Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

Uważaj, bo Super Mario Bros. Wonder wyciekł do internetu

Nie pozwól, aby ktokolwiek zepsuł Ci niespodziankę, która czeka Cię w ten piątek.

HQ

Nintendo miało w ostatnim czasie poważne problemy z przeciekami na kilka dni przed niektórymi z dużych premier w tym roku. Stało się to (nawet kilka miesięcy wcześniej), gdy wydano Tears of the Kingdom, kiedy niedokończona wersja krążyła po Internecie, pobrana z fizycznych kopii, które zostały sprzedane przed wydaniem, jak donosi GoNintendo. A teraz napotyka nowy problem z Super Mario Bros. Wonder, ponieważ potwierdzono, że ROM gry krąży online.

Chociaż w tej chwili nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów, możliwe jest, że niektóre z niespodzianek ukrytych w grze mogą zostać wydane z wyprzedzeniem i zepsuć wrażenia graczom, którzy rozpoczną swoją przygodę w Flower Kingdom w ten piątek, 20 października, dlatego zalecamy wyciszenie niektórych słów w sieciach społecznościowych, aby dostać się do premiery w najbardziej autentyczny sposób, ponieważ jest to doświadczenie na innym poziomie, o czym mówiliśmy w naszych wrażeniach.

Ale jeśli nie możesz oprzeć się pokusie, możesz sprawdzić nasz wywiad z Takashi Tezuka i Shino Mori, a także naszą własną rozgrywkę, którą znajdziesz poniżej.

HQ
HQ
Super Mario Bros. Wonder

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości