LIVE
HQ
logo hd live | Serum
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   Star Wars Jedi: Survivor
   HQ

   GRTV News - Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na PS4 i Xbox One

   Przygoda Jedi z Respawn nadchodzi na konsole ostatniej generacji.

   Audio transcriptions

   "Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj rozmawiamy o o czymś, co wydaje mi się dość zaskakujące, a dotyczy EA, jednej z jej marek.
   największych gier tego roku. Mówimy o Star Wars Jedi Survivor. Teraz ta gra ukazała się pod koniec kwietnia i zadebiutowała na PC, PS5 i konsolach z serii Xbox."

   "Był to tytuł wyłącznie na nową generację, a może raczej na obecną, ale to się zmieni w przyszłości ponieważ Respawn ogłosiło, że wprowadzi Jedi Survivor zarówno na PS4, jak i Xbox One.
   i że będzie kontynuować ulepszanie wersji gry na PS5 i Xbox Series.
   W związku z tym zanurzmy się w grze."

   "Star Wars Jedi Survivor pojawi się na PS4 i Xbox One, ale Respawn będzie również kontynuował ulepszać wersję na PlayStation 5 i Xbox Series. Respawn wciąż powtarza, że Star Wars Jedi Survivor pojawi się tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, ponieważ potrzebowali dodatkowej mocy.
   do zrobienia niektórych rzeczy, które chcieli. Nie są to pierwsi deweloperzy, którzy to powiedzieli i którzy nie będą ostatnimi, którzy będą mieli trochę do wyjaśnienia wkrótce po tym, jak Electronic Arts ujawniło że Respawn rozpoczęło prace nad wprowadzeniem Star Wars Jedi Survivor na PS4 i Xbox One w tym roku."

   "dzisiejszej rozmowie o zarobkach. Wygląda jednak na to, że nie otrzymamy tych wersji w tym roku, ponieważ utalentowany zespół był na wczesnym etapie portowania. To może sprawić, że krew zagotuje się niektórym graczom ponieważ gra wciąż boryka się z kilkoma problemami technicznymi na PC, PS5 i Xbox Series nawet jeśli niektóre z nich zostały poprawione po tym, jak Ben opisał je w swojej recenzji. To byłem ja. EA o tym wie co jest jednym z powodów, dla których po tym ogłoszeniu szybko pojawiły się zapewnienia, że więcej aktualizacji wersji PC, PS5 i Xbox Series nadchodzą i że są one najwyższym priorytetem. Będzie będzie interesujące zobaczyć, czy oznacza to, że Star Wars Jedi Survivor jest zauważalnie lepszą grą do czasu zaczniemy rozmawiać o grze roku i jej wynikach na konsolach ostatniej generacji."

   "Więc tak, jest to interesujące, ponieważ ponownie wiesz, jak wspomniano w artykule i jak Umieściłem również w mojej recenzji, Star Wars Jedi Survivor był na dobrej drodze do bycia bardzo dobrą grą jak wiesz, coś w rodzaju dziewięciu na dziesięć w naszej skali oceny recenzji, ale była usiana z problemami z wydajnością podczas uruchamiania. Przed uruchomieniem był z nimi najeżony, kiedy byliśmy w okres recenzji, a potem wyszedł i była łatka pierwszego dnia, ale nadal nie było dużo lepiej, więc musisz na to spojrzeć i powiedzieć, że gra nie była gotowa na premierę, nie zasługuje na to."

   "być oceniana tak wysoko, jak była, a od tego czasu minęły miesiące, a EA i Respawn nieustannie ulepszając grę, ale wciąż jest najeżona problemami tu i tam i wiesz, że przypisaliśmy to fakt, że jest to dość imponująca technologicznie gra, ale jeśli pojawi się na PS4 i Xbox One, musisz na nią spojrzeć i zastanowić się, czy może działać na tych konsolach i czy będzie działać na Xbox One."

   "uruchomić na tych konsolach, dlaczego jest zaśmiecona tak wieloma problemami z wydajnością na systemie obecnej generacji?
   więc jest wiele znaków zapytania co do tego, oczywiście ludzie, którzy grają na PS4 i Xbox One są prawdopodobnie bardzo podekscytowani możliwością sprawdzenia tej gry i doświadczenia sequela serii, ale jednocześnie wiesz, że byłoby miło zobaczyć w pełni ukończoną grę."

   "działającą grę debiutującą w momencie premiery, ale to temat na inny dzień i rant na inny dzień.
   więc tak, to wszystko, co mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News, daj nam znać co o tym myślicie, jeśli graliście w Star Wars Jedi Survivor, czy będziecie sprawdzać PS4 czy Xbox One dajcie nam znać w komentarzach poniżej, a póki co dziękujemy za oglądanie Dzisiejszy odcinek GRTV News powróci dopiero w przyszłym tygodniu, ponieważ wyjechałem."

   "jutro i w piątek, więc mam nadzieję, że miło spędzisz resztę tygodnia i weekend, a my zobaczymy wszyscy na końcu po drugiej stronie, uważajcie na siebie."

   Wiadomości GRTV

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej