Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Screen Time - październik 2023

Przyjrzymy się największym filmom i serialom, które debiutują w najbardziej upiornym miesiącu roku.

Audio transcriptions

"Nadszedł nowy miesiąc, a do tego najstraszniejszy w roku, co oznacza, że jest ich mnóstwo.
ekscytujących nowych filmów i programów telewizyjnych, którymi można się ekscytować. Z horrorami, które pasują do przerażający temat miesiąca, projekty Marvela, a nawet nadzieje na Oscara, październik Rok 2023 ma wiele do zaoferowania fanom. Tak więc, mając to na uwadze, zanurzmy się w nowy Odcinek Screen Time, aby zobaczyć, co w tym miesiącu przygotowano dla fanów filmów i seriali. Ale wcześniej Zanim zaczniemy, krótkie przypomnienie. Oparliśmy nasze wybory na brytyjskim kalendarzu wydań, więc upewnij się, że sprawdzasz dokładne lokalne listy i daty."

"Tegoroczny październik nie oferuje takiej liczby przerażających thrillerów, jakie mieliśmy do tej pory stały się powszechne w przeszłości, ale to nie znaczy, że nie ma pewnych niepokojących Debiutujące filmy, które mogą wystraszyć. Reżyser David Gordon Green wziął to na siebie aby stworzyć prawdziwy sequel kultowego filmu Egzorcysta z 1973 roku, i jak można było mieć nadzieję, ten film zapowiada się na przerażający, przerażający i prawdziwy pretendent do najbardziej przerażającego filmu."

"projekt w tym roku, nie mówiąc już o październiku.
Ulubiony złoczyńca Kihou Kwana powraca do Disney Plus w październiku, jako Po wydarzeniach z sezonu 1, Loki grany przez Toma Hiddlestona po raz kolejny ma zamiar podróżować przez linie czasu, aby współpracować z TVA i zapobiec wszechświatowi dyktowanemu przez Jonathana Kang Zdobywca Majora przed wejściem w życie. Z Owenem Wilsonem, Gugu Mbathą-Raw i Sofią Ukochana Sylvie de Martino powraca, a nowy sezon wprowadzi nawet kilka nowych postaci."

"twarze takie jak Kihou Kwan, który debiutuje w Marvel Cinematic Universe.
Jak powstrzymać płodnego seryjnego mordercę przed krwawym powrotem dziesiątki lat po jego pierwszej zbrodni?
szał morderstw? To proste, cofnąć się w czasie i powstrzymać go na samym początku. To jest Historia, którą Totally Killer Prime Video będzie chciał zaoferować w październiku tego roku, z Kiernan Shipka wciela się w młodą kobietę, która cofa się w czasie, by powstrzymać niesławną Sweet Sixteen Zabójca przed pobraniem pierwszej krwi."

"Tak, Gęsia skórka była już wielokrotnie adaptowana do formatu live-action, ale Nie, na Disneyu się nie kończy. Seria horrorów powraca na najbardziej niepokojącym dzień w całym roku, piątek trzynastego, w październiku, przy czym serial ogląda grupa Piątka licealistów pracuje nad powstrzymaniem nadprzyrodzonych sił, które niechcący uwolnili od pustosząc i dewastując miasto, które nazywają domem."

"Nie byłoby października, gdyby Mike Flanagan nie wypuścił nowego horroru dla Netflixa.
Po Midnight Mass, The Haunting of Hill House, The Midnight Club i The Haunting z Bly Manor, Flanagan chce w tym roku zadebiutować The Fall of the House of Usher.
Ten miniserial jest adaptacją dzieł Edgara Allana Poe, a w roli głównej zobaczymy Carlę Gugino prowadząc dość pokaźną obsadę, w tym Marka Hamilla i Rahula Kohli."

"Podczas gdy Ubisoft nie wydaje się mieć żadnych planów, aby faktycznie rozszerzyć grę wideo DLC Blood Dragon do gry Far Cry 3, francuska firma nawiązała współpracę z utalentowaną Reżyser, dzięki któremu seria Castlevania Netflixa odniosła ogromny sukces. Ady Shankar będzie kierował w górę tego nowego animowanego projektu, który łączy różne IP Ubisoft i opiera się głównie na na sci-fi w Blood Dragon."

"Jeśli był w październiku jakiś film, wokół którego od samego początku panował oscarowy szum, to był to tylko jeden z nich.
zapowiedź, byłby to kolejny projekt Martina Scorsese, Zabójcy z Księżyca Kwiatów.
Ten film z Leonardo DiCaprio, Robertem De Niro i Lily Gladstone w rolach głównych opowiada o przerażających wydarzeniach."

"Wydarzenia, podczas których zamordowano członków plemienia Asaji, a wkrótce potem rozpoczęło się wielkie śledztwo FBI.
z udziałem J. Edgara Hoovera. Dzięki niezwykle długiemu czasowi trwania ten film bez wątpienia będą walczyć o tytuł najlepszego filmu w marcu, kiedy to odbędzie się ceremonia wręczenia Oscarów.
hostowane."

"Po latach prac nad filmem Five Nights at Freddy's, produkcja Blumhouse w końcu doczeka się premiery.
pojawi się w październiku. W filmie reżyserki Emmy Tammey zobaczymy Josha Hutchisona.
Wciela się w rolę ochroniarza, który ma za zadanie przetrwać nocną zmianę w hotelu.
Restauracja Freddy Fazbear's Pizza. Każdy, kto grał lub widział gry w akcji wiedzą, że nie jest to tak łatwe i bezpieczne, jak mogłoby się wydawać."

"Na zakończenie października Netflix przygotował dla fanów kolejny ważny film. Połączenie Chris Evans i Emily Blunt, Pain Hustlers chce zbadać, w jaki sposób zmagająca się z trudnościami matka i Upadający kierownik apteki łączy siły, by zmienić bankrutującą aptekę w centrum miasta spisku przestępczego."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej