Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Ujawniono DLC Elden Ring

Rozszerzenie Shadow of the Erdtree jest obecnie w fazie rozwoju.

HQ

Elden Ring niedawno świętował swoją pierwszą rocznicę i chociaż fani mogli być początkowo rozczarowani, że nie było żadnego ogłoszenia DLC pojawiającego się wraz z obchodami, kilka dni później FromSoftware poinformowało nas, że gra rzeczywiście ma rozszerzenie.

W losowym tweecie opublikowanym dziś rano, oficjalna strona Elden Ring na Twitterze potwierdziła, że rzeczywiście otrzymamy rozszerzenie do gry, że jest ona w fazie rozwoju i że nazywa się Shadow of the Erdtree.

Do tweeta dołączony był również obraz, który wydaje się pokazywać Zmatowiałych na polu pszenicy, otoczonych duchami, zmierzających do gigantycznego skręconego drzewa. Czy jest to Erdtree, którego spaliliśmy w podstawowej grze, nie zostało jeszcze ujawnione, ale już teraz fani zaczynają przesadzać, próbując wymyślić wszystkie znaczenia tytułu i treści, które moglibyśmy uzyskać.

Niestety, w chwili pisania tego tekstu nie ma daty premiery Shadow of the Erdtree, ale nadal miło jest wiedzieć, co wszyscy zakładaliśmy od tak dawna i zobaczyć, że FromSoftware aktywnie pracuje nad DLC dla Elden Ring.

Czy jesteś podekscytowany Shadow of the Erdtree?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości