Polski
Gamereactor
Videos
Deadlock
HQ

GRTV News - Raport: Valve pracuje nad strzelanką 6v6 o nazwie Deadlock

Czy Valve chce zanurzyć palec w gatunku strzelanek z bohaterami?

Audio transcriptions

"Witajcie i witajcie ponownie w GRTV News, jestem Alex, jak zwykle relacjonuję popołudniowe najnowsze i rzeczywiście najlepsze z grami, sprzętem, technologią, rozrywką, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy coś dla Ciebie w GRTV News i w szerszym Gamereactor sieci jako całości. Więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne i wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz."

"Bez zbędnych ceregieli, dzisiaj mamy dla was coś w rodzaju raportu, Plotka, wracamy do raportów i plotek dzisiaj, ponieważ wydaje się, że Valve może może wkraczać w gatunek strzelanek 6v6 z grą o nazwie Deadlock.
która w przeszłości nosiła nazwę Citadel. Najwyraźniej, według znanego przecieku, Tyler McVicar, możemy mieć pomysł na to, nad czym Valve pracuje w następnej kolejności. Najwyraźniej gra, jak już mówiłem, nazywa się Deadlock, będzie 6v6, podobna do stylu czegoś takiego jak Overwatch lub Marvel Rivals, wierzę, że to się nazywa, nowa gra Marvela która wychodzi. Zasadniczo wciąż wiemy bardzo niewiele o tej grze, oprócz faktem, że będzie miała, wiesz, najwyraźniej jest w fazie rozwoju od około 2018 roku, więc jeśli jest to legalne, prawdopodobnie wkrótce będziemy się czegoś spodziewać możesz sobie wyobrazić w kategoriach oficjalnego ogłoszenia. Wygląda na to, że miesza swoje fantazje, ustawiając świat zmieszany z elementami fantasy i steampunku, ma bohaterów, projekt który jest inspirowany takimi rzeczami jak Dota 2, co ma sens, ponieważ jest to Valve, a tam jest będzie też trochę mechaniki tower defence i strategii. Teraz ostatni głównym nowym IP Valve, które pamiętam, jest Evolve, a Evolve było czymś, co miało świetne pomysł na papierze z tym rodzajem asynchronicznego multiplayera, który widzimy naprawdę udany dzisiaj, ale nigdy tak naprawdę nie utknął, Evolve, ponieważ myślę, że był to jeden z tych, w których po rozegraniu około trzech lub czterech meczów, masz najwięcej zabawy, jaką możesz mieć z nim. Tak więc, jeśli spojrzymy na coś takiego jak Deadlock, mamy nadzieję, że Valve naprawdę poprawiło swój multiplayer. Oczywiście, wiemy, że takie gry jak Counter-Strike i Dota wciąż są na topie."

"radzą sobie bardzo, bardzo dobrze, jeśli chodzi o multiplayer Valve, więc wiesz, to trochę wskazówka.
ale nowe rzeczy, które Valve stworzyło, były trochę trafione lub chybione, jeden może powiedzieć, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe IP i nowy multiplayer. Deadlock zamierza wkroczyć na wody, które zebrały sporo ciepła. Mam na myśli Overwatch gracze w pewnym sensie... Kiedy Overwatch 2 wystartował, przyciągnął wiele uwagi, a mimo to nadal jest jedną z najgorzej ocenianych, jeśli nie najgorzej ocenianą grą na Steamie, więc ludzie nie są tak naprawdę wielkimi fanami Overwatch. Tak więc, jeśli Deadlock może wejść i zaoferować trochę wspaniałości 6v6 z czymś w rodzaju tego, co Overwatch oferował już w 2015 roku, myślę, że jest miejsce na rynku. Marvel Rivals dopiero się zbliża, ale wiele osób już teraz wściekłych na Marvel Rivals z powodu tej całej sprawy, w której przedpremierowy przewodnik dla wielu twórcy treści powiedzieli, że nie wolno im mówić negatywnych rzeczy, nawet satyrycznych żartów."

"Więc tak, daj mi znać, co myślisz o Deadlock. Oczywiście potraktuj to z przymrużeniem oka ponieważ nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale czy uważasz, że jest to ekscytujące? Czy chciałbyś w to zagrać? Dajcie mi znać i do zobaczenia w jutrzejszym GRTV News wideo. Pa pa!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej