Polski
Gamereactor
Videos
Foamstars
HQ

Foamstars - Recenzja wideo

Dzielimy się naszymi przemyśleniami na temat gry wieloosobowej Square Enix, która jest często opisywana jako wariacja na temat formuły Splatoon.

Audio transcriptions

"Dobra, czas na show! Gry z obsługą na żywo, jeśli przebiją się przez hałas, mogą przynieść więcej pieniędzy niż prawie każdy inny rodzaj gry."

"Problemem jest oczywiście hałas.
Deweloperzy muszą znaleźć swoją niszę wśród niezliczonych tytułów multiplayer na rynku które nieustannie walczą o uwagę graczy.
Jeśli gra nie nazywa się Fortnite, Roblox, Destiny 2 lub The Division 2, mogą to być nazywać się Diablo 4 lub League of Legends, a dla każdego tytułu, który to robi, istnieje niezliczona ilość które tego nie robią."

"To, czego nie nazywają te tytuły w usłudze na żywo, to Splatoon, a tutaj Square Enix wydaje się znalazło swoją niszę.
Foamstars jest zasadniczo wersją multiplayerowej strzelanki Nintendo na konsole, lub PlayStation 4 i 5, gdzie oczywiście seria Splatoon nigdy nie postawiła stopy."

"Być może jest to argument równie dobry jak każdy inny, ale pytanie brzmi, czy gracze PlayStation naprawdę są tak głodni Splatoona, że zaakceptują każdą jakość.
Wbrew oczywistemu źródłu inspiracji, w Foamstars nie chodzi o kolor, ale o, zrozum to, pianka."

"Lektor otwierający wyjaśnia to, jednocześnie wyjaśniając, że nikt nie umiera w Foamstars.
W trakcie rozgrywki absolutnie nie zabijasz przeciwników, dostajesz dreszczy, nie zabija.
Fajnie, nie?
Kolorowy, przebrany i przeanalizowany przez rynek dziecięcy ton niestety nie jest w stanie uchwycić młodszej widowni od samego początku, a także rodzajem dystansu i ironii, na przykład Epic jest tak dobry w Fortnite, jest tutaj zauważalnie nieobecny."

"W każdym razie, po tym, jak my i nasi trzej koledzy z drużyny wybraliśmy po jednej z ośmiu postaci rozpoczyna się gra.
Rozbij gwiazdę.
Zostajemy zrzuceni na gigantyczną rampę, zjeżdżamy po niej i lądujemy po jednej ze stron w sumie trzech ramp."

"poziomów, albo areny dyskotekowej, albo czegoś w rodzaju kasyna, albo jakiejś mieszanki obu.
Używając różnych broni piankowych postaci, strzelby piankowej, pocisków piankowych, karabinów piankowych i i tak dalej, oraz ich dwóch różnych zdolności specjalnych, staramy się zabić, lub, przepraszam, schłodzić, przeciwników.
Kiedy gracze drużyny przeciwnej zostaną schłodzeni łącznie osiem razy, jeden z graczy zostaje losowo oznaczony jako Foamstar i staje się nieco potężniejszy."

"Kiedy ten gracz zostanie ostatecznie schłodzony, gra jest definitywnie zakończona.
Jednak samo celowanie pistoletami piankowymi w przeciwników nie jest dobrym pomysłem.
Jeśli kiedykolwiek poślizgnąłeś się w wannie, wiesz, że mydło i pianka do kąpieli są zdradzieckie.
bez tarcia, a twoja własna piana może przyspieszyć ruchy twojej drużyny, ale także odwrotnie z twoimi przeciwnikami, spowalniając ich."

"Niestety, w samych meczach rzadko występuje płynność, a strukturalnie wyglądała mniej więcej identycznie w większości z naszych stu starć.
Zaczyna się powolnym, minutowym startem, po którym następuje minutowa sekcja środkowa z akcja surfowania, a następnie absolutnie piekielny chaos wybucha na końcu, gdzie cały ekran błyska pianą, specjalnymi zdolnościami i różnymi broniami, które są praktycznie niemożliwe kontrolować."

"Ale czasami jest kilka gier, w których to działa.
To się zmienia i zmienia, a te pulsujące agresywne postępy i dogrywki sprawiają, że chcemy polubić Foamstars bardziej, niż być może na to zasługuje, ponieważ jaki tytuł PvP nie jest zabawny, gdy wygrywasz?
Jednak rażący brak statystyk zwrotnych pod koniec gry i całego rankingu są pierwszymi częściami większego problemu, jakim jest Games as a Service, tj."

"zrównoważony rozwój i długowieczność.
Po prostu nie widzimy, jak Foamstars może zapewnić jakąkolwiek różnorodność, a co za tym idzie, grę gdy wybory postaci mają niewielki wpływ na samą rozgrywkę.
Coś innego niż więcej zawartości będzie potrzebne, aby dodać różnorodność i zrównoważony rozwój, i chcemy tylko wspomnieć, że przepustka bojowa jest bardzo uboga, a sklep zawiera wszystko sposób premium, kupowalne kosmetyczne rzeczy od samego początku, co jest wstrząsające w kontekście, gdy jest to nadal, we wszystkich innych aspektach, skierowane do dzieci."

"Może Square Enix i ToyLogic to naprawią i wypolerują najgorsze wady aktualizacjami w typowym stylu usługi na żywo.
Być może, ale nie sądzimy.
Problemy są, jak widzimy, zbyt głęboko zakopane pod pianą do kąpieli."

"A szkoda, bo pomimo tego, że Foamstars wygląda jak amatorski projekt z trybu kreatywnego Fortnite, wciąż mieliśmy kilka fajnych meczów z dobrymi przyjaciółmi.
Doświadczenie, poza pewnymi problemami z łącznością w matchmakingu, również było wyjątkowo dobre.
stabilne i wolne od błędów, a jazz city-pop, który podkreśla zarówno mecze, jak i menu, jest zawsze szalenie chwytliwy."

"Jeśli masz PlayStation Plus, to jest to do pobrania za darmo, więc jest okazja, aby przetestować, jeśli najdzie was ochota.
Nie zalecalibyśmy jednak zakupu lub subskrypcji tylko w tym celu."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej