Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Zewnętrzna listwa świetlna LED Wiz Connected (Quick Look) - Zewnętrzna listwa świetlna LED Wiz Connected (Quick Look) - Zewnętrzna atmosfera

Ta listwa świetlna LED jest stworzona z myślą o żywiołach i pozwala dodać dodatkowy styl i kolor do przestrzeni zewnętrznych.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejny szybki przegląd Gamereactor. Kiedy to nagrywamy, myślę, że to 2 listopada, co oznacza, że za miesiąc wiele osób będzie chciało wyjść na zewnątrz i zorganizować mały pokaz świetlny przed swoim domem, aby zaznaczyć, że że zbliża się okres świąteczny. To urocza tradycja, której nie da się uniknąć."

"wspomagana przez rozwój technologii. A ja siedzę tutaj przede mną z coś, co może być w stanie w tym pomóc i nie jest to tak drogie, jak mogłoby się wydawać.
Więc chociaż nie jest to konieczne, wiesz, ikoniczny kształt zwykłych świąt Bożego Narodzenia świateł, jakie znamy, które są tymi małymi diodami LED na rodzajach sznurków, cóż, to jest inteligentne zewnętrzna listwa oświetleniowa firmy Wiz. A jeśli nie znasz Wiz, to zasadniczo jest to coś w rodzaju uruchomienia i zarządzana przez Signify, która ma również Philips Hue, ale jest bardziej zorientowana na młodzież, inteligentny i tańszy. Tak więc ta inteligentna zewnętrzna taśma LED kosztuje tylko 160 euro, więc faktycznie dostajesz tutaj dużo taśmy LED za swoje pieniądze. To znaczy, ma pięć metrów długości i jest również wykonany z taśmy na bazie silikonu, co oznacza, że jest niezwykle podatny na zginanie."

"Nie jest to oczywiście coś, do czego możesz się dostać, przynajmniej nie bezpośrednio, aby zrobić 90 stopni.
ale na samym pudełku jest kilka rysunków, które to pokazują, tutaj, że możesz tworzyć całkiem zabawne kształty wokół, powiedzmy, drzwi do domu lub coś w tym stylu. Albo możesz chcieć okleić swoje drzwi jakimś świątecznym motywem."

"oprawami oświetleniowymi. Ogólnie naprawdę fajne. Rzecz w tym, że całość posiada certyfikat IP65.
Oznacza to, że możesz, bez problemu i bez wahania, umieścić to na zewnątrz we wszelkiego rodzaju pogodę, czy to śnieg, deszcz, czy burza, a to nadal będzie działać. Poza tym ma naprawdę grubą i zabezpieczoną wtyczkę do montażu na zewnątrz. Oznacza to, że możesz zarówno rozwiązać i włożyć. Istnieją bardzo specjalne zewnętrzne kable zasilające, które możesz dostać, jeśli masz już zasilanie na zewnątrz, ale pasuje również do zwykłej wtyczki, jeśli masz taką w domu."

"szopie, na przykład. Tak właśnie mieszkamy, więc używamy wtyczki w szopie, więc chcielibyśmy coś takiego i dostajesz oba, co jest świetne. Ponownie, pięć metrów, certyfikat IP65, na bazie silikonu, co oznacza, że jest bardziej podatny na zginanie niż myślisz. Ma to, co Wiz nazywa jednolitą emisją światła bez widocznych punktów LED. Zasadniczo oznacza to, że diody LED są na tyle liczne i na tyle małe, że efekt tworzy jedną oprawę oświetleniową, nawet gdy zmienia kolor w dół od jednego końca do drugiego. Nie będziesz w stanie odróżnić poszczególnych diod LED. Są tak małe i jest ich tak wiele. To oczywiście obsługuje Wi-Fi, a także obsługuje Matter, co jest świetne. Widzimy, że coraz więcej rzeczy obsługuje Matter standard, co oznacza, że można to wciągnąć do większej liczby aplikacji inteligentnego domu i pracować w połączeniu z inteligentnymi światłami innych producentów. Jest to dla nas sposób na dążenie do ujednoliconego standardu, co robimy od lat i wspaniale jest widzieć, że to w końcu dojrzewa."

"i staje się realne. Jest odporny na promieniowanie UV. To miłe. Są oczywiście, ponieważ jest to rodzaj pasek gradientowy, obsługuje do 16 milionów kolorów i są to gradienty, więc mogą stać się stopniowe, gdy pracujesz na całej drodze przez sam pasek, co oznacza, że znowu możesz zrobić wzór trzciny cukrowej, jeśli tego właśnie chcesz. Aplikacja Wiz, używałem jej tylko trochę przez cały czas testowania, ale jest to naprawdę fajne i coś, co mogę całkowicie ogólnie rzecz biorąc. Zamierzamy więc skonfigurować tego złego chłopca i zrobić coś właściwego."

"testowanie, ale na razie Wiz jest naprawdę fajnym producentem, w którym oszczędzasz trochę pieniędzy, ale tak naprawdę nie oszczędzasz nic na funkcjonalności. Cóż, tam dostajesz co otrzymujesz, więc jest dobrze. Dziękuję bardzo za oglądanie i do zobaczenia na następnym."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej