Polski
Gamereactor
lifestyle

Uchwyć magię Paryża dzięki tym dwóm nowym zestawom Lego

Możesz zabrać do domu katedrę Notre-Dame i Mona Lisę.

HQ

Lego od lat pozycjonuje się jako coś więcej niż tylko marka zabawek. Nie chodzi tylko o bardziej złożone zestawy, ale także o bardziej artystyczne i dobrze zaprezentowane zestawy, które można umieścić w swoim domu jako rzeczywiste i całkiem imponujące dekoracje. Wysiłki te są obecnie rozszerzane.

Ujawniono dwa nowe zestawy, z których oba są oprawione w Paryżu. Jednym z zestawów jest szczegółowa wersja katedry Notre-Dame, która pasuje do serii Lego Architecture. Drugi to szczegółowa i montowana na ścianie wersja Mona Lisy, która pasuje do serii Lego Art.

Mówi się, że Notre-Dame składa się z 4,383 elementów, ma ponad 13 cali wysokości, 8,5 cala szerokości i 16 cali głębokości, a wszystko to kosztuje 229,99 euro / 199,99 funtów.

Z drugiej strony Mona Lisa składa się z 1,503 elementów, ma wysokość 17 cali, szerokość 11,5 cala i głębokość 1,5 cala oraz cenę 99,99 € / 89,99 £.

To jest reklama:

Oba zestawy będą dostępne 1 czerwca, co czyni je idealnymi i świetnymi sposobami na wprowadzenie odrobiny Miasta Światła do domu.

Uchwyć magię Paryża dzięki tym dwóm nowym zestawom Lego


Wczytywanie następnej zawartości