Polski
Gamereactor
Videos
Avatar: The Last Airbender
HQ

GRTV News - Avatar: The Last Airbender film otrzymuje nową nazwę, Dave Bautista dołącza do obsady

Aang: Ostatni Władca Wiatru trafi do kin w październiku przyszłego roku.

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zawsze prowadzę was przez popołudnia najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o sprzęt do gier, technologię, rozrywkę, cokolwiek chcesz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i mamy to również w GRTV News."

"tutaj w szerszej sieci Gamereactor Network jako całości, więc jeśli lubisz recenzje filmów, gier recenzje, zapowiedzi filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywną zawartość, wszystko to i więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz, ale bez dalszych ceregieli wskakujemy do dzisiejszej wiadomości, która jest dziś trochę filmowa, a konkretnie Avatar The Last Airbender, film, który ukaże się w 2025 roku, ma datę premiery i ma również nową nazwę, będzie się nazywał Aang The Last Airbender, to rodzaj kontynuacji fabuły Avatara The Last Airbender, nie pod względem przeskoczenia na nowego awatara jak to miało miejsce w The Legend of Korra, ale zamiast tego da nam więcej Aanga, więcej Katary, więcej Sokki, gdy się zestarzeją i zasadniczo dadzą im nową historię. Mamy już widzieliśmy, wskakując na, wiesz, punkt, przepraszam jestem chory, daj mi jakieś wymówki, mamy widzieliśmy już kilka nowych historii osadzonych w tym samym świecie Avatara, ale były one głównie w komiksach."

"książki, ale Paramount i Nickelodeon ogłosiły trzy nowe filmy, samodzielne filmy które po prostu wyjdą i dadzą nam więcej informacji i więcej historii w uniwersum, a biorąc pod uwagę, że minęło ponad 20 lat od pierwszej emisji Avatara, to całkiem interesujące, że wciąż widzimy, lub myślę, że w przyszłym roku minie 20 lat, prawda?
jeśli się mylę, ale tak, minęło sporo czasu od pierwszej emisji tego serialu."

"i wciąż jest uwielbiany, na tyle, że doczekaliśmy się nowych filmów.
Z oryginalnej obsady głosowej powraca tylko jedna osoba, co jest trochę dziwne.
rozczarowujące, to Dante Basco-Ezuko, ale przypuszczam, że biorąc pod uwagę, że był jednym z najstarszych członków obsady w czasie emisji oryginalnej serii, a jego głos nie był tak naprawdę zmienił się od tego czasu, to ma sens, że wróci, podczas gdy inni byli głównie dziećmi, kiedy kręcili serię Avatar The Last Airbender, zwłaszcza aktorów dla Toph i Aanga, więc tak, to ma sens, że zobaczysz nową obsadę członków. Dave Bautista dołącza do obsady, nie jako którykolwiek z Drużyny Avatar, ale będzie to zagra czarny charakter w filmie. Premiera odbędzie się 25 października 2025 roku przez jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ale tak, to wszystkie wiadomości, które mamy jak na razie, ale to całkiem interesujące, że Avatar zyskuje tak wiele miłości, nawet tak długo po jego pierwszej emisji. To znaczy, ludzie wciąż go kochają, mamy Netflixa."

"serial w tym roku, aby udowodnić, że wciąż jest duża widownia i jest wielu ludzi prawdopodobnie, którzy nie oglądali oryginalnego serialu animowanego, gdy był emitowany po raz pierwszy, i szukają być może nowych sposobów, aby się w to zagłębić, lub złapali serial animowany od czasu jego zakończenia ponieważ zawsze był na niego szum. Jest uważany za jeden z najlepszych telewizyjnych wszech czasów i wiele osób się z tym zgodzi, dlatego też jest to wielu ludzi chce to oglądać. Tak, nie mam wiele więcej do powiedzenia, jestem podekscytowany, Myślę, że to będzie dobre. Jest z nim związanych wielu oryginalnych twórców, a ja pomyśl, wiesz, dlaczego nie? Zobaczmy, gdzie mogą pójść z Avatarem, a my zawsze będziemy mieć oryginalnych członków serii, więc bez względu na to, co stanie się w przyszłości, zawsze będziesz mieć masz tę doskonałość oryginału. Ale tak, szczęśliwego piątku, chłopaki, dajcie mi znać, co myślicie i do zobaczenia w przyszłotygodniowych Wiadomościach GRTV. Do tego czasu, buh-bye."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej