LIVE
HQ
logo hd live | Nintendo Direct - June 2024
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   God of War: Ragnarök
   HQ

   GRTV News - Report: God of War: Ragnarök to kolejna ekskluzywna gra Sony na PC

   Czy wiemy, co Sony exclusive pojawi się na PC w następnej kolejności?

   Audio transcriptions

   "Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex, jak zwykle przeprowadzę was przez najnowsze wiadomości.
   i najlepsze w grach, sprzęcie, technologii, rozrywce, cokolwiek lubisz i rzeczywiście cokolwiek kochasz. Zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszym Gamereactor sieci jako całości, więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne i wiele więcej, sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz. Ale bez zbędnych ceregieli ado, dzisiejsza wiadomość dotyczy nowej gry Sony, która pojawi się na PC. Zamierzam po prostu zamknąć okno naprawdę szybko, abyśmy mogli od razu do niej przejść. Zasadniczo God of War Ragnarok jest reklamowany jako kolejna duża gra Sony, która pojawi się na PC. Teraz Sony i PC nie mają miały najlepszych relacji z całą sprawą wymagań Helldivers PSN."

   "a potem nastąpiło usunięcie Ghost of Tsushima z krajów które nie mają PSN na Steam, ponieważ będzie tam element online tej gry więc nawet jeśli chcesz tylko pojedynczego gracza, nie możesz go zdobyć, jeśli nie masz konta PSN, a w wielu regionach jest to po prostu niedostępne dla niektórych powodów. Ale tak, w jaśniejszej notatce możemy otrzymać ekskluzywny produkt Sony, który jest tylko pojedynczy który, miejmy nadzieję, pojawi się we wszystkich regionach i będzie to God of War Ragnarok. Mamy Widzieliśmy wyciek Billa Billa Coona, który zwykle jest dość wiarygodny w tych sprawach Sony, oni prawie zawsze otrzymują gry PlayStation Plus co miesiąc i wracają z coś w rodzaju ogłoszenia, że dostaniemy God of War Ragnarok, może ogłoszenie w tym miesiącu. Nie byłoby to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Horizon Forbidden West wyszło w tym roku również na PC. Więc wiesz, to wyszło w 2022 roku, God of War Ragnarok wyszedł w 2022 roku, więc widzimy, że Sony naciska, aby te gry pojawiły się na PC."

   "szybciej i szybciej. Prawdopodobnie jest to obecnie jedna z największych gier, które mogą się pojawić.
   na PC, wiesz, jeśli myślimy o tym, co jeszcze wydało Sony. Jest jeszcze Marvel's Spider-Man 2, The Last of Us Part 2 chyba jeszcze nie jest na PC. Naprawdę nie nadążam za The Last of Us w takim stopniu, w jakim powinienem, ale te gry są chyba najważniejszymi pozycjami."

   "których nie możemy się doczekać jako premiery Sony na PC. Ale jak już mówiłem, będzie też nieco zepsuty nastrój, myślę, że cokolwiek Sony ogłosi dalej na PC z powodu całego Ghost of Tsushima, całej porażki Helldivers, całej sprawy PSN, która wciąż nie została rozwiązana.
   naprawdę nie została rozwiązana, chociaż wydaje się, że tak, ponieważ Sony podwoiło się w sprawie fakt, że musisz mieć wymaganie PSN, konto PSN, aby grać w Helldivers. To ma od tego czasu, nawet jeśli zostało to z powrotem wypaczone, na Steamie w tych regionach, w których istnieje jest PSN, nadal nie możesz kupić Helldivers, a twój zakup został automatycznie zwrócony to samo dotyczy Ghost of Tsushima na PC. To trochę bałagan między Sony i PC w tej chwili, ponieważ wydaje się, że jedna firma nie rozumie, co rynek tam chce. Ale tak, czy jesteś podekscytowany God of War Ragnarok na PC? Czy uważasz, że Sony że będzie to klapa? Daj mi znać, co myślisz i Do zobaczenia w jutrzejszym wideo JLTV News. Żegnajcie."

   Wiadomości GRTV

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej