Polski
Gamereactor
Videos
Starfield
HQ

GRTV News - Starfield bije rekord Skyrim dla większości równoczesnych graczy na Steam

Najnowsze wydawnictwo Bethesdy pobiło rekord ustanowiony przez jeden z jej poprzednich hitów.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Jak już zakończyliśmy tydzień rozmawiając o Starfield, w tym tygodniu ponownie zajmiemy się tą grą.
rozmawiając o tej właśnie grze, ponieważ teraz, gdy gra jest już dostępna od dłuższego czasu."

"czasu, tak jak właściwie została również wydana, nie tylko w ramach wczesnego dostępu okres, ale jak w pełni uruchomiony, mamy pewne pomysły, jak dobrze gra radzi sobie w w odniesieniu do liczby graczy i ich liczby. I kiedy rozmawialiśmy o tym, że osiągnęła 6 milionów graczy w okresie premiery w zeszłym tygodniu, co jest największą liczbą w historii gry."

"gry Bethesdy w historii, biorąc pod uwagę liczby z Game Pass, których spodziewamy się w Game Pass.
Liczby przepustki będą dość duże, ponieważ, ponownie, wiesz, jest to ogromny tytuł AAA, który jest jest uruchamiany pierwszego dnia w usłudze, którą możesz uzyskać w całkiem rozsądnej cenie na miesięcznie. Ale co ze Steamem, gdzie nie jest częścią Game Pass, gdzie masz kupić ją od razu? Cóż, Starfield był absolutnie ogromny również na Steamie, więc pozwól nam przyjrzyjmy się temu. Starfield pobił rekord Skyrima pod względem największej liczby jednoczesnych graczy na Steam."

"W Starfield grało dziś jednocześnie 330 723 graczy na Steam. Jak informowaliśmy w ciągu ostatnich kilku dni, to naprawdę oczywiste, że Starfield miał świetny start z mnóstwem graczy cieszących się nową kosmiczną przygodą Bethesdy. Ale fakt, że miliony subskrybentów Game Pass pobrało grę, aby przynajmniej ją wypróbować, był nieco nieoczekiwany, co czyni dzisiejszy kamień milowy jeszcze bardziej imponującym. Jak ujawnił serwis SteamDB, liczba subskrybentów było więcej jednoczesnych graczy korzystających dziś ze Starfield na Steam niż kiedykolwiek wcześniej."

"grających w The Elder Scrolls V Skyrim. Ten ostatni osiągnął swój rekord wszech czasów w 2011 roku z 287,411 jednoczesnych graczy, a Starfield osiągnął 330,723 jednoczesnych graczy. Post mówi o 325,520, ale liczba ta została dziś wkrótce zwiększona. Ponieważ Game Pass nie jest dostępny na Steamie, są to wszyscy ludzie płacący pełną cenę za eksplorację galaktyki razem z Bethesda. Grasz w Starfield w wersji zakupionej czy poprzez Game Pass?
Starfield radzi sobie niesamowicie dobrze. Spodziewamy się, że gra będzie radzić sobie całkiem dobrze jeszcze przez jakiś czas."

"ponieważ między premierą Starfield a następną dużą premierą jest trochę przerwy.
debiutującymi grami. Tak, jeszcze w tym tygodniu odbędzie się Crew Motor Fest, a od dzisiaj wczesne okres dostępu do tej gry został otwarty. Ale przyszły tydzień jest dość ważny, ponieważ mamy Lies of Pea, mamy Party Animals, mamy Mortal Kombat 1, mamy Payday 3, wszystkie startują w odstępie trzech dni od siebie. Więc bez wątpienia zobaczymy, wiesz, Starfield liczby nieco spadną, gdy cały ten czas, gdy wszystko to nadejdzie, zwłaszcza biorąc pod uwagę większość z tych gier debiutuje również w Game Pass. Ale nie, to był ogromna premiera dla Starfield i dla Bethesdy. Gra radzi sobie niewiarygodnie dobrze w segmencie opartym na graczach."

"sens. I tak, to tylko kolejny przykład na to, jak dobry był rok 2023 w kategoriach gier. Ale tak, to cały czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GeoTV News.
Wrócimy jutro na kolejny odcinek. Właściwie to przepraszam, wrócimy w środę na następny, ponieważ niestety jutro mnie nie będzie. Ale tak, więcej wiadomości i więcej dobroci, do zobaczenia. Cieszcie się więc resztą poniedziałku i do zobaczenia w następnym."

"Trzymajcie się wszyscy.
Przepisane przez https://otter.ai"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej