Polski
Gamereactor
Videos
Dune: Messiah
HQ

GRTV News - Dune: Messiah jest w trakcie prac w Legendary, z Denisem Villeneuve'em na czele

W końcu mamy oficjalne potwierdzenie, że film jest w fazie rozwoju.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnej odsłonie GRTV After News, jestem Alex, jak zwykle zabieram was przez popołudnia najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, sprzęt, technologię, rozrywkę, cokolwiek co lubisz i co kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie tutaj, w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor jako całości. Więc jeśli lubisz recenzje filmów, gier, to wszystko i wiele więcej, wraz z ekskluzywną zawartością po drodze, to koniecznie sprawdź nas, gdziekolwiek masz swój Gamereactor. Ale bez zbędnych ceregieli, dzisiaj przyglądamy się prawdopodobnie jednemu z największych nazwisk w reżyserii, Dennisowi Villeneuve, Wierzę, Denis, przepraszam, mój błąd, moje brytyjskie tendencje, chciałem go nazwać Dennis."

"Ale tak, w zasadzie mamy teraz oficjalne potwierdzenie od Legendary, że Dune Messiah jest w przygotowaniu i Villeneuve powróci do reżyserowania. Ale może być lekki błąd po drodze, nie błąd, ale lekka przeszkoda, jak się wydaje.
wygląda na to, że w międzyczasie będzie pracował nad czymś innym. Deadline donosi, że będzie również pracował nad filmem zatytułowanym, pozwólcie mi to dobrze zrozumieć, nuklearny, nuklearny wojna scenariusz, mój błąd, przepraszam za to. Zasadniczo jest piątek, wszyscy możemy trochę zabawy. Tak, zasadniczo ten film nuklearny opowiada o tym, co by się stało, gdyby świat skończyłoby się wojną nuklearną z ekspertami i ludźmi, którzy są w wojsku."

"aby opisać, co może się stać, jeśli ten apokaliptyczny scenariusz kiedykolwiek się wydarzy. Dość przerażające, ale Villeneuve prawdopodobnie przedstawi to w bardzo dobry sposób. Nie w sensie, że dobrze jest wylecieć w powietrze przez atomówki, ale wiecie o co mi chodzi, on sprawi, że będzie to wyglądało na świetny film warty uwagi.
prawdopodobnie obejrzeć. Ale potem wygląda na to, że wrócimy na Diunę, z powrotem na Arrakis, by dokończyć film."

"historię Paula i Dune Messiah. Teraz rodzaj sedna Dune Messiah, nie będę się rozpisywał.
spoilować, ale myślę, że wielu ludzi, jeśli właśnie widziałeś filmy i masz nie czytałeś książki, powiedziałbym, że między teraz a wydaniem Dune Messiah, które prawdopodobnie będzie, nie wiem, jeśli mam zgadywać, to jest to czysta spekulacja Nawiasem mówiąc, nie jesteśmy już w sferze wiadomości Bena, ale jesteśmy czysto spekulując. Powiedziałbym, że minie od trzech do pięciu lat, zanim zobaczymy Dune Messiah, który jest oczekiwane, ale wątpię, że będzie to dłużej niż to, ponieważ myślę, że nadal będziesz będziesz chciał uderzyć, póki żelazo na wydmach jest gorące. W każdym razie, jeśli nie czytałeś Dune Messiah, Jeśli lubisz Diunę i chcesz dowiedzieć się o niej więcej, błagam, przeczytaj ją teraz ponieważ w przeciwnym razie, jeśli spodziewasz się, że historia Paula zakończy się wielkim Powrotem Króla wojną w stylu, w której walczy ze wszystkimi Lannisterami i, wiesz, ze swoją armią zelotów, która krzyczą jego imię, Wadeeb, Wadeeb, Wadeeb, powiedziałbym, że to po prostu nie to co Mesjasz. Spoilery, wybaczcie, ale... I wiem, że Dune Part 2 prowadzi sama w sobie w ten sposób, więc może Villeneuve całkowicie odejdzie od książki, ale nie wiem. Myślę, że to będzie że mimo wszystko będzie to dobry film. Czekasz z niecierpliwością na Dune Messiah? Cieszysz się, że zostało oficjalnie potwierdzone? Daj mi znać o tym wszystkim i nie tylko, a zobaczymy się następnym razem tydzień na kolejnym wideo GRTV News. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej