Polski
Gamereactor
Videos
Kingdom of the Planet of the Apes
HQ

GRTV News - Kingdom of the Planet of the Apes zwiastun jest pełen konfliktów i napięcia

Kingdom of the Planet of the Apes pojawił się w tym nowym zwiastunie nadchodzącego filmu.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich, witajcie w kolejnym GRTV After News, jestem Alex, jak zawsze prowadzę was przez najnowsze i najlepsze w technologii, sprzęcie, grach, rozrywce, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to tutaj w GRTV News, a także w szerszym Gamereactor Network, więc jeśli lubisz recenzje gier, zapowiedzi, recenzje filmów i nie tylko, koniecznie to sprawdź gdziekolwiek masz swój Gamereactor, ale dość mojego bełkotu, przejdźmy do do dzisiejszych wiadomości. Nic dziwnego, że omawiamy coś, co zostało pokazane na wczorajszym wieczorze Super Bowl. Jeśli nie oglądałeś Super Bowl, to w porządku, ale zwykle ma on wiele do zaoferowania."

"zwiastunów, zwłaszcza zwiastunów filmowych, które przychodzą do nas i prezentują co pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy, jeśli nie całego roku. My mamy takie rzeczy jak Deadpool 3, o którym już mówiliśmy w innym wideo GRTV News, mamy Despicable Me 4, mamy Wicked, mamy kilka innych rzeczy, Spongebob i Patrick Komentarz Wonga, to była szalona jazda. Nie oglądałem programu, ale memy po nim mają były całkiem niezłe. Obejrzeliśmy też zwiastun Kingdom of the Planet of the Apes, pierwszy zwiastun nowej trylogii w uniwersum Planety Małp. Ja tylko pozwólcie zwiastunowi grać w tle, oczywiście po tym, jak miniemy tę reklamę."

"Ale tak, zasadniczo jest pełen typowego, twojego typowego naprawdę dobrego CGI, patrząc na te małp, i w zasadzie rozgrywa się kilkaset lat, jeśli się nie mylę, po wydarzeniach Wojny o planetę małp, która była trzecim filmem z trylogii Cezara.
Jak wiemy, Cezara już dawno nie ma, a my jesteśmy jakby w nowej erze Planety Małp."

"Małp, gdzie jest naprawdę własnością małp, a ludzie są w pewnym sensie polowani i stali się w pewnym sensie zdewoluowali. Wygląda na to, że rządzi nowy król, Proxius, Wierzę, że ma na imię, ale jak wiemy, nie jest zbyt fajnym facetem i to zależy od naszego chłopca Noego, aby dowiedzieć się, jakie są tajemnice świata i że ludzie nie są w rzeczywistości tacy źli. Wiesz, małpy polują na ludzi, traktując ich jak istoty drugorzędne, Zasadniczo, a Noah nie uważa, że to w porządku. Ale jako Królestwo Planety Małp będzie, to w zasadzie, wiesz, rodzaj odwrócenia ról małp kontra ludzi, i to jest bardzo interesujące, szczerze mówiąc. Uwielbiałem oryginalną trylogię Kingdom of the Planet of the Apes, a widząc, że Kingdom powraca, nie jestem w pełni przekonany do tego filmu."

"jeszcze. Nie wiem, czy będzie miał ten sam urok oryginałów, z Andym Serkisem nie jest już zaangażowany w główną rolę Cezara, ale zdecydowanie jestem otwarty na zobaczyć o co chodzi. To będzie interesująca przejażdżka. Myślę, że to będzie będzie interesujące zobaczyć o wiele więcej wyewoluowanego społeczeństwa małp, jak wszyscy są w stanie mówić teraz, podczas gdy nawet w trzecim filmie z ostatniej trylogii wciąż było ich całkiem sporo tak naprawdę nie potrafili mówić i komunikowali się tylko językiem migowym, mimo że byli ogromnie inteligentni. Wciąż jednak jesteśmy w tym punkcie, w którym społeczeństwo małp nie ewoluowało w pełni."

"do punktu z klasycznego filmu Charlesa Hensona, czy coś w tym stylu. Charles Henson?
Nie jestem pewien, czy to nazwisko aktora. Nie mogę sobie przypomnieć nazwiska aktora. W każdym razie, pamiętasz może nazwisko aktora, który grał w oryginalnym filmie Planeta Małp?
Co sądzisz o filmie Królestwo Planety Małp? Myślisz, że będzie dobry?
Czy uważasz, że będzie zły? Dajcie znać, a do zobaczenia w jutrzejszym odcinku Wideo GRTV News. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej