Polski
Gamereactor
wiadomości
The Hundred Line: Last Defense Academy

Too Kyoo Games jest w tarapatach finansowych i potrzebuje The Hundred Line: Last Defence Academy, aby dobrze sobie radzić

Na rozwój trzeba było długo czekać, a po drodze stracili dużego wydawcę, a teraz są zadłużeni.

Bez wątpienia Nintendo Direct to świetne (jeśli nie najlepsze) wydarzenie, aby pokazać światu swój kolejny tytuł, który zostanie wydany. Sądząc po publicznej reakcji na ich ogłoszenie, Too Kyo Games ma wszystko, aby The Hundred Line: Last Defence Academy odniosło sukces dla studia, ale prawda jest taka, że dla ich ekonomii to wszystko albo nic.

Według wywiadu dla Famitsu, reżyser i scenarzysta Kazutaka Kodaka (Danganronpa and Master Detective Archives: Rain Code) mówi, że prace nad The Hundred Line: Last Defence Academy trwały długo (około sześciu lub siedmiu lat) i że w tym czasie zerwano umowę z dużym wydawcą. który został teraz przejęty przez Aniplex.

Ponadto sam rozwój borykał się z wieloma problemami, ponieważ początkowo planowano go jako mniejszą grę "w skali indie", ale wizja rosła, podobnie jak prace. Doprowadziło to do tego, że Too Kyo Games zadłużyło się , aby uruchomić projekt, który jest również jego pierwszym oryginalnym IP.

Miejmy nadzieję, że uda im się to przedsięwzięcie, ponieważ ich ostatnie prace zawsze były więcej niż niezwykłe i różniły się od reszty japońskich studiów.

HQ
The Hundred Line: Last Defense AcademyThe Hundred Line: Last Defense Academy

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości