Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - styczeń 2024

Sprawdzamy największe i najbardziej ekscytujące gry, które pojawią się w pierwszym miesiącu 2024 roku.

Audio transcriptions

"Rozpoczął się nowy miesiąc, a to oznacza jedno - czeka na Was cała masa nowych, ekscytujących gier które zadebiutują w nadchodzących dniach i tygodniach.
Podczas gdy niedawno przyjrzeliśmy się największym grom debiutującym w 2024 roku, teraz skupiamy naszą uwagę na styczniu, aby przyjrzeć się obiecującym nowym dodatkom, które zostaną udostępnione graczom wszelkiego rodzaju."

"Tak więc z bijatykami, grami RPG, przygodami akcji i nie tylko w ofercie, przejdźmy do pierwszych gier, których należy szukać w 2024 roku.
Rozpoczynając miesiąc, deweloper Brave Land Studio wprowadza na rynek izometryczny tytuł RTS osadzony w realiach 1. wojny światowej."

"Znana jako War Hospital, ta gra prosi graczy o prowadzenie i obsługę szpitala polowego w 1. wojnie światowej.
Wielka Wojna.
Dowodząc oddziałem korpusu medycznego, prowadząc ich przez niebezpieczne środowiska, a wszystko to w aby pomóc potrzebującym, wygląda to na wyjątkowe podejście do przetrwania na wojnie."

"doświadczenie.
Ubisoft kontynuuje swoją passę debiutu jednego tytułu AAA w miesiącu wraz z powrotem gry słynnej serii przygodowych gier akcji.
Prince of Persia The Lost Crown obraca się wokół wojownika Sargona, który ma za zadanie podróżować po świecie."

"do zepsutej przez czas góry Kaf, a wszystko to w celu uratowania samego księcia Persji który został porwany.
Z szybką akcją, zróżnicowanymi platformówkami i różnymi wymagającymi typami wrogów, The Lost Crown zapowiada się na jedną z największych gier tego miesiąca."

"Turnip Boy i Pickled Gang powracają po raz kolejny i tym razem rozszerzają swoje życie o próbując swoich sił jako rabusie banków.
Ten najnowszy tytuł z uroczej, ale niepokojącej serii wymaga od graczy zaplanowania napadu, wstrząśnięcia zakładników, kradzieży kosztowności, a wszystko to podczas nawigowania po skomplikowanych głębinach botanicznego ogrodu."

"banku w nadziei na wypłatę jak nigdy dotąd.
Deweloper Core Engage chce być jednym z pierwszych, którzy zadebiutują w 2024 roku jako jego strategiczna gra miejska New Cycle pojawi się w tym miesiącu na PC.
Gracze będą musieli poprowadzić i rozwinąć cywilizację, która przetrwała po kataklizmie słonecznym."

"Ta gra polega na zaczynaniu od zera i wykorzystywaniu ludzkiej intuicji i odporności.
aby zapewnić przetrwanie plemienia ludzi.
Znasz tę historię i prawdopodobnie już w nią grałeś, ale jeśli nie, to The Last of Us Part II Remastered to idealna okazja, by to zrobić."

"Ta wersja słynnej przygodowej gry akcji oferuje kilka mile widzianych zmian wizualnych i wydajnościowych.
ulepszenia, ale co ważniejsze, zawiera wiele nowych sposobów grania i cieszenia się w postaci zagubionych poziomów, które oferują wgląd we wczesny rozwój i bezzwrotną grę.
tryb roguelike, który wykorzystuje losowe spotkania do rzucania wyzwań graczom."

"Nie trzeba dodawać, że zapowiada się aktualizacja, której nie będziesz chciał przegapić.
Zainspirowany klasycznymi i wymagającymi grami Sega z lat 90-tych, The Cub od Demagog Studios to platformówka, w której gracze parkują przez zrujnowane pozostałości ludzkości, podczas gdy ścigani przez ultra-bogate resztki cywilizacji, które uciekły na Marsa, aby uciec przed niszczycielskiej katastrofy ekologicznej."

"Z każdym poziomem, który ma również opowiadać historię, ten tytuł zawiera zagadki środowiskowe i ścieżkę dźwiękową, która podobno odzwierciedla motyw fali apokalipsy.
Najlepsza seria bitew sądowych, Apollo Justice Ace Attorney Trilogy łączy w sobie trzy najsłynniejsze odsłony serii w jednej mega-kolekcji ze zaktualizowaną grafiką HD i kilkoma innymi specjalnymi bonusami."

"Jeśli nigdy nie miałeś okazji cieszyć się tą kultową serią, ta trylogia jest idealnym miejscem aby zacząć.
Zawiera jeden z najbardziej pamiętnych ujawnień wszechczasów, Like A Dragon Infinite Wealth łączy Ichibana Kazugę i Kazumę Kiryu w jedną epicką historię, która pozwala graczom rozwijać się i wygrzewać w hawajskim słońcu."

"Z obiecującymi, szybkimi bitwami RPG, mnóstwem minigier do zabawy, a nawet możliwością kontynuowania eksploracji Japonii, tytuł ten zapowiada się na kolejny wielki krok naprzód dla serii Yakuza.
Tegoroczny styczeń będzie podsumowaniem epickich miesięcy dla fanów bijatyk."

"Po Street Fighter 6 i Mortal Kombat 1, Bandai Namco zadebiutuje również Tekken 8, kontynuując najdłuższą nieprzerwanie trwającą historię w grach i wprowadzając 32 nowe i ukochane postacie.
wojowników na pierwszy plan, aby wziąć udział w bitwach szczycących się nową mechaniką i systemami oraz wszystkimi z oszałamiającą grafiką o wysokiej wierności."

"Dzięki wielu trybom, nie będziesz chciał przegapić Tekken 8.
Na tym kończymy kolejny odcinek cyklu "Gry, na które warto zwrócić uwagę".
Koniecznie wróćcie za miesiąc, aby zobaczyć, co luty 2024 oferuje graczom w okolicy "

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej