Polski
Gamereactor
Videos
Été
HQ

Więcej o tym, dlaczego Été to zrelaksowana gra arty 2024, w którą chcielibyśmy zagrać tego lata

Dyrektor kreatywny Impossible, Lazlo Bonin, opisuje, jak w tej akwarelowej przygodzie z perspektywy pierwszej osoby zbierasz kropelki jako malarz, aby wyrazić siebie i ukończyć misje w swojej okolicy w Montrealu.

Audio transcriptions

"Okej, jesteśmy na Summer Game Fest Play Days Day 2 i jestem trochę, czuję się jak na Summer Game Fest.
zrelaksowany, czuję się dobrze. Wszystko, wiesz, pędzi dookoła, a teraz ja mogę zagrać w tę bardzo relaksującą grę artystyczną, którą jest Été. Dziękuję Ci za to że do nas dołączyłeś. To była przyjemność i coś zupełnie innego pod względem tego, co musisz zrobić, ale także pod względem tego, jak się wyrażasz Czy to jest coś, co chciałeś osiągnąć? Absolutnie, chcemy zarówno dać graczowi możliwość wędrowania, zrelaksowania się i chłonięcia świata wokół nich, ale także daj im zabawki do wyrażania siebie i zabawy jako malarz i kreatywną osobą. Więc jesteś młodym malarzem, który właśnie przybył do Montrealu i wynajmujesz mieszkanie, a następnie zaczynasz zbierać kropelki do malowania, żebyś miał coś do wyrażenia, prawda? Dokładnie, więc jak idziesz i odkrywasz miasto i malujesz więcej obiektów w mieście, te obiekty staną się dostępne jako rzeczy, które możesz pomalować, tak jak gdybyś obserwować je, jakbyś studiował je jako malarz, a następnie możesz ich użyć do malować dzieła sztuki na płótnie albo kreatywnie, tylko dlatego, że jesteś zainspirowany lub wypełniać zadania i zlecenia od mieszkańców miasta."

"o które ich poprosimy. Coś, co było dla mnie interesujące, to fakt, że musisz spać, musisz spać, aby twój mózg się zrestartował i abyś był bardziej kreatywny i bardziej energiczny następnego dnia, prawda?
Czy jest to coś, co sami znaliście jako artyści? Całkowicie, to znaczy ja Myślę, że sen jest niezwykle ważny dla artystów, ale jest to również sposób na w mieście, aby nie iść na ekstremalnie długi rodzaj i po prostu pamiętaj, aby wziąć to powoli i zrobić dzień, wrócić, malować po długim dniu zwiedzania i zrób to wszystko ponownie następnego dnia i tak, ciesz się latem w lodowej bazie. A kiedy wybierasz się na dłuższe wyprawy, jest lepiej że używasz roweru, więc masz, jeśli się nie mylę, dziesięć lokalizacji, aby dowiedzieć się więcej."

"o Montrealu i to jest sposób, w jaki swobodnie eksplorujesz, zgaduję, że masz jak ustaloną ścieżkę do zwiedzania miasta i dowiedzenia się więcej o mieście?
Tak, odblokujesz więcej lokacji w miarę postępów w głównej historii, ale raz jesteś w lokacji, naprawdę staramy się, aby była otwarta, tak abyś po prostu podążaj za swoją ciekawością i cokolwiek przyciągnie twój wzrok, idź w to kierunek i nie jesteś ustawiony na ścieżce. Naprawdę chcemy zachęcić gracza do błądzenia i podążania w dowolnym kierunku."

"interesujący dla nich. I poza tym, że wspomniałeś o zadaniach, które wykonujesz dla innych postaci i normalnie, z tego co widziałem, normalnie poprosić cię o zebranie przedmiotów, pomalowanie ich, a następnie dodanie ich do twoich albumu, abyś mógł ich użyć na płótnie, prawda? Więc poza tym, w jaki sposób możemy spodziewać się relacji z innymi postaciami i jakiego rodzaju działań będziemy robić? Malowanie dzieł sztuki jest twoją główną mechaniką dla zadań, ale masz dłuższe przerywniki filmowe i wybory dialogowe, aby wyrazić swoją Osobowość, gdy spotkasz innych artystów w mieście, spotkasz fotografa, a także pianistę i wielu innych artystów i próbujesz zbudować lokalną artystyczną społeczność."

"społeczność poprzez nich do dłuższej głównej narracji. Na wypadek, gdybyśmy nie byli o mechanice gry, więc jest to gra pierwszoosobowa i malujesz z tej perspektywy możesz nieco rozwinąć swoje możliwości, więc możesz rzucać te wybuchy farby i malować większą powierzchnię, a także masz mechanikę malowania dla samego płótna, więc co możesz nam powiedzieć?
o rodzaju projektu tej mechaniki? Racja, więc to naprawdę rodzaj pętla, którą przechodzisz między nimi dwoma, więc masz ekspedycję, w której zbierasz więcej rzeczy, a następnie przechodzisz do płótna, na którym malujesz w 2D i To, co naprawdę lubimy w płótnie, to to, że tak, oczywiście, rośnie wraz z twoimi wyprawy, ale znaczki, które umieszczasz na płótnie, są trochę bardziej zaawansowane niż zwykły kolaż, ponieważ możesz je obracać w 3D."

"na samym płótnie, co pozwala tworzyć naprawdę dowolne kompozycje Możesz poświęcić czas na tworzenie poważnych i pięknych dzieł sztuki lub po prostu być głupkowaty i wrzucić tam trochę humoru, to naprawdę zależy od ciebie, ile czasu poświęcisz chcesz na to poświęcić. Co widziałeś stworzone za pomocą tego narzędzia?
co wyglądało na całkowicie szalone lub niesamowite? Mam na myśli, że ludzie są tacy sami podpowiedzi, które dajemy dla danego dzieła sztuki, czynimy je bardzo luźnymi, takimi jak ograniczenia są bardzo luźne, więc możesz być naprawdę kreatywny, więc jest powiedzmy, że w pierwszym zadaniu poprosimy cię o zrobienie martwej natury, wiesz owoce i miskę i niektórzy ludzie robią to klasycznie, a potem niektórzy ludzie robią twarz z owocami i wiesz, po prostu pozwalają zabłysnąć własnej kreatywności i myślę, że to dla nas świetna zabawa. Wspomniałeś też krótko, że jest w tym jakaś narracja, więc co jeszcze możesz nam powiedzieć o tym, co wiesz czego ten artysta doświadczy w Montrealu i w jaki sposób artysta społeczność będzie ewoluować i co możemy wydać w tym zakresie? Racja, więc jesteśmy staramy się, aby ta historia była naprawdę osadzona w rzeczywistości, nie ma wiesz smoka ani niczego, co wychodzi z dowolnego miejsca, więc spotykasz młodych artystów takich jak ty, którzy odkrywają siebie jako artystów i robiąc postępy w swoim własnym rzemiośle, swoim własnym medium i będziesz próbując w zasadzie przegrupować artystów, aby uratować budynek przed byciem i stworzyć w nim artystyczną społeczność. Gra działa już ładnie, ale powiedziałeś, że to wszystko jest również w fazie rozwoju, więc co z tego?
status projektu i kiedy możemy spodziewać się gry i malowania na nim?
Polerujemy i kończymy, możemy spodziewać się, że na początku 2024 r."

"w tym czasie. Na jakich platformach? W tej chwili zapowiedzieliśmy tylko PC.
Dziękuję bardzo za poświęcony czas, nie mogę się doczekać malowania na E.T. Dziękuję bardzo!"

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej