Polski
Gamereactor
Videos
Superman
HQ

Film Frenzy: Odcinek 13 - Czy Superman będzie wystarczająco silny, aby unieść DC Universe

Rozmawiamy o pierwszym obrazie do nadchodzącego filmu Superman oraz dzielimy się naszymi przemyśleniami i obawami dotyczącymi filmu, który ma zadebiutować w lipcu 2025 roku.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i wracam do 13 odcinka Filmowego Szału. Dzisiaj ponownie tylko ja i Alex. Znowu jesteśmy jak w umyśle, to tylko 4 urodziny, jak sądzę.
Czwarte urodziny biegania, tak. Ale nie, tak, dzisiaj jestem tylko ja i Alex. Zamierzamy porozmawiać o superbohaterach. Przestrzeń filmowa, jesteśmy jakby w tym dziwnym rodzaju fazie, w której tak naprawdę nie ma zbyt wielu ekscytujących wiadomości do omówienia. Jesteśmy pomiędzy małpami. I jesteśmy pomiędzy małpami, tak. Przyszły tydzień będzie prawdopodobnie naszym ostatnim małpim sezonem odcinek, jak sądzę. O ile nie pojawi się więcej filmów o małpach, to nie wiem."

"nie sądzę. Mogę je dla ciebie znaleźć, jeśli chcesz. Ale nie, tak, będziemy rozmawiać o superbohaterach. Głównie dlatego, że oboje otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na film Davida Corensweta Supermana w nadchodzącym Supermanie. Czy tak to się wymawia? Myślę, że tak, nie jestem pewien. Myślałem, że to Corenswet. Tak to zawsze wymawiałem w głowie. Corenswet."

"Ale to nie jest tak naprawdę, nie wiem, to nie brzmi jak ładna nazwa. Przyjrzymy się temu na Supermana Dave'a, dobrze? Więc, tak. Tak, po raz pierwszy na niego spojrzymy. Z film, który nadchodzi, będzie nazywał się Superman, jak sądzę, ponieważ porzucili część o dziedzictwie. Tak. Podoba mi się, że nie ma już tego elementu spuścizny, ale myślę też, że to trochę dziwne, że nazywa się Superman. Tak, nie wiem. Wydaje mi się, że samo nazwanie tego Supermanem sprawia, że jest to łatwiejsze dla mainstreamowej publiczności, Chyba. Tak. Jeśli umieścisz dziedzictwo, to będzie jak, będę musiał zobaczyć, och, ile muszę zobaczyć, zanim odejdę? Tak, dokładnie. Powiem jednak, że samo połączenie Supermana jest trochę nudne w moich oczach. Wiesz, co mam na myśli? Tak, lubię to imię jako Tak samo jak całe poprzednie DC było na swój sposób do bani, prawda? Naprawdę lubię nazwa Człowieka ze Stali. Myślę, że to świetna nazwa dla filmu, ponieważ to dosłownie imię superbohatera, ale jest też trochę inne. I to było przyzwoite film. Mógłby być też świetną biografią Stalina. Tak, tak, mógłby. Józef Stalin kiedyś nazywany Człowiekiem ze Stali. Tak. Właściwie to inspiracja Supermana, jak sądzę."

"Aha. Tak. Hej, spójrz, wchodzimy teraz w ciekawostki. Ale nie, tak, myślę, że tak, Mam tylko nadzieję, że w przyszłości nie stanie się tak jak z filmami o superbohaterach. I To znaczy, mówię w przyszłości, to znaczy, mamy filmy takie jak Deadpool, które nazywają się po prostu Deadpool.
Kapitan Ameryka. Thor. To dość powszechne, że filmy o superbohaterach tak się nazywają, ale jest to co najmniej nudne. Mam więc nadzieję, że DC w końcu od tego odejdzie, ponieważ mieliśmy już Wonder Woman, prawda? Mieliśmy już filmy o Wonder Woman, mieliśmy Aquamana. Dwóch Aquamanów, tak. Co zamierzamy zrobić? Zamierzamy przejść przez wszystkie jeszcze raz? Musisz zmienić wszystkie stare na Wonder Woman 2016 czy cokolwiek innego? Na przykład, Nie o to mi chodzi. W każdym razie, porozmawiajmy o Supesie. Więc jakie są twoje przemyślenia, Ned? Podoba ci się strój? Podoba ci się kostium? Nie bardzo, nie. Myślę, że jest trochę zbyt, rozumiem, że nie mogli tak naprawdę pójść z pełnym, i myślę, że oświetlenie jako też chyba nie jest najlepsze, bo jest dość ciemno, a ostatnie jakby trochę, jak dla mnie trochę za bardzo przypomina Snyderverse, z tymi łapami na ciele."

"kombinezon, jakby niebieski wyglądał, jakby był trochę, jakby był trochę jak łuszcząca się skóra, która on zakłada, a nie, jakby, rzeczywisty garnitur, co jest dziwne, ponieważ jeśli spojrzysz na, jak inne rzeczy Jamesa Gunna, a ten sam projektant kostiumów pracował na przykład nad Peacemakerem, a kostium Peacemakera jest naprawdę dobry, naprawdę jasny i żywy, i patrzysz nawet na Strażników, ich kombinezony są w porządku. Trzeci trochę, wiesz, ale trochę nudny, ale tak, myślę, że to było trochę nudne. Ale nie mam nic przeciwko, że kombinezon nie jest najlepszy. Myślę, że wciąż, wciąż mam wiele oczekiwania na to film, ponieważ myślę, że potrzebujemy dobrego filmu o Supermanie. Coś, co miałem zamiar wrzucić z powrotem ponieważ mieliśmy już Homelandera i Omni-Mana, nie sądzę, żebyśmy potrzebowali np, Człowieka ze Stali Supermana, który, wiesz, zabija pod koniec i ma trochę przewagi. Myślę, że potrzebujemy prawdziwie dobrego faceta, który jest całkiem, no wiesz, chętny do uratowania kota na drzewie tak bardzo, jak jest skłonny powstrzymać kosmitę poza kadrem, wiesz."

"Tak, zgodziłbym się. Myślę, że to dosłownie idealny moment na zrobienie Supermana dobrze.
Tak.
Coś, czego nie widzieliśmy od jakiegoś czasu. To znaczy, spójrz, Człowiek ze stali był pod wieloma względami na tej ścieżce, ale potem, oczywiście, Zack Snyder poszedł drogą Zacka Snydera i dosłownie zmusił go do złamania jego jednego zasadę pod koniec pierwszego filmu. Więc tak, ale miejmy nadzieję, że nie zobaczymy czegoś takiego."

"Miejmy nadzieję, że będzie to bardzo czysta wersja postaci, która to zapoczątkuje.
Mówiąc o kombinezonie, rozumiem, co masz na myśli. Kiedy na niego patrzę, myślę, że dolna połowa, zwłaszcza z butami i tym wszystkim, myślę, że wygląda całkiem nieźle.
Kufry są fajne."

"Dokładnie tak. Ale to górna połowa. Widziałem, jak ktoś to opisał, wygląda jak kombinezon motocyklowy, prawda?
Tak.
Miejscami jest naprawdę luźna. Jest zwinięta. Jest tak jakby, jest luka z tyłu szyi. Wygląda na to, że nie pasuje do niego."

"I tak, wiesz, kolor jest trochę, jakby, sprany i nie wydaje się tak żywy, jak widzieliśmy w innych rzeczach Jamesa Gunna.
I powiem też, że tak źle, jak skończyło się DC Extended Universe, Nie sądzę, by kostiumy były szczególnie złe. Myślę, że kostiumy, ogólnie rzecz biorąc, były całkiem dobre. Więc myślę, że mogli spojrzeć w stronę i, wiesz, ludzie, którzy pracowali nad tym przez lata jako ramy, ponieważ Myślę, że oni, wiesz, przy wszystkich swoich wadach, nie sądzę, że kostiumy były rzeczami, które naprawdę wbiły ostatni gwóźdź do trumny dla DC Extended Universe."

"Nie były one największym rozczarowaniem.
Cóż, nadal uważam, że strój Wonder Woman za Star jest dokładnie tym, czego oczekujesz od tej postaci. Myślę, że jest idealny.
wizualna reprezentacja. Te, które są trochę nudne, to oczywiście Shazam i Black Adam i tego typu rzeczy, ponieważ są to po prostu kombinezony ze skóry, które właśnie otrzymały błyskawicę z przodu. To trochę nudne, ale... Zawsze mamy tę teksturę przypominającą worek na kulki do nich również, wiesz? To trochę, jakby, przesadnie, jakby, albo ktoś, kto ma, jakby, mnóstwo czarnych głów na nosie jest, jak garnitur Supermana, to chyba najlepsza rzecz."

"A to trochę... Dziwne jest to, że jest luźny, bo pewnie np, Praca Davida Corena, bez względu na to, jak ma na nazwisko, została za to absolutnie zjechana.
Był w tym Hollywood, wiesz, modlitwy i brokuły, w zasadzie, wiesz? On był absolutnie, jakby przechodził przez dzwonek, aby nabrać formy do tego filmu i uzyskać np, masywnie napakowany. A potem, aby jego garnitur był trochę luźny i trochę, jakby tak naprawdę go nie pokazywał, to tak, no wiesz, daj nam to, czego chcemy. Dajcie nam mięśnie. Zastanawiam się, ile lub czy w ogóle użyto wyściółki. Nie żeby to miało jakieś znaczenie. I po prostu wiem, że na przykład Henry Cavill to Henry Cavill i jest masywny, prawda? I garnitur wydaje się być dla niego dość dopasowany. Ale na przykład dla Homelandera i Anthony'ego Starr. Zostaje przez to wzmocniony. Tak, nie jest masywny. Kombinezon został zaprojektowany tak, by wyglądał w ten sposób. Więc musisz się zastanowić, jak jest tam ukształtowany. Zakładam, sądząc po tym, co wiemy."

"z dotychczasowych kostiumów Supermana, że jest raczej dopasowany. Wiesz, on tego nie robi, wygląda, wiesz, dość duży, ale nie wygląda absolutnie masywnie.
Więc myślę, że jest to prawdopodobnie bardziej zgodne z tym. Ale kolejna dziwna rzecz, w tym garniturze i sposobie, w jaki go pokazali, jest to, że on siedzi."

"Podoba mi się to. Podoba ci się to? Podoba mi się, że zakłada buty. To, jakby, gniecie garnitur, jeśli wiesz, co mam na myśli. Tak. Więc, myślę, że to dziwne, że ty nie kazałbyś mu wstać i, wiesz, mieć go w pozycji, w której jest mniej miejsce, aby garnitur wyglądał na nieco pognieciony i potargany. Ale nie wiem. Nie wiem."

"bardzo nietypowa sytuacja. Ale wiesz... Dla mnie to bardzo w stylu Jamesa Gunna. To bardzo w stylu Jamesa Gunn. Kiedy ten film miał się ukazać? Myślę, że w lipcu 2025 roku, prawda? Więc, jesteśmy jak, ponad 13 miesięcy od premiery tego filmu. Tak, bardzo dużo czasu dzieli nas od to wyjdzie. Więc wiesz, mamy mnóstwo czasu, aby zobaczyć więcej na ten temat. A znając Jamesa Gunna i sposób, w jaki działa, myślę, że zobaczymy wiele o tym filmie."

"Tak, prawdopodobnie będziemy wiedzieć wszystko od początku do końca, zanim jeszcze wyjdzie, szczerze mówiąc. Ponieważ będą przecieki. Tak, dokładnie. I następny, który będzie prawdopodobnie będzie... Zobaczymy Nicholasa Holta jako Lexa Luthora w jakimś filmie.
formie. Tak. Ponieważ to nie jest tak, że milczeli na temat roli, którą gra. Wszyscy wiedzą że Nicholas Holt gra Lexa Luthora w tym filmie. Zakładam więc, że będziemy mogli posmakować w pewnym momencie. Co do innych ról... Czy Millie Alcock ma być w tym filmie, prawda? Jako Supergirl? Ona jest Supergirl. Tam jest Nathan Filly w swojej Zielonej Latarni."

"Tam jest Engine Woman. Nie pamiętam jej imienia. Jest... Czy jest tu Hawkman?
Jest mnóstwo rzeczy. I to kolejny Gunnism, ponieważ on naprawdę lubi swoje zespoły w, jak, swoich superbohaterskich rzeczach. Lubi też normalnych facetów. Na przykład Star-Lorda, który jest jak normalny facet, który w żadnym wypadku nie jest tak zdolny jak którykolwiek z pozostałych członków innych Strażników Galaktyki. A mimo to jest protagonistą, ponieważ w pewnym sensie uzasadnia film i sprawia, że widzowie mogą się z nim utożsamić. I myślę, że że może iść w tym kierunku z Supermanem. Nie jestem tego do końca pewien. I nie wiem jak dobrze by to działało. Ale myślę, że zakładanie butów i coś w rodzaju... On prawie ma też taką minę, że musi wrócić do pracy. Wiesz, kiedy jest to masywny obcy na zewnątrz. I to może być bardzo ważny element, ponieważ widzimy początek Supermana. I myślę, że właśnie dlatego mamy tak wielu innych bohaterów, jest to, że będą w pewnym sensie mówić: OK, Supermanie, musisz przejąć kontrolę nad..."

"Jak nazywa się to miasto? Metropolis. Metropolis. Zawsze mylę ją z Megamind Metro City. A on jakby... Myślę, że to może być ten kąt. Ale nie wiem.
Jestem podekscytowany, żeby to zobaczyć. I mam nadzieję, że nie będzie zbyt wielu spoilerów, bo chciałbym po prostu wejść całkiem świeży i czysty. Wiesz, mam dużo wiary w Jamesa Gunna i to, co robi."

"Ale jednocześnie nie będę kłamał, że jestem trochę zaniepokojony tym filmem ze względu na prostego powodu, że wiesz, Strażnicy Galaktyki, Drużyna Samobójców, wszystkie te inne superbohatery filmy, które naprawdę kochamy z tego, co Gunn zrobił w przeszłości. Peacemaker, kolejny, serial, ale nie film. Ale chodzi o to, że te, które są po prostu rodzajem dodatkowe elementy do ogólnej szerszej narracji. Ten film ma rozruszać uniwersum DC, jak np."

"odpowiednio go rozruszać. A moje obawy są takie, że prawdopodobnie będzie to dwa i pół filmu.
godziny, coś koło tego, bo takie są obecnie filmy.
W tym czasie musimy ustalić podstawy dla przyszłości uniwersum DC, ustanowić podstawy dla Supermana, wszystkich tych różnych postaci, robić te wszystkie rzeczy, mieć spójną narrację w tym jednym filmie. I martwi mnie, że jesteśmy na potencjalnej sytuacji Rebel Moon, gdzie dzieje się zbyt wiele na raz. Tak nie ląduje w sposób, w jaki powinien. I to jest moje małe zmartwienie. Jeśli masz powiedziałeś, że to jest, jeśli powiedziałeś, że obsada tego filmu jest podobna do obsady Człowieka ze stali, to tak jakby to był Superman, Lois Lane, kilku Kentów, będzie główny złoczyńca, Powiedzmy, że tym razem będzie to Lex Luthor zamiast generała Zoda. Tak, ale wiesz, masz Ten film jest o Supermanie. Chodzi o ustanowienie podstaw dla Supermana jako postaci."

"Czułbym się bardzo komfortowo z tym, co robi James Gunn, ale trochę się martwię, że że za bardzo się rozciąga i próbuje robić zbyt wiele różnych rzeczy na raz.
Więc tak, nie wiem. Czy masz podobne obawy? Myślę, że zobaczymy, kiedy, przekonamy się dopiero, gdy to zrobimy. Widzę argument Rebel Moon w stylu, James Gunn może być myśląc przynajmniej o dwóch filmach. I może być jak, nie martwcie się chłopaki, kiedy my dotrzemy do, no wiecie, Supergirl lub kiedy dotrzemy do Creature Commandos lub kiedy dotrzemy do wszystkich inne, które zaplanował w tej pierwszej części DCEU, pierwszej fazie, czyli Bogowie i potwory. Mówi, że kiedy do tego dojdziesz, zobaczysz cały obraz. To jak, James, mogą nie chcieć dać ci budżetu na te filmy, wiesz? Oni też jak lata później. Na przykład, czy ludzie mają motywację i czas, aby trzymać się tego przez kilka lat? To zależy, czy pierwszy jest dobry. Tak, to prawda. Wszystko zależy od tego, czy ten pierwszy, To tak jak z Iron Manem. Ludzie byli skłonni oglądać rzeczy MCU, ponieważ byli jak, no cóż, Iron Man był dobry. I nawet jeśli nie miał, i nie sądzę, że może, nie sądzę że Superman musi koniecznie ustawić te fundamenty, jak w porządku, możesz zobaczyć dokładnie, gdzie pójdzie fabuła. Ponieważ nie widziałeś Thanosa aż do Avengers. Nie widziałeś, wiesz, zobaczyłeś tylko pomysł na drużynę Nicka Fury'ego w końcowej scenie Iron Mana. Więc może to jest dostajemy film o Supermanie, który daje nam świetną postać, która jest naszym fundamentem nowego DCU. A na koniec dostajemy małą zapowiedź, okej, wiesz, są jeszcze inne rzeczy."

"w które może się zaangażować. Również Supergirl pojawia się na samym końcu, i to jest nasza konfiguracja dla Supergirl. Naprawdę mam nadzieję, że tak będzie. Naprawdę, naprawdę. Ponieważ Zawsze byłem przekonany, że chociaż Marvel prawdopodobnie ma ogólnie lepszych bohaterów, uniwersum DC zawsze miało lepszych złoczyńców i lepsze historie. To zawsze było ale nigdy nie zostało to odpowiednio zrealizowane w formacie kinowym."

"Więc naprawdę mam nadzieję, że tak się stanie. Jestem po prostu zaniepokojony, ponieważ, znowu, wiesz, Iron Man wyszedł w 2008, 2009, coś w tym stylu. 2008. 2008. Nie mogę, to znaczy, jestem pewien, że szefowie Disneya i Marvel Studios mieli w planach dalszą ekspansję Iron Mana, ale.., i, wiesz, w coś w rodzaju pełnego kinowego uniwersum. Ale nie mogę sobie tego wyobrazić kiedy przygotowywali się do nakręcenia Iron Mana, myśleli w ten sposób, tak, to jest pierwszy film. Zanim dotrzemy do Avengers, to właśnie tutaj będzie fabuła. Na przykład, Myślę, że to było bardziej na zasadzie, po prostu zróbmy Iron Mana. Jeśli zarobi kupę kasy, to pójdziemy dalej."

"stamtąd. Podczas gdy ten tutaj, możesz, cóż, to nawet nie jest tak, że możesz powiedzieć, że to idzie w tym kierunku.
w tę stronę. Wiemy, że idzie w tym kierunku, ponieważ nakreślił całą pierwszą fazę. Więc, Wiesz, myślę, że jest wiele zagrożeń, że ten film musi jakoś przekroczyć i przetrwać, wiesz, ponieważ jesteśmy w bardzo świadomej erze konsumentów chodzących do kina."

"Poza tym, to nie jest tylko nowy rodzaj kinowego uniwersum. To jest znowu DC, a ludzie już wcześniej sparzyli się na DC, więc będą jeszcze bardziej ostrożni.
Więc nie wiem. Jakby trzy lata przerwy od DC, jeśli to naprawdę. Na przykład, biorąc pod uwagę Batmana jest czymś w rodzaju oddzielnego bytu, co jest kolejną rzeczą, jak mega zamieszanie."

"Ponieważ nawet z Marvelem, wiesz, jest Sony-verse, które jest po prostu bałaganem. Masz to, ten pożar opon po drugiej stronie drogi. A potem masz fajne, tak jakby, mam na myśli, MCU również staje się bałaganem. Jakby to było z tym, z tym całym, z tym timey-wimey bollocks, to wszystko staje się naprawdę, naprawdę bałaganiarskie. Bo dlaczego miałbym, nie dbam o multiwersy."

"Nie obchodzą mnie żadne z tych rzeczy. Jeśli powiesz mi, że istnieje milion Doktorów.
Obcych na świecie, dlaczego miałoby mnie obchodzić, czy Benedict Cumberbatch umrze? To jest to, to jest główny problem, w który moim zdaniem popadł. I nie może odpowiedzieć na to pytanie. To naprawdę nie może dać ci odpowiedzi poza, och, ale spójrz, jest jeden, który jest zombie, wiesz? I tak MCU również wpadło w trochę bałaganu, ale to było, to jest, wiesz co dostajesz z Marvelem. Wiesz, że wszystko jest powiązane z tym samym uniwersum."

"Jeśli chcę zobaczyć nowy film o Batmanie, jeśli chcę zobaczyć nowy film o Jokerze i jeśli chcę zobaczyć nowy film o Jokerze, jeśli chcę zobaczyć nowy film o Jokerze, jeśli chcę zobaczyć nowy film o Jokerze, jeśli chcę zobaczyć nowy film o Jokerze.
zobaczyć nowy film o Supermanie, muszę zrozumieć, że wszystkie są w trzech oddzielnych filmach.
wszechświatach, co jest szczególnie irytujące, gdy dwa z nich nie istnieją. Cóż, jeden z nich nie istniałby bez pierwszego. Film o Jokerze nie istniałby bez Batmana. A jednak nigdy nie zobaczymy Batmana w pełni zrealizowanego w Jokerverse Todda Phillipsa, ponieważ on jest, wiesz, zbyt skoncentrowany na zrobieniu filmu dla, nie wiem kogo w tym momencie, ponieważ pierwszy film był incel, wiesz, jak Czarna Pantera, w zasadzie. To była incelowa Czarna Pantera. A drugi jeden, to tak, jakby miał dziewczynę. Nie może już być incelem. Wiesz, dla kogo to jest?
Warto też powiedzieć, że do tego dochodzi Peacemaker. A Peacemaker to naprawdę, naprawdę dziwaczna sytuacja, ponieważ pierwszy sezon był częścią DC Extended Universe, ale drugi sezon najwyraźniej nie jest częścią DC Extended Universe. To zupełnie inny rzecz. Kontynuuje fabułę pierwszego sezonu. Więc nie wiem, co się tam dzieje."

"To już jest skomplikowane i dziwne. Aż mnie głowa boli. Dokładnie. DC jest jak pociąg wrak. I pomimo faktu, że wcisnął wielki czerwony przycisk resetowania, nadal jest wrakiem pociągu.
I to jest to, co naprawdę martwi mnie w tym filmie, ponieważ myślę, że tego potrzebował, powinien być po prostu Supermanem. Musi być po prostu o Supermanie. Zachowaj podstawowe zasady, Naprawdę proste. Superman przeciwko Lexowi. Dobro kontra zło. Co będzie dalej? Porozmawiamy o tym po kiedy ten film wyjdzie za drzwi. Po prostu ustawmy scenę dla tej postaci. Ale zamiast tego, to jest jak, och, tu jest Hawkman, tu jest Green Lantern, tu jest Supergirl. Myślisz sobie, Poczekaj chwilę. Jestem pewien, że James Gunn, będąc świetnym filmowcem, którym jest, planuje zrobić to wszystko w przyzwoity sposób. Ale ja po prostu naprawdę zaczynam się stawać, znowu, trochę bardziej bystry, trochę bardziej zaniepokojony, gdy widzisz te działki nakreślone w ten sposób."

"Nie wiem. Miejmy nadzieję, że nas zaskoczy. Myślę, że wciąż mam nadzieję, ponieważ myślę, że Superman jest jedną z najłatwiejszych postaci do zrobienia, których nigdy nie robiłeś.
prawda. I może nie być. Chodzi o to, że ludzie w dzisiejszych czasach myślą, że chcą jak, Myślę, że mamy już dość edge'u, grunge'u, gore i czegokolwiek innego. Jak dla mnie, Nie lubię Invincible. Hot take. Naprawdę mi się nie podoba. Nie sądzę, żeby był bardzo dobry. Myślę, że to kolejna superbohaterska rzecz, która podąża dokładnie za tymi samymi zestawami tropów, które już znamy, i parodiuje rzeczy, tak naprawdę ich nie parodiując. Po prostu je kopiuje."

"Jedyną rzeczą na plus jest epickie gore. A dla mnie to już nie jest interesujące.
Nie obchodzi mnie to. Jest mnóstwo rzeczy, które próbują ci sprzedać, ile krwi i gore w nich jest.
mają. Chłopcy zaczynają być trochę irytujący, bo to tak, jakbyście chcieli jeszcze bardziej zwariować w tym sezonie. Będziemy jeszcze bardziej szaleni. Będziesz miał penisa i on eksploduje."

"I to by było na tyle. To był punkt sprzedaży przez trzy sezony z rzędu, wiesz?
Myślę więc, że możesz całkowicie odwrócić cały rdzeń grunge'u.
piekielny krajobraz, który filmy superbohaterskie próbują teraz przedstawić. Ponieważ nawet jak Deadpool, to jedyny projekt MCU i będzie to film z kategorią wiekową R. Jeśli to odwrócisz, wybierasz klasyczny rodzaj, a nie kampowość Supermana Christophera Reeve'a, ale rodzaj czystej duszy, jakby to był dobry facet i lubił robić dobre rzeczy."

"Kiedy ostatnio naprawdę widzieliśmy coś takiego? Kapitan Ameryka, pierwszy Avenger, chcę powiedzieć, bo Zimowy Żołnierz to coś w rodzaju thrillera szpiegowskiego. A potem Civil War staje się czymś w rodzaju filmu o Avengersach bardziej niż o Kapitanie Ameryce film. Tak więc pierwszy Avenger to prawdopodobnie ostatni raz, kiedy to widzieliśmy. A było to 13 lat temu."

"Więc wiesz, daj nam więcej dobrych ludzi, bo to miła rzecz do zrobienia. A także to sposób na przywrócenie nostalgii za starym Supermanem, a jednocześnie danie ludziom coś, co jest dla tego pokolenia kinomanów całkiem nowe. Nie wiem. To tylko moje dwa grosze.
Ale myślę, że James Gunn jest kimś, kto rozumie takie postacie. I nie przeczytałby wszystkich komiksów o Supermanie, które czyta i wybrał te, w których jest zły, ponieważ nie ma sensu tego robić. Myślę, że byłoby to zbyt skoncentrowane na Snyderze. Nie mogę się doczekać, aż jakaś przypadkowa postać, której nigdy nie czytałeś."

"o której nigdy nie słyszałeś, pojawi się i zabije Supermana pod koniec tego filmu. Tak, to byłoby dobre.
Ale tak czy inaczej, tak, mieliśmy też rozmawiać o Marvelu, ale myślę, że już to zrobiliśmy.
utrzymaliśmy to w dużej mierze o Supermanie i DC, więc zachowamy to.
On jest teraz najważniejszy, prawda? Jednak fakt, że mogą pokazać obraz, i stworzyć całą rozmowę wokół tego pokazuje, że nadal istnieje duże zainteresowanie tym filmem. I myślę, że to wszystko, czego na razie potrzebują. Pokazuje to również, jak słabo wykorzystywany Superman był przez lata. Kiedy był ostatni raz? Tak, Człowiek ze stali był całkiem niezły, ale doprowadził do katastrofy samochodowej, jaką jest DC. Więc kiedy ostatnio mieliśmy coś naprawdę dobrego, solidnego Supermana? Tak, animowane rzeczy, takie jak Moje przygody z Supermanem, są najwyraźniej naprawdę dobre, ale to nie jest mainstream. To najwyraźniej naprawdę dobry serial, ale to nie jest naprawdę mainstreamowe spojrzenie na superbohatera, oryginalnego superbohatera, wiesz?
Dokładnie, to słuszna uwaga. Ale prawdopodobnie w przyszłości porozmawiamy więcej o DC i Supermanie, zwłaszcza gdy zobaczymy więcej na ten temat. Do 2025 roku, tak, Filmowy Szał."

"Może podzielą się zdjęciem Lexa i wszyscy będziemy naprawdę wściekli i porozmawiamy o tym.
On nawet nie jest łysy! Ale tak czy inaczej, to był 13 odcinek Filmowego Szału. Wracamy za tydzień, miejmy nadzieję, że z Magnusem, aby o czymś porozmawiać. Porozmawiajcie o małpach."

"O małpach, oczywiście. Sezon na małpy. Będziemy musieli porozmawiać o małpach. Więc tak, bądź na bieżąco.
Alex, jak zawsze, bardzo mi miło. Jak zawsze, przyjemność."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej