Polski
Gamereactor
Videos
Lego Horizon Adventures
HQ

GRTV News - Raport: Trwają prace nad grą wideo Lego Horizon

Czy Lego przynosi nam grę wideo opartą na uniwersum Horizon firmy Guerrilla?

Audio transcriptions

"Witajcie w kolejnym wydaniu GRTV News, jestem Alex i jak zawsze zajmuję się popołudniami.
najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, sprzęt, technologię, rozrywkę, cokolwiek co lubisz i co kochasz. Zawsze mamy to dla ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor jako całości, więc jeśli lubisz recenzje filmów, recenzje gier, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, gdziekolwiek jesteś."

"ale bez zbędnych ceregieli, dzisiaj mamy tutaj trochę młyna plotek dla was, to coś na temat gry Lego Horizon. Teraz wiemy, że Lego i Horizon lub Lego i Playstation współpracowały już wcześniej, aby dać nam fizyczne zestawy Lego Horizon.
mamy jak Tall Neck, którego nie ma na zdjęciu, ale wiesz, że Lego Tall Neck i tego typu rzeczy, ale wydaje się, że teraz zanurzamy się w przestrzeń gier wideo jako Lego chce przejąć i zaadaptować postapokaliptyczną franczyzę Guerrilli, a mianowicie będziemy otrzymywać coś, co nazywa się Lego Horizon Adventures, jak sądzę, i będzie jak Horizon Forbidden West, ale z elementami Lego, jak donosi Tom Henderson z Inside Gaming. Nie jestem pewien co to jest, mówi też, że ma realistyczną grafikę, ale tak naprawdę nie wiemy, co to jest."

"wygląda. Możesz sobie wyobrazić ten ruch, rozmytą, bardzo teksturowaną wodę z dużą ilością efektami rozkwitu i mnóstwem wymyślnych rzeczy, które sprawiają, że wygląda realistycznie i HD, ale poza tym tak naprawdę tego nie wiemy. Nie wiemy nawet, czy zostanie to ogłoszone wkrótce, ale najwyraźniej jest w trakcie prac i nie ma jeszcze daty premiery, ale jest wskazują na to, że może zostać ogłoszona na nadchodzącym State of Playstation Sony."

"ponieważ wygląda na to, że Sony wkrótce będzie miało prezentację Playstation. I to znaczy, że zbliżamy się do tego czasu, jak Summer Games Fest, gdzie znasz wiele firm, Xbox ma prezentację zapowiedzianą na czerwiec, naprzód Ubisoft zapowiedziany dla Czerwiec, Nintendo prawdopodobnie coś uruchomi, więc możemy sobie wyobrazić Playstation's również tam będzie i tak, ciekawie będzie zobaczyć grę Lego Horizon."

"Horizon to naprawdę, naprawdę młoda seria, jeśli myślimy o czymś w rodzaju IP w ogóle.
Podobnie jak wiele IP, o których mówimy dzisiaj jako o naprawdę dominujących w kulturowym sposobie myślenia. Rzeczy takie jak Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Harry Potter były w pobliżu.
przez ponad 20 lat, ale to nie znaczy, że nie może pojawić się coś nowego i to naprawdę Interesujące jest to, ile Sony stawia na Horizon. Same gry są całkiem popularne, ludzie szczególnie lubią Aloy i chcą zobaczyć, gdzie pójdzie dalej."

"Wiemy również, że Horizon ma nadejść serial telewizyjny od Netflixa, który, jak sądzę, będzie go prowadził.
ponieważ wydaje mi się, że God of War jest prowadzony przez Amazon. Nie do końca rozumiem fakty niestety, ale tak, gra Lego, prawdopodobnie będzie dużo zabawy, dużo kaprysu, wiele sposobów na zapoznanie ludzi z historią Aloy, jeśli nie miałeś jej wcześniej, i jest to interesujące, że będzie jak Horizon Forbidden West, co oznacza, że będzie to dość otwarty świat, więc Zobaczymy, jak to działa w skali Lego. W przeciwnym razie daj mi znać, co myślisz o grze Lego Horizon, czy chcielibyście w nią zagrać, czy wolelibyście zobaczyć normalną grę Horizon."

"Do zobaczenia za tydzień z kolejnymi wiadomościami GRTV."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej