LIVE
HQ
logo hd live | Harold Halibut
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   Elden Ring
   HQ

   GRTV News - Hidetaka Miyazaki potwierdza szczegóły dotyczące nowego DLC Shadow of the Erdtree

   Mamy więcej szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać w Shadow of the Erdtree.

   Audio transcriptions

   "Witajcie! Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV After News. Jestem Alex, jak zwykle zabieram was przez po południu najnowsze i najlepsze w sprzęcie do gier, technologii, rozrywce, co tylko chcesz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszym Gamereactor Network. Więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i nie tylko, koniecznie sprawdź, skąd pobierasz swój lokalny Gamereactor. Ale z dość mojego bełkotania, porozmawiamy o najważniejszym wydarzeniu wczorajszego dnia. I wiem, że mieliśmy duży Nintendo Parlour Direct, wiem, że mieliśmy zapowiedź Hi-Fi Rush na PS5, ale naprawdę, czy jest teraz coś większego niż DLC Elden Ring?
   Wydaje mi się, że nie, może to tylko dlatego, że jestem stronniczy, ale szczerze mówiąc wczorajszy Direct, dał nam coś w rodzaju tego, co już wiedzieliśmy, ale myślę, że wielką rzeczą, która w pewnym sensie zaskoczył wszystkich był fakt, że Elden Ring, jego DLC, jest wiele rzeczy o i prawdopodobnie będziemy o nim pisać przez wszystkie cztery miesiące, aż do premiery."

   "w czerwcu.
   Ale tak czy inaczej, Hidetaka Miyazaki, jeśli nie wiesz, kto to jest, zacznij żyć. A może jeśli też wiesz, kto to jest, zacznij żyć. W obu przypadkach oczywiście żartuję. Ale w każdym razie, to facet, który jest jakby szefem Soulsborne Sekiro Ring serii, jak się domyślam. I zdradził nam trochę więcej szczegółów. Ben relacjonował to ogłoszenie samego DLC dziś rano, ale w, jak zawsze, zawsze są rozwijające się historie w tym przypadku."

   "Tak więc przejdziemy w zasadzie do tego, co Miyazaki powiedział, że pojawi się w tym rozszerzeniu.
   To będzie największe, największe jak dotąd rozszerzenie From Software. Jego cena wyniesie na 40 dolarów. Nie ma tego w tym artykule, jest w innym z dzisiejszego ranka, który możesz sprawdzić na Game Reactive, ponieważ jest tam tak wiele wiadomości. Zdecydowaliśmy się podzielić aby zaoszczędzić czas i twoje oczy. Wiesz, jeśli chcesz po prostu wiedzieć, co jest nadchodzi, sprawdź to. Jeśli chcesz poznać ceny edycji kolekcjonerskich i innych rzeczy, sprawdź drugą."

   "Ale tak czy inaczej.
   Kosztuje 40 dolarów, jest dostarczana z mapą, która jest trochę większa niż Limgrave, którą chyba porównywał Miyazaki 10 nowych bossów, 8 nowych kategorii broni, mnóstwo nowych broni do wypełnienia tych kategorii, nowy sprzęt, nowe umiejętności, wszystko co najlepsze. Prawdopodobnie będziesz chciał zmienić swoje build, gdy tylko wejdziesz do nowej gry. Ale tak, wydaje się to bardzo, bardzo ekscytujące. Of Oczywiście mamy też nową historię, za którą stoi George RR Martin. Miyazaki wyraził się jasno stwierdził, że George RR Martin nie przyszedł, aby wykonać nową pracę, to bardziej wtedy, gdy pisał historię Elden Ring."

   "Miyazaki i zespół FromSoftware przyjrzeli się temu i pomyśleli, że ta część historia byłaby świetnym sposobem na zdobycie DLC.
   Jeśli jeszcze nie oglądałeś zwiastuna, wygląda na to, że zmierzamy do Cienia.
   Królestwo, jak to się chyba nazywa, coś podobnego, gdzie w zasadzie możemy zobaczyć Mikellę jest tam lub myślę, że technicznie jego tytuł statuetki to Messmer the Impaler czy coś takiego w tym stylu. Technicznie może nie być Mikella. Zachowam to dla kogoś, kto naprawdę, naprawdę zna lore i te rzeczy. Albo mogą po prostu zachować to na później w historii, jeśli są zainteresowani."

   "to dla innej rzeczy.
   Jestem przerażony tym rozszerzeniem, ponieważ myślę, że będzie zawierało bossów trudniejszych niż Melania co sprawi, że będę chciał umrzeć.
   Ale w każdym razie, za co jesteś podekscytowany Elden Ring Shadow of the Oatry?
   Co z tej długiej listy podekscytowało Cię najbardziej?
   Kosztuje 40 dolarów, myślisz, że to uczciwa cena?
   Dajcie mi znać jak zwykle, ale do zobaczenia w jutrzejszym GRTV News."

   "Do tego czasu, pa pa."

   Wiadomości GRTV

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej