Polski
Gamereactor
Videos
Elden Ring
HQ

GRTV News - rozszerzenie Elden Ring's Shadow of the Erdtree potwierdzone na czerwcowy debiut

Duża dodatkowa porcja zawartości przyniesie nową historię, nowych wrogów, nową broń, nowy obszar i nie tylko.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym odcinku GRTV News. Wczoraj był wielki dla branży gier, ponieważ nie tylko mieliśmy Nintendo Direct, który dał nam mnóstwo nowych ekscytujących ogłoszeń, w tym kilka różnych gier Xbox, które pojawią się na Nintendo ale mamy też zupełnie nowy zwiastun filmu Borderlands, który, jeśli chcesz obejrzeć, możesz udać się do swojego lokalnego gamera, aby go znaleźć. Jak również pierwsze spojrzenie na gameplay i potwierdzenie daty premiery Elden Ring's Shadow of the Erdtree rozszerzenie. O tym właśnie będziemy dzisiaj rozmawiać, więc bez bez zbędnych ceregieli przejdźmy dalej."

"Elden Ring Shadow of the Erdtree potwierdzone w zwiastunie z czerwcową premierą. Przygotujcie się na walkę z nowymi rodzajami potworów przy użyciu nowych broni na zupełnie nowym obszarze tego lata. Od Software jest znane z tworzenia świetnych rozszerzeń do swoich gier. Połącz to z Elden Ring jest niesamowitym sukcesem zarówno krytycznym, jak i komercyjnym, i jest to całkiem zrozumiałe, że ponad 300 000 z nas oglądało 30-minutowe odliczanie do Shadow zwiastuna rozgrywki Erdtree. Myślę, że wszyscy uważamy, że zwiastun był tego wart."

"czekajcie.
Zwiastun rozgrywki nie tylko potwierdza, że Elden Ring Shadow of the Erdtree pojawi się na rynku 21 czerwca, czyli najdłuższego dnia w roku. Pokazujemy również kilka zupełnie nowych wrogów, którzy czekają w nowym obszarze zwanym Krainą Umarłych. Jesteśmy pokazujemy również kilku zupełnie nowych wrogów, którzy czekają w nowym obszarze zwanym Krainą Umarłych."

"Premiera Shadow of the Erdtree odbędzie się 21 czerwca, czyli w najdłuższy dzień świata.
roku. The Tarnished będzie miał premierę 21 czerwca, Bandit na sentido i już wiadomo, że wiele z nich będzie niezapomnianych Leslie Field Taylor w Jest pierwszy."

"jest w drodze, pojawi się latem, jeśli chodzi o niektóre szczegóły.
że będzie w odniesieniu do gry um dobrze, że będzie ona dostępna dla wszystkich platformach, na których dostępna jest gra Elden Ring, więc nie myślcie, że będzie dostępna na wszystkich platformach.
że będzie jak Horizon Forbidden West ze swoim rozszerzeniem Burning Shores."

"które trafiło tylko na PS5, a nie na PS4, trafi na PlayStation 4 i trafi na Xbox One również, więc jeśli grasz w Elden Ring na tych platformach, możesz nadal w to grać rozszerzenie, jak również um, będą różne różne edycje Cienia Ziemi wersji gry, więc jeśli nie masz Elden Ring, możesz je zdobyć w pakiecie, a tam jest będzie również kilka edycji kolekcjonerskich, więc jeśli lubisz takie dobre rzeczy, upewnij się, że sprawdź je, a jeśli chodzi o szczegóły dotyczące rozgrywki, to wszystko jest w zwiastunie, więc upewnij się, że obejrzyjcie go i sprawdźcie, czy uda wam się dostrzec coś szczególnego."

"interesujące w odniesieniu do tego, co to rozszerzenie będzie oferować fanom, ale tak Najważniejszą rzeczą, jaką można z tego wyciągnąć, jest to, że Shadow of the Earth 3 ukaże się 21 czerwca na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz na PC, więc przed Tobą wielkie lato, jeśli jesteś fanem gier na PS4.
Elden Ring i fanem FromSoftware uh, to cały czas, który mamy, ale będę się kończył, ponieważ w tym momencie mój głos stale się rozładowuje i uh tak, wrócimy jutro na następny i ostatni odcinek GRTV News w tym tygodniu, ale do tego czasu dziękuję za oglądanie, do zobaczenia po drugiej stronie Trzymajcie się wszyscy"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej