Polski
Gamereactor
wiadomości
Zenless Zone Zero

To są główne czynniki, które wpłynęły na stworzenie Zenless Zone Zero

Devil May Cry i Evagelion zainspirowały fabułę, projekt gry i grafikę.

HQ

HoYoverse kontynuuje eksplorację i rozszerzanie uniwersum RPG akcji za pomocą Zenless Zone Zero. Tytuł, który odchodzi od fantasy i kosmicznego sci-fi Genshin Impact i Honkai: Star Rail do cyberpunkowej scenerii z płynną walką.

Jak zwykle w swoich najnowszych wydaniach, HoYoverse zachowuje estetykę anime, jednocześnie wprowadzając innowacje w rozgrywce, a w przypadku ZZZ zdecydowali się na ARPG. A czy jest lepsza gra akcji, z której można czerpać inspirację, niż Devil May Cry. Przyznał to jego producent Zhenyu Li w wywiadzie dla Game Watch. Li chciał przekazać w Zenless Zone Zero to samo poczucie napięcia, którego doświadczyliśmy z Dantem w DMC.

Na tym temat wpływów się nie skończył, jeśli chodzi o projekt artystyczny futurystycznych środowisk miejskich, w których toczy się ZZZ, Li czerpał również z wpływu serii anime Neon Genesis Evangelion, a także jej rozwoju narracyjnego.

Zenless Zone Zero pojawi się na PC, PS5 i urządzeniach mobilnych 4 lipca jako tytuł free-to-play. Czy zamierzasz spróbować?

HQ
Zenless Zone Zero

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości