Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Netflix: Co obejrzeć w sierpniu 2023 r.

Przyjrzymy się najbardziej ekscytującym filmom i serialom, które pojawią się w serwisie Netflix w tym miesiącu.

Audio transcriptions

"Wraz z nadejściem nowego miesiąca bez wątpienia zastanawiasz się, co Netflix przynosi i oferuje swoim subskrybentom w nadchodzących tygodniach. Aby upewnić się, że złapiesz najnowsze i najbardziej ekscytujące edycje, przyjrzeliśmy się sierpniowej ofercie Netflix i sprowadziliśmy ją do najbardziej atrakcyjnych i interesujących projektów. Należy jednak powiedzieć, że nasze wybory oparliśmy na na harmonogramie premier w Wielkiej Brytanii, więc nie zapomnij sprawdzić lokalnych list, aby uzyskać dokładne informacje."

"Ten sportowy film dokumentalny koncentruje się wokół influencera, osobowości mediów społecznościowych i boksera Jake'a Paula i bada, jak przeszedł od gwiazdy YouTube do profesjonalnego sportowca.
Drugi sezon brytyjskiego dramatu romantycznego kontynuuje rozpakowywanie i odkrywanie nieprawdopodobny związek, który utworzył się między młodymi dorosłymi, Charliem i Nickiem."

"W drugiej części drugiego sezonu dramatu prawniczego "Prawnik z Lincolna" Mickey Haller nadal świadczy usługi prawne potrzebującym, a wszystko to w ramach prowadzonej przez siebie praktyki z tyłu swojego Lincoln Town Car.
Ten koreański serial reality stawia grupę osób przed szeregiem wymagających zadań."

"zadań, które mają symulować i replikować apokalipsę zombie.
W tym dramacie kryminalnym Matthew Broderick wciela się w rolę podejrzanego umysłu stojącego za receptą na OxyContin która przetoczyła się przez Stany Zjednoczone.
Żywa adaptacja kultowej i uwielbianej pirackiej serii anime Aichiro Ody, One Piece, jest już prawie dostępna. Ten serial będzie eksplorował świat Bezkresnych Oceanów i Zobacz, jak Monkey D. Luffy i jego piracka załoga radzą sobie z zadaniem zlokalizowania i zdobycia rzadkich przedmiotów."

"skarbów, aby zostać Królem Piratów.
Fantastyczny reboot kultowej serii filmów o nadprzyrodzonych zjawiskach z 2021 roku, w którym Paul Rudd połączy siły z zespołem młodych gwiazd, w tym McKenna Grace i Finn Wolfhard, a wszystko po to, by powstrzymać grupę mściwych duchów przed sianiem spustoszenia w miasteczku na środkowym zachodzie."

"Największy film akcji Netflixa miesiąca, w którym Gal Gadot wciela się w agentkę wywiadu Rachel Stone, która stara się powstrzymać hakera przed kradzieżą i ujawnieniem danych jej agencji.
najcenniejszej broni.
Ten animowany film przygodowy ma na celu adaptację słynnej historii Sun Wukonga, Małpy Małpiego Króla, który podróżuje z Chin na Zachód, gdzie spotyka i musi przezwyciężyć wszelkie możliwe przeciwności losu."

"potężne istoty i stworzenia."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej