Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
Videos
Superman: Legacy
HQ

Lex Luthor z GRTV News - Superman: Legacy będzie najwidoczniej Nicholasem Houltem

Wygląda na to, że wiemy, kto zagra u boku Człowieka ze stali Davida Corensweta.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy trochę o przestrzeni filmowej, ponieważ pojawiło się dość duże ogłoszenie.
zostało zrobione w odniesieniu do jednego z bardziej oczekiwanych filmów głównego nurtu, które nadchodzą z tym, że jest to Superman Legacy. Teraz James Gunn jest, a raczej powinniśmy powiedzieć, że był bardzo otwarty jeśli chodzi o mówienie o tym filmie. Wydaje się, że naprawdę zostaliśmy poinformowani o jak wszystko się rozwija, jeśli chodzi o scenariusz, produkcję i casting."

"A teraz mamy rozszerzenie tego, ponieważ ujawniono, że Lex Luthor został i jest to rola, która przypadnie nikomu innemu jak Nicholasowi Houltowi. A więc zanurzcie się. Lex Luthor w Superman Legacy będzie najwyraźniej Nicholasem Houltem. Przyszłość X-Menów Gwiazda "Klasy", "Mad Maxa", "Fury Road", "Menu" i "Renfielda" została podobno obsadzona w filmie Jamesa Gunna pt."

"nadchodzącym filmie DC. Jeszcze w czerwcu James Gunn potwierdził, że David Karenzweat i Rachel Broschemin zostali obsadzeni w roli Supermana i Lois w pierwszym nowym filmie DCU, Superman Legacy.
Od tego czasu obsadzono kilka stosunkowo niewielkich ról, ale jedną z najbardziej najważniejszych z nich wciąż pozostawała nieobsadzona. Zazwyczaj bardzo niezawodni, Justin Kroll i Anthony de Lisandro z Deadline twierdzą, że Nicholas Hoult, X-Men Future Class, Mad Max, Fury Road, The Menu, Renfield i nie tylko, został obsadzony w roli Lexa Luthora w Superman Legacy. Warto wspomnieć, że Aaron Couch z The Hollywood Reporter donosi, że Hoult wciąż jest tylko w rozmowy w sprawie roli. Miałoby to jednak pewien sens, ponieważ Hoult był również jednym z finalistów do roli Supermana. Wygląda więc na to, że Gunn i ekipa naprawdę go lubią. Teraz jest trochę interesujące, ponieważ z jednej strony patrzysz na Lexa Luthora i myślisz, że musi być jakiś rodzaj, wiesz, dość duży, krzepki rodzaj osobnika, podobnego do sposobu, w jaki Marvel obsadził Vincenta D'Onofrio w roli Kingpina."

"Wiesz, czuje się, że to całkiem niezła jednostka, która dowodzi ekranem pod tym względem. Ale Z drugiej strony, w uniwersum DC lub rozszerzonym uniwersum DC widzieliśmy Jesse Eisenberga grającego Lexa Luthora. Więc wiesz, ta postać może mieć całkiem sporo głębi, co jest interesujące. Ale tak, jak Eric napisał w newsie, to nie jest tylko jak casting, który pojawił się znikąd. Nicholas Hoult był jednym z finalistów może nawet wcielić się w rolę samego Supermana, która ostatecznie przypadła Davidowi Corenzo."

"Więc to, że został wybrany i umieszczony w roli Lexa Luthora, nie jest wielką niespodzianką dla wielu, powiedziałbym. A poza tym Nicholas Hoult udowodnił ostatnio, że będzie być całkiem silnym i przekonującym aktorem. Więc zdecydowanie czekamy na kilka interesujących i potencjalnie bardzo korzystne castingi do tego filmu, kiedy ostatecznie zrobi swoje zadebiutuje w 2025 roku, a to jeszcze trochę potrwa. Więc wiesz, jest dużo czasu na aż ten film faktycznie zadebiutuje. Ale to już niedługo. Ale tak, jak wiemy więcej i będziemy wiedzieć o nim więcej, ponieważ tak jak powiedziałem wcześniej na początku tego nowego wideo, James Gunn lubi mówić o tym filmie. Więc chociaż nie jest to nawet potwierdzone w odniesieniu do Nicholasa Houlta wcielającego się w rolę Lexa Luthora, bez wątpienia usłyszymy Jamesa Gunna mówiącego o tym wkrótce i bez wątpienia usłyszymy więcej o tym filmie."

"również w przyszłości. Więc kiedy dowiemy się więcej o Superman Legacy, na pewno będziemy o tym informować.
was na bieżąco. A do tego czasu dziękujemy za obejrzenie dzisiejszego odcinka GRTV News.
Wrócimy jutro na kolejny odcinek tygodnia. Życzymy wam miłej reszty wtorku i do zobaczenia w następnym. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej