Polski
Gamereactor
Videos
HQ

dbrand Arachnoplates Carnage for PlayStation 5 (Quick Look) - Niech będzie rzeź

Sprawdzamy te skórki konsoli PS5 od dbrand, które nadają urządzeniu Sony nowy wygląd, który sprawiłby, że nawet Venom byłby niespokojny.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Pozwólcie, że zabiorę was na chwilę chwilę. Po pierwsze i najważniejsze, kiedy Sony i Insomniac Games wypuściły Marvel's Spider-Man 2 w zeszłym roku chcieli promować grę i chcieli to zrobić, wprowadzając limitowaną edycję specjalnie zaprojektowanych płyt dla oryginalnego PS5, które były związane z motywem Spider-Mana. Teraz Zrobili to i natychmiast wyprzedali, ponieważ jak w przypadku wielu rzeczy PlayStation w dzisiejszych czasach wydaje się, że całkowicie nie docenili ilości ludzi, którzy naprawdę chcieli ubrać swoje PS5 w te płytki z motywem Spider-Mana. Wygląda na to, że Sony ogólnie zagmatwało uruchomienie dodatkowych dla różnych typów płyt dla ich PS5, ponieważ pojawiają się w tych dziwnych kolekcjach i są głównie dostępne za pośrednictwem PlayStation Bezpośrednio."

"Co nie jest dostępne we wszystkich krajach i cały czas występują problemy z niskimi stanami magazynowymi. To kompletny dlatego nie jest zaskoczeniem, że firmy takie jak dbrand przeniosły się do sprzedaży hurtowej, aby po prostu całkowicie przejąć tę część rynku akcesoriów PlayStation. Teraz możesz rozpoznać kształt różnych typów płyt, które mam na tej konkretnej edycji dysku PS5 tutaj ponieważ są to Dark Plates 2.0, które już mieliśmy już szybko spojrzałem, kiedy pierwotnie sam je kupiłem, zanim mieliśmy działające z dbrand, ponieważ bardzo podobał mi się ich design. Zachęcam Cię do obejrzenia po prostu pochwaliliśmy dbrand za odwagę, że po prostu postawił się prawnikom Sony."

"i dając nam produkt, który był po prostu znacznie lepszy niż to, co oferowało Sony robiąc to szybciej i z większymi dostępnymi zapasami, było to po prostu cholernie trudne. Teraz dbrand jest znany z bycia ostrym pod względem strategii marketingowej i to naprawdę nie jest wyjątkiem.
To, co tutaj zrobili, to to, że wprowadzili na rynek talerze oregano i ogólny pomysł, którego jestem pewien."

"możesz już opracować w swojej głowie, aby powiedzieć, że Sony całkowicie zawiodło, aby dać wszystkim z was, którzy którzy chcieli tego rodzaju płyt o tematyce spider-mana, czego chcieliście, więc tutaj są niektóre.
Więc oczywiście nie ma tu konkretnych płyt z motywem Spider-Mana."

"Branding Spider-Mana tutaj, ale powiedziałbym, że jest to przynajmniej moja teoria, że jest to dość jasne do czego to się odnosi. Nazywają się one płytkami Aragno i w opisie produktu dla Aragno Plates, piszą tak. Popularny producent konsol do gier wideo Megacorp nie wyprodukował wystarczającej ilości licencjonowanych paneli bocznych do gier wideo. Dziękujemy za porzucenie piłkę, ty serio. To dość bezpośrednie i tak właśnie działa Debrained."

"to jest urocze. Jest absolutnie świetny. Ponownie, to w zasadzie fantastyczne Dark Plates 2 ponownie z ten spin Aragno po jednej stronie. Teraz nie ma go po drugiej stronie. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale przypuszczam.
że po prostu bardzo skupili się na tym, że jest to rodzaj efektu, który pełza po PS5.
Aby to zrobić, otrzymujesz przede wszystkim jeden panel boczny, na którym jest to jakby wciśnięte a reszta to naklejki, którymi możesz okleić PS5, jeśli chcesz. Więc ogólnie Pomysł jest taki, że tutaj masz całą środkową część konsoli. Więc to rozciągałoby wszystko od dołu do przycisku włączania i wysuwania oraz w dół. To w zasadzie tylko kontynuuje ten sam motyw i jeśli w którymkolwiek momencie naprawdę boisz się dodawać naklejki lub skórki do swoich urządzeń, Z doświadczenia mogę wam powiedzieć, że jest to o wiele łatwiejsze niż myślicie i w rzeczywistości jest to bardzo proste ustawić się w kolejce i aplikować w bezpieczny i piękny sposób. Więc nie wahaj się. To naprawdę jest piękne w tym szczególnym względzie. A potem masz coś w rodzaju skóry Aragno przechodzącej przez środek konsoli a następnie przechodzi w zwykłe ciemne płytki."

"Nawiasem mówiąc, jest naprawdę łatwy w użyciu. Nie musisz się o to martwić. Nie musisz się o to martwić.
Nie musisz się o to martwić. Nie musisz się tym martwić. Nie musisz się tym martwić.
Nawiasem mówiąc, nie jest to droższe niż zwykłe Dark Plates. Więc jeśli podoba ci się ten pomysł i podoba ci się projekt, to dbrand nie pobiera od ciebie więcej za ten przywilej."

"Teraz jest to zauważalne, powiedziałbym, ale dbrand ma wiele różnych projektów. To ogólnie to, co robią. Starają się wachlować szeroką siecią i jeśli jest coś, co przemawia do Ciebie szczególna estetyka, cóż, wtedy możesz to wybrać. Więc jeśli jeszcze nie kochasz estetyki opartej na Spider-Manie, a może estetyka oparta na Spider-Manie, zgaduję, że to ci się nie spodoba. Ale jest Naprawdę, myślę, że jest to bardzo zauważalne i bardzo dobrze wykonane, co jest najważniejszą częścią."

"Wydaje mi się, że kosztuje około 64 dolarów i możesz dodać te naklejki, a także czerwone światła LED gdzie znajduje się wbudowana instrukcja dodawania ich do środkowego paska konsoli, Zasadniczo uczyń go bardziej zgodnym z czerwono-czarną estetyką. To działa bardzo dobrze, jestem pewien.
Więc, Są to płytki Aragno, które zostały wprowadzone na rynek wraz z serią skórek."

"Mamy tutaj jedną, której jeszcze nie zastosowałem, ponieważ zrobimy osobne wideo na temat serii skórek Carnage. To jest dla mojego iPada mini. Jeszcze raz, zrobimy osobne wideo, w którym również umieścimy te naklejki lub skórki na iPadzie mini.
środek konsoli, więc bądźcie czujni. Ale na razie, Jeszcze raz wielkie brawa dla dbrand. Wiedzą, jak być ostrym w swoim marketingu i są naprawdę konfrontacyjni w naprawdę zabawny sposób dla nas konsumentów, a jednocześnie oferują dobre mocny produkt w dobrych, agresywnych cenach. Dziękuję bardzo za oglądanie. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej