Polski
Gamereactor
Videos
Assassin's Creed Shadows
HQ

Potwierdzono, że GRTV News - Assassin's Creed Japan zostanie uruchomiony jesienią lub na początku 2025 r.

Nadchodząca kolejna rata główna pojawi się w przyszłym roku fiskalnym.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj będziemy rozmawiać o niektórych z bardziej oczekiwanych gier, które są planowane nie tylko na 2024 rok, ale potencjalnie również na początku 2025 roku. Obie pochodzą od Ubisoft, a jedną z nich jest gra Star Wars, jedna to gra Assassin's Creed i chociaż nie znamy dokładnej daty premiery żadnej z nich tych dwóch gier, mamy pomysł, kiedy zadebiutują. A więc mając na uwadze, że sprawa, zanurkujmy dalej. Potwierdzono, że Assassin's Creed Japan zadebiutuje jesienią tego roku lub na początku 2025 roku."

"Star Wars Outlaws jest nadal na dobrej drodze do późniejszego 2024 roku. Nie otrzymaliśmy nawet niejasnego okna premiery, Nie otrzymaliśmy nawet mglistego okna premiery, gdy Ubisoft ogłosił swoje długoterminowe plany dotyczące gry Assassin's Creed w 2022 roku, co jest dziwne, myśląc o tym, że ogłosili w 2022 roku i ujawnili wszystkie te różne gry, które mieli w planach, wiesz, Codename Red, Codename Hexay, Codename Jade, która jest w pewnym sensie poza, jest jak w dziwnych testach a następnie Infinity, o którym wciąż nie słyszeliśmy zbyt wiele. Myślę, że Jest też gra meta quest, która wyszła w listopadzie zeszłego roku, ale tak czy inaczej. Ale oba wspólne Zarówno zdrowy rozsądek, jak i plotki sprawiły, że brzmiało to jak Assassin's Creed Codename Red, aka Assassin's Creed Japan, miał pojawić się w 2024 lub 2025 roku. Teraz mamy potwierdzenie. Ubisoft potwierdza w swoim świeżym że Assassin's Creed Codename Red zadebiutuje w roku fiskalnym 2025, co oznacza przed 31 marca 2025 roku. W takim razie ma sens, że gra podobno będzie w pełni zaprezentowana w maju. Francuski wydawca powtarza również, że Star Wars Outlaws jest nadal ma zostać wydana do końca 2024 roku, więc wygląda na to, że bardzo oczekiwana gra Massive może wyjdzie tego lata, jak pierwotnie planowano wewnętrznie. I to jest właściwie trochę fragment głównego bohatera, którego spodziewamy się zobaczyć w Assassin's Creed Codename Red lub Assassin's Creed Japan, jakkolwiek będzie się nazywać, jeszcze tego nie wiemy."

"Ale jest to dość interesująca rzecz, ponieważ Ubisoft miał naprawdę napiętą premierę harmonogram jak ostatnio. W listopadzie mieliśmy, nie w październiku, Assassin's Creed Mirage, We wrześniu był Crew Motor Fest, w październiku Assassin's Creed Mirage, a w grudniu Avatar, W styczniu był Prince of Persia, a w lutym Skull and Boat. Tak więc było pięć naprawdę dużych tytułów, o różnej jakości, które zadebiutowały w ciągu ostatnich kilku miesięcy."

"coś w rodzaju sześciu miesięcy. I cóż, zbliżamy się do marca i tak naprawdę nie wiemy, co się wydarzy.
wydawca zaplanował na ten czas. Oczywiście nie patrzę już na takie rzeczy jak Just Dance, które myślę, że również wyszło jak Just Dance 2024, cokolwiek to było, 2025 i to wyszło również w październiku. Ale chodzi o to, że tak naprawdę nie wiemy, co jest planowane dla wydawcy w przyszłości. Teraz wiemy, że Star Wars Outlaws pojawi się w pewnym momencie."

"plotki, że będzie to coś w rodzaju letniej premiery, ale jeszcze tego nie potwierdzili. Jesteśmy wciąż tylko zakładamy, że trafi w to letnie okno, ponieważ jeśli Assassin's Creed Codename Red jest planowany na jesień, są szanse, że będą chcieli również je zdystansować, ponieważ te dwie gry są bardzo dużymi grami, ogromnymi grami w tym fakcie. To rodzaj trochę inny od tego, co widzieliśmy podczas minionej jesieni, która właśnie minęła, ponieważ każda z gier w pewnym sensie odnoszą się do różnych ludzi. Ale te dwie, obie są jak rodzaj naprawdę tytuły AAA premium, które chcą umieścić trochę dystansu między nimi, aby umożliwić im dobrze się rozwijać. Jak tylko dowiemy się więcej, na pewno będziemy was informować. Ponownie pojawiły się plotki, że Assassin's Creed Codename Red zostanie w pełni zaprezentowany w maju. Jeśli tak się stanie, to będzie to coś w rodzaju prezentacji Assassin's Creed, a następnie otrzymamy Ubisoft Connect."

"prawdopodobnie ponownie w czerwcu, tak jak w zeszłym roku, gdzie pokażą więcej rzeczy w bardziej znaczący sposób.
Ale jeśli Star Wars Outlaws jest ustawione na lato, to prawdopodobnie usłyszymy datę premiery tej gry nawet wcześniej. Tak więc wiele wiadomości z Ubisoftu pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
tygodni i tak dalej. Na pewno będziemy was o tym informować na bieżąco. Do tego czasu jednak tyle czasu mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News. Wrócimy do was w poniedziałek na więc mam nadzieję, że miło spędzicie resztę piątku, weekend i do zobaczenia."

"po drugiej stronie. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej