Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Xbox ma "ponad tuzin" gier w produkcji z zewnętrznymi studiami

W tym takie, o których już wiemy.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTTV. Dzisiaj rozmawiamy o o Xbox, ponieważ, cóż, istnieje wiele różnych informacji na temat Xbox.
ze względu na sprawę FTC, w którą Xbox został wciągnięty w związku z przejęciem, masowego przejęcia Activision Blizzard King, ale tak naprawdę nie jest to z tym związane w tym przypadku, ponieważ pojawił się nowy rodzaj wideo, w którym grupa różnych kierowników Xbox rozmawiać o przyszłości konsoli i marki gier, a w ramach tego było to wspomniano, że w przygotowaniu jest ponad tuzin gier z zewnętrznymi studiami, a także z których kilka znamy, ale to pozostawia otwarte drzwi dla wielu różnych gier."

"możliwości. W związku z tym zagłębmy się w temat. Xbox ma ponad tuzin gier w przygotowaniu z zewnętrznymi studiami. Każdy z tych projektów jest całkowicie wyjątkowy i podchodzimy do nich w bardzo indywidualny sposób. Wiedzieliśmy już, że Xbox Game Studios ma kilka gier na wyłączność, nad którymi pracują zewnętrzne studia, w tym coś od Konjiba Productions, Death Stranding i People Can Fly, Bulletstorm i Outriders, a także zapowiedziane tytuły takie jak Contraband, Towerborne i Arah, History Untold. Okazuje się jednak, że projektów jest więcej i wygląda na to, że większość z nich to tytuły o których nigdy nawet nie słyszeliśmy. Dyrektor ds. obsługi gier na żywo w Xbox Game Studios, Kristen Cox, miała do powiedzenia na ten temat w nowym wideo udostępnionym przez Microsoft i to jest to, co powiedział Cox. Jest więc sporo projektów, nad którymi teraz pracujemy i mamy ponad tuzin gier, nad którymi obecnie pracujemy. Każda z nich projektów jest całkowicie wyjątkowy i podchodzimy do nich w bardzo indywidualny sposób. Jeśli spojrzymy na możemy zobaczyć przynajmniej jakiś znak życia z projektu lub dwóch w czwartek, 21 września, ponieważ Microsoft ma prezentację podczas Tokyo Game Show, o czym wcześniej informowaliśmy o. Możesz obejrzeć poniższy film, aby zobaczyć rzeczywisty cytat. Cofnij się do mniej więcej 5 minut i 30 sekund, kiedy zaczynają się dobre rzeczy, więc masz nadzieję, że jakieś studio w szczególności robicie grę z Microsoftem. I tak, tutaj masz wideo. Nie zamierzam grać ale jeśli chcesz to sprawdzić. Wygląda to trochę jak wywiad."

"wywiad na żywo z niektórymi dyrektorami Xbox. Ale tak, klucz jest to, że nie chodzi tylko o tytuły firm trzecich, które znamy.
Xbox i Microsoft pracują z, no wiesz, deweloperami zewnętrznymi. Na przykład od Kojima Productions, jak Our History Untold, jak Contraband, jak Towerborne i jak cokolwiek robią z People Can Fly. Ale są też inne rzeczy w przygotowaniu również. Bez wątpienia usłyszymy o nich więcej w przyszłości. Jak powiedziałem, to już trzecia strona, prawda? Więc to nie jest część Xbox Game Studios. Ale bez wątpienia, jeśli to jest opublikowane przez Microsoft i jeśli nad nim pracują, jeśli jest to projekt, nad którym pracuje się dla Microsoftu, bez wątpienia również doczeka się swojej premiery na Game Passie."

"kiedykolwiek to się stanie, kiedy te tytuły ostatecznie będą miały swoją premierę. Więc tak, jak dowiemy się o nich więcej, na pewno będziemy was informować i aktualizować. Jak to ujął Jonas, jest szansa, że zobaczymy o nich więcej podczas nadchodzących targów Tokyo Game Show.
Ale jeśli przeszłość jest czymś, przez co można przejść, prawdopodobnie nie spodziewałbym się niczego ważnego po tym pokazie."

"Zwykle skupiają się na mniejszych rzeczach i dostosowują je specjalnie do Japończyków i regionu azjatyckiego. Tak więc, jeśli dowiemy się czegoś więcej, na pewno będziemy was informować na bieżąco i zaktualizujemy. Ale poza tym, to cały czas, jaki mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News, ale wrócimy jutro z kolejnym odcinkiem. Więc pamiętaj, aby dołączyć do nas, kiedy to wyląduje. Do tego czasu, mam nadzieję, że spodoba wam się oglądanie i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej