Polski
Gamereactor
Videos
Ancient Kingdoms
HQ

Daniel Tizón o tym, jak Ancient Kingdoms jest jak World of Warcrat spotyka Stardew Valley

Daniel Tizón jest głównym deweloperem w Ancient Pixels, a na IndieDevDay wyjaśnił naszej Rebece Reinosa, w jaki sposób Ancient Kingdoms chce oddać hołd oldschoolowym RPG w stylu WoW z akcentem gry planszowej i pikselową powłoką lakierniczą.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i zapraszamy na kolejny wywiad z Gamereactor podczas Indie Game Dev Day Jestem dzisiaj z Danielem, który jest głównym deweloperem Ancient Kingdoms, gry, którą mamy tutaj za sobą.
i, cóż, chcieliśmy dowiedzieć się trochę więcej o grze, więc jeśli możesz dać nam ogólny pogląd na grę Ok, Ancient Kingdoms to RPG starej szkoły, a ludzie, którzy w nią grali mówili, że to jak World of Warcraft spotyka Stardew Valley Ma wiele cech gier planszowych, na przykład możesz wybrać klasę z szeregu klas, takich jak kleryk, wojownik, czarodziej."

"i możesz dostosować swoją postać, są tysiące elementów wyposażenia, które możesz załadować z bossów, są lochy.
i o Stardew Valley mamy domy, możesz kupić dom, udekorować go, a także możesz zbierać rośliny, alchemię, górnictwo i tak dalej.
Więc mnóstwo rzeczy Tak, oczywiście A co możesz nam powiedzieć o, cóż, trudności gry, bo kiedy mówisz World of Warcraft i Stardew Valley możesz mieszać różne poziomy trudności, więc to będzie wyzwanie, to będzie jedno i drugie Staraliśmy się, aby gra była wymagająca, ale jednocześnie miała łatwą krzywą uczenia się."

"Aby każdy mógł grać bez konieczności czytania przewodnika lub samouczka.
Masz też lochy z wyższej półki, w których trudno jest pokonać bossów i tak dalej.
A ponieważ jest to gra RPG dla jednego gracza, możesz także grać ze znajomymi do czterech osób grających razem online możesz grać z przyjaciółmi i jest to nieco łatwiejsze I możesz mieszać te klasy, nie? Chociażby w World of Warcraft, żeby np. pokonać trudnych bossów Tak, tak, to jest bardzo ważne, ponieważ jeśli grasz z uzdrowicielem, takim jak kleryk lub druid i tank, wojownik i DPS to jest to idealna grupa do pokonania najpotężniejszych bossów w grze."

"A co możesz nam powiedzieć o fabule i tle tego naprawdę interesującego uniwersum?
Co możesz nam powiedzieć o głównym bohaterze, jego historii?
Tak, istnieje główna linia zadań, w której angażujesz się w historię i bogaty świat Erathiath.
Erathiath to świat, który jest zaangażowany w grę i jest bardzo bogaty w wiedzę i jest związany ze smokami."

"starożytnymi bogami i jest to bardzo interesująca historia A kto jest głównym bohaterem? Czy główny bohater ma własną historię, czy co robimy w tym uniwersum?
Cóż, gra zaczyna się pod koniec drugiej ery gier wideo i jesteś jak protagonista, główny bohater, którego świat Erathiath potrzebuje, aby pokonać nową główną erę I czy to będzie, czy udaje, że jest jak długa gra, aby po prostu cieszyć się nią przez tysiąc godzin, może nie tak wiele?
ale czy to będzie jak długie doświadczenie, prawda?
Tak, naszym pomysłem jest wypuszczenie gry na 60 godzin i udajemy, że nadal będziemy ją rozszerzać o nowe aktualizacje, a nawet DLC A jakiego rodzaju DLC możemy się spodziewać? Wiem, że może jest jeszcze za wcześnie, ale co możemy dodać do tego doświadczenia?
Cóż, zaplanowaliśmy już jedno DLC, w którym udajemy, że udostępnimy nowe miejsca w grze, nowy duży obszar i wiele nowych lochów, bossów, nowy ekwipunek I to jest twoja pierwsza gra, prawda? Jak się czujesz z możliwością pokazania jej tutaj, otrzymania opinii od graczy, jak się czujesz?
Pracujemy nad tą grą od 4 lat i w zeszłym roku byliśmy już na kilku imprezach takich jak ta i otrzymaliśmy wiele opinii od graczy."

"i dla nas jest to bardzo ważne, modyfikujemy grę zgodnie z oczekiwaniami graczy i ludzi, którzy ją testują.
I słyszałem, że demo jest dostępne dla tych, którzy chcą w nią zagrać, więc czy możesz nam wyjaśnić, jak ludzie mogą zagrać w grę, jeśli chcą w tym stanie, w którym jest teraz?
Tak, w tej chwili, jeśli dołączysz do naszego kanału Discord, możesz przetestować pełną grę, aktualny stan gry, a ja co tydzień wypuszczam koła z aktualnym stanem gry, więc możesz grać ze znajomymi A kiedy mniej więcej planujesz ją wydać, jakie masz plany? I na jakich platformach będziemy mogli się nią cieszyć, gdy zostanie w pełni wydana?
Chcielibyśmy wydać ją na PC i konsole, ale w tej chwili pracujemy nad wersją PC i mamy nadzieję wydać ją na PC i Steam Dev."

"Cóż, myślę, że to by było na tyle na dziś, ale bardzo dziękujemy, naprawdę nie możemy się doczekać, aby w to zagrać, właśnie rozmawialiśmy z tobą, abyś w to zagrał i powinieneś zrobić to samo, ponieważ wygląda niesamowicie Dziękujemy bardzo za dołączenie do nas, powodzenia i do zobaczenia wkrótce! Ok, dziękuję!"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej