Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Star Trucker (Gamescom 2023) - Jedź i ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem kosmosu

Odkryj nasze wrażenia z podróży i pracy w kosmosie, aby wyrobić sobie markę, zdobyć ciężarówkę naszych marzeń i... Może odkryjesz jakieś obszary pełne tajemnic.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i witam w zupełnie nowym filmie Gamereactor Gamescom Impressions, w którym dzisiaj opowiem o grze, super mrożącej krew w żyłach grze, grze symulacyjnej, naprawdę interesującej grze, która przykuła moją uwagę i chociaż nie był to mój rodzaj gry ani temat, myślałem, że temat nie jest dla mnie, to naprawdę przykuł moją uwagę i naprawdę podobała mi się ta podróż."

"Tak więc, cóż, jeśli nie wiedziałeś, nawet jeśli obejrzysz zwiastun itp., mówię o Star Tracker, grze symulacyjnej, jak już wspomniałem, opracowanej przez Monster and Monster i wydanej przez Roll Fury, która będzie dostępna na PC w pewnym momencie 2024 roku.
Okej, jak już powiedziałem, symulacja, gra samochodowa, okej, ale w kosmosie, w której zasadniczo będziemy musieli przewozić ładunki, handlować i, cóż, trzymać nasz skafander kosmiczny blisko, aby, cóż, zdobyć sławę i fortunę, których tak długo szukaliśmy, okej, nasza postać."

"Jak już mówiłem, to jak gra symulacyjna, to jak gra symulująca jazdę, ale punkt bycia w kosmosie był tak, cóż, czułem się tak inaczej, okej.
Na samym początku byłem trochę przerażony, ponieważ uważam, że symulacja jest naprawdę, naprawdę dobrze zrobiona, ponieważ masz wiele przycisków do naciśnięcia, wiele rzeczy do zrobienia, ponieważ bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu i musisz zwracać uwagę na wszystkie te szczegóły, a myślę, że jest to bardzo ważne w grze symulacyjnej, ponieważ jeśli nie poczujesz się wewnątrz ciężarówki, jeśli nie poczujesz, że faktycznie prowadzisz tę Star Truck, nie będziesz się nią cieszyć."

"W tych grach chodzi o czerpanie przyjemności z podróży i cieszenie się środowiskiem i całym otoczeniem, więc pod tym względem było naprawdę dobrze, naprawdę fajnie, przepraszam.
Jak już wspomniałem, miałem wrażenie, że na początku trochę trudno było przyzwyczaić się do sterowania, tylko dlatego, że, okej, może grałeś w inne gry symulujące ciężarówki, ale ta jest w kosmosie, więc wszystko się zmienia, i musisz grać z grawitacją, i musisz grać z fizyką, i musisz grać z wieloma rzeczami.
I z, cóż, również z międzygwiezdnymi skokami i szalonymi rzeczami, takimi rzeczami, i musiałbyś zwracać uwagę na kosmiczne niebezpieczeństwa, okej, w kosmosie wydarzy się wiele rzeczy i będziesz musiał zwracać uwagę na wszystkie z nich i uważać, aby po prostu, cóż, dostarczyć swój ładunek, okej?
I o to w tym wszystkim chodzi. To otwarta ścieżka, powiedziałbym, myślę, że to był otwarty świat, więc możesz go eksplorować, możesz wybierać misje, możesz wybierać, gdzie iść dalej itp."

"I to jest jedna rzecz, którą naprawdę, naprawdę lubiłem, ponieważ czujesz się wolny i czujesz się jak prawdziwy kierowca Star Trek, wiesz, jeśli chcę zaakceptować ten ładunek, jeśli nie chcę, jeśli jest zbyt daleko, może powinienem najpierw zrobić ten, a potem drugi, i cokolwiek, cokolwiek, albo ten da mi więcej sławy, ale ten da mi więcej pieniędzy, i takie rzeczy.
Musisz więc bawić się wszystkimi tymi myślami i wszystkimi tymi elementami i cóż, zastanów się, co wolisz i zastanów się, jakie są twoje priorytety. Ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te ruchy i cała ta mechanika dostarczania ładunków są tak dobrze wykonane."

"Ta jazda w kosmosie była tak satysfakcjonująca i płynna. Tak trudne na początku, jak powiedziałem, ale naprawdę satysfakcjonujące na końcu. To znaczy, nie jest tak łatwo się do tego przyzwyczaić, jest to po prostu trochę przytłaczające i przerażające przy pierwszej próbie, a przynajmniej tak się czułem.
Ale to było takie satysfakcjonujące. Byłem naprawdę zaskoczony rozgrywką i ruchem ciężarówki. I cóż, w zasadzie, jak można sobie wyobrazić, chodzi o to. Chodzi o postępy w karierze, o zdobywanie lepszych i ważniejszych dostaw, oczywiście ulepszanie ciężarówki."

"I w ten sposób, na przykład, mając dostęp do potencjalnie niebezpiecznych nowych obszarów i, jak już powiedziałem, uzyskując lepsze transakcje itp. Oczywiście będziesz musiał zwracać uwagę na wszystkie swoje systemy wglądu, jak już powiedziałem, ponieważ wszystko jest ważne i bezpieczeństwo przede wszystkim, dobrze? Musisz więc uważać, aby nie ulec awarii wiele razy, ponieważ będzie cię to kosztować pieniądze i wszystkie te rzeczy, dobrze?
Ogólnie rzecz biorąc, o to chodzi. Jak już mówiłem, powiedziałbym, że jestem fanem gatunku symulacji, ok? Ponieważ lubię tego typu gry. Nie jestem fanem gier symulujących jazdę samochodem."

"Ale jak już powiedziałem, i powtarzam się, i wiem, że powtarzam się wiele razy, ale ten był zaskakująco satysfakcjonujący. I myślę, że o to w tym wszystkim chodzi, o czerpanie przyjemności ze wszystkich podróży, o czerpanie przyjemności ze wszystkich rzeczy, które robisz, o zwracanie uwagi na każdy ruch, na każdy szczegół i na wszystko.
Ponieważ, na przykład, dla samej dźwigni, tych ładunków, będziesz musiał, cóż, cofnąć się ciężarówką. A to będzie naprawdę trudne, ok? Musisz być naprawdę precyzyjny w swoich ruchach i musisz robić to naprawdę, naprawdę dobrze, jeśli nie chcesz się rozbić. I właśnie z tego powodu zapłać więcej pieniędzy, dobrze?
Musisz więc, jak już powiedziałem, być ostrożny, precyzyjny we wszystkich ruchach i dobrze, ale po prostu ciesz się tym. Nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że nie miałem okazji grać w to dogłębnie, przez godzinę czy cokolwiek w tym stylu. To była tylko próbka."

"Ale jak już mówiłem, to było bardzo satysfakcjonujące. Czułem się tak fajnie. Czułem się tak głęboko i ogromnie jednocześnie, ponieważ to kosmiczne środowisko sprawia, że czujesz, że jesteś na ogromnym obszarze, na ogromnej mapie w ogóle.
I jak już mówiłem, niczego nie odblokowałem i nie widziałem tych wszystkich niebezpiecznych obszarów. Widziałem kilka kosmicznych wydarzeń, takich jak deszcz meteorytów lub coś w tym stylu. Nie, i będziesz musiał tego unikać i tak dalej. Dostarczyłem swój ładunek i tego typu rzeczy.
Ale od prostych rzeczy trzeba zacząć, dobrze? Więc wyobraź sobie, co możesz uzyskać, jeśli pójdziesz dalej i zbadasz wszystkie te większe i bardziej interesujące obszary. Więc nie wiem. Powiedziałbym, że jeśli lubisz gry symulacyjne, to jeśli podoba ci się ta koncepcja jazdy w kosmosie i po prostu cieszenia się całą podróżą i po prostu, nie wiem, patrzenia na otoczenie, ale zwracania uwagi."

"Jeśli masz wystarczająco dużo paliwa, jeśli wszystkie elementy toru są w porządku itp. Myślę, że byłaby to gra dla ciebie i że bardzo ci się spodoba. Jak już powiedziałem, uważam się za fana symulacji, a nie symulacji jazdy, i bardzo mi się to podoba. Myślę więc, że jeśli w twoim przypadku chodzi o mieszanie obu, będziesz się dobrze bawić.
A także, cóż, grafika była wspaniała. Chodzi mi o to, że cała grafika itp. była niesamowita. A dźwięk po prostu sprawia, że czujesz się jak w środku, zagubiony w cichej przestrzeni, w cichej, ogromnej przestrzeni. Ok, więc to wszystko. Nie wiem. Po prostu bardzo mi się podoba."

"I naprawdę chcę wiedzieć więcej o tym tytule. Naprawdę chcę w niego zagrać, gdy zostanie oficjalnie wydany. I naprawdę chcę, abyście byli na bieżąco z kolejnymi wiadomościami o tej grze. No i proszę. Powtarzam raz jeszcze, że rozmawiamy o Star Tracker, grze symulacyjnej stworzonej przez Monster and Monster i wydanej przez Raw Fury, która ukaże się w 2024 roku na PC, o ile nam wiadomo.
Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat gry, masz do dyspozycji wywiad, który przeprowadziliśmy na temat tej gry na Gamescom 2023. Wejdź więc na naszą stronę gamereactor.yourdomainofchoice, sprawdź ją, obejrzyj wideo i poznaj tę grę nieco lepiej. Więc to wszystko. I to będzie wszystko. Dziękuję wam bardzo za przybycie. Mam nadzieję, że podobało wam się moje wideo i mam nadzieję, że wiecie trochę więcej o tym interesującym tytule i do zobaczenia w następnym. Miłej zabawy! Trzymaj się i do zobaczenia w następnym filmie. Do zobaczenia!"

Gamescom

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej