Polski
Gamereactor
Videos
HQ

WiZ Connected Portrait Desk Lamp (Quick Look) - Stwórz idealną atmosferę

Ta lampka biurkowa oferuje podwójne strefy świetlne i jest idealna do użytku podczas wielu różnych zadań przy biurku.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Lubię technologię lub produkty które mogą zmieniać stany. Nie jest to nic nowego ani szczególnie nietypowego.
że tak powiem. Jest wielu tech trooperów i innych rzeczy, którzy kochają rzeczy, które mogą robić różne rzeczy od Galaxy Fold, który może zmienić się z telefonu wielkości zwykłego do tabletu lub czegoś podobnego. I myślę, że to odnosi się nawet do tego chociaż możesz szczególnie potrzebować dwóch przypadków użycia, które zapewnia lub przynajmniej jeden z nich. To jest Wiz Portrait Smart Desk Light i robi dwie bardzo proste rzeczy."

"W tej chwili jest to zwykła lampka biurkowa, lampka biurkowa, która siedziałaby przy twoim biurku zapewniając lub rzucając światło w górę, a następnie z góry w dół, aby stworzyć to naprawdę miłe uczucie przytulności. Oczywiście jest to inteligentne światło Wi-Fi, co oznacza, że możesz pobrać aplikację Wiz i możesz ustawić to gradientowe światło tutaj, aby zapewnić rodzaj rzeczy, które chcesz, rodzaj oświetlenia, który chcesz. Ma proste włączanie i wyłączanie przełączniki tutaj. Jest wyposażony w złącze USB-C na USB typu A, co jest szczerze mówiąc niesamowite ponieważ tak naprawdę nie dostajesz z nim wtyczki ściennej, co oznacza, że w rzeczywistości nie jest funkcjonalny z pudełka, co moim zdaniem jest rodzajem nie-nie. Nie sądzę, że powinniśmy to robić. Wiem, że producenci smartfonów również to robią, ponieważ technicznie rzecz biorąc, gdy bateria się wyczerpie, będziesz musiał zapewnić coś własnego z własnego domu, od przyjaciela, od aby utrzymać tę funkcjonalność. Tak samo jest tutaj, żebyś wiedział. Dajmy na to powiedzmy, że jeśli chcesz używać zwykłej lampki biurkowej, takiej jak ta, nie nazwałbym jej też ładną ani brzydką. Jest zbyt anonimowa i subtelna, by nazwać ją którąkolwiek z tych rzeczy. Powiem tak że przed chwilą widziałem zdjęcia, właśnie wyjęliśmy go z pudełka. Widziałem zdjęcia rodzaju światła, które ma być w stanie rzucać i wygląda to całkiem nieźle."

"kojąco i przyjemnie, ale potem znikąd pojawia się spotkanie lub chcesz coś streamować z Twitcha lub coś podobnego i potrzebujesz odpowiedniego światła kluczowego. Kluczowe światła, których używamy ich cały czas. Nie zawsze muszą być nazywane światłami kluczowymi, ale są okrągłe w naturze i są często używane przez współczesnych twórców, ale ogólny pomysł polega na tym, że masz ostre światło, które może oświetlić twoją twarz, aby stworzyć przyjemniejszą atmosferę."

"oglądania i zamiast mieć oddzielne światło kluczowe Elgato lub kupować studio światła, aby zapewnić to widzom lub osobom, z którymi masz spotkanie To, co robisz z tym, to po prostu odwrócenie go w dół. Cóż, zanim to zrobisz w tej lampie włącza się kilka różnych systemów. Po pierwsze, wyłącza to światło, które rzucane jest w dół na biurko."

"włącza znacznie ostrzejszy i chłodniejszy rodzaj gradientowego paska światła kluczowego, który działa wokół górnej części lampy. Aktywuje również specjalny wbudowany dyfuzor, który przełącza tryby i dostosowuje poziomy światła w zależności od tego, co wyczuwa. To jest dlaczego w środku znajduje się to małe okrągłe wycięcie, które jest zasadniczo czujnikiem który odczytuje, jaki rodzaj oświetlenia jest potrzebny, aby oświetlić ciebie lub rzecz, która w najbardziej satysfakcjonujący sposób. Oczywiście robi wszystkie rzeczy związane z Wi-Fi a jednocześnie jest to inteligentna lampa Wiz i podobnie jak żarówka Wiz i podobnie jak inne Wiz produkty, można ją dodać w aplikacji i możesz ustawić warunki oświetlenia tak, aby były takie, jakie chcesz. Istnieje również kilka innych inteligentnych funkcji, takich jak wykrywanie kiedy się do niego zbliżasz, a kiedy się zbliżasz, włączy się i odwrotnie."

"kiedy się oddalasz, wyłączy się, ale jest kilka ustawień w Kreatorze która odpowiada za wszystkie produkty, z których możesz korzystać. Czy jest to jednak przydatne? Cóż, to zależy. To znaczy, jest to zdecydowanie dla bardzo szczególnego rodzaju konsumenta, ponieważ musisz założyć, że ta osoba potrzebuje funkcji kluczowego światła, ale nie jest poważna na tyle poważna, aby kupić odpowiedni sprzęt oświetleniowy od kogoś takiego jak Elgato lub Corsair lub od jak odpowiedni producenci oświetlenia. Tak więc, jeśli zaczynasz i możesz zobaczyć ten podwójny funkcjonalność jako coś, co przemawia do Ciebie, cóż, może warto. Dziękuję za oglądanie. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej