Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

To może być nowy głos Super Mario

Mimo że nie jest to oficjalnie potwierdzone, wydaje się, że wiemy już, kto zastąpił Charlesa Martineta jako Mario i Luigiego.

HQ

To była wielka wiadomość, gdy w sierpniu ujawniono, że Charles Martinet zostanie zastąpiony jako głos Mario po trzech dekadach (faktycznie zaczął zanim Super Mario 64 został wydany).

Pierwszą grą, która pozwoli nam usłyszeć nowy głos Mario, jest Super Mario Bros. Wonder, ale Nintendo nie ujawniło, kto ma zaszczyt grać w najsłynniejszą ikonę gier wideo wszechczasów. Ale teraz myślimy, że wiemy, kto to jest, dzięki IMDb. Na oficjalnej stronie gry wszyscy aktorzy w Super Mario Bros. Wonder zostali wymienieni, a Brian Hull podobno gra Mario i Luigiego. Zanim powiesz "kto?", dodajmy, że nie znaliśmy również tego imienia, ponieważ wcześniej grał głównie małe role głosowe, z Draculą w Hotel Transylvania: Transformania jako jego prawdopodobnie największym wysiłkiem.

Na IMDb są również inne nazwiska, takie jak Kenny James grający Bowsera i Samantha Kelly podkładająca głos Peach (role, które grali już wiele razy).

Super Mario Bros. Wonder pojawi się wyłącznie na Switchu 20 października i naprawdę nie możemy się doczekać, aby usłyszeć nowy głos Mario. Jeśli Brian Hull jest wybranym aktorem, co nie zostało oficjalnie potwierdzone, czy uważasz, że brzmi to jak dobry wybór?

Super Mario Bros. Wonder

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości