Polski
Gamereactor
wiadomości
Total War: Pharaoh

Total War: Pharaoh otrzymuje darmową aktualizację z ogromnym rozszerzeniem Dynasties

Nowe regiony, kultury i jednostki pojawią się w 4X od 25 lipca.

HQ

Creative Assembly ogłosiło wydanie dużego rozszerzenia do Total War: Pharaoh, które pojawi się 25 lipca. Dynastie dodadzą do gry cztery nowe kultury - Babilon, Asyrię, Mykeny i Troję - a każda z nich będzie miała własną kampanię. Ponadto dodanych zostanie 25 innych pomniejszych frakcji.

Jest to możliwe tylko dlatego, że Total War: Pharaoh - Dynasties ma mapę, która powiela mapę z oryginalnej kampanii Faraona, ze 168 nowymi osadami, historycznymi punktami orientacyjnymi, szczurami morskimi, celami zwycięstwa i wieloma innymi.

"Od początku naszej przygody z projektowaniem Total War: Pharaoh naszą wizją zawsze było odtworzenie na dużą skalę burzliwego upadku epoki brązu; Pełna historycznych intryg, autentycznych przedstawień najbardziej kultowych cywilizacji i teatralnej gry typu sandbox, która pozwala na nowo napisać bieg historii ludzkości" – powiedział reżyser gry Todor Nikolov. "Jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się osiągnąć i chociaż będzie to nasz ostatni dodatek do zawartości, mamy nadzieję, że posłuży jako list miłosny, który uosabia naszą nieustającą pasję do tej wspaniałej epoki. Dziękuję za wsparcie."

A najlepsza część? Będzie ona całkowicie darmowa dla wszystkich graczy w podstawowej wersji gry.

Total War: Pharaoh
Total War: PharaohTotal War: Pharaoh

Powiązane teksty

Total War: PharaohScore

Total War: Pharaoh

RECENZJA. Przez Kim Olsen

Rządź lub bądź rządzony. Bardziej złożony system walki podnosi rangę serii.Wczytywanie następnej zawartości