Polski
Gamereactor
Videos
Call of Duty: Black Ops 6
HQ

GRTV News - Call of Duty: Black Ops 6 potwierdzone jako tegoroczne Call of Duty

Zostanie on ujawniony w całości po Xbox Games Showcase w czerwcu.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym odcinku GRTV News, dzisiaj zajmiemy się porozmawiamy o czymś, o czym i tak wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu ale teraz zostało to potwierdzone. Zasadniczo, ten nadchodzący letni zestaw prezentacji i wydarzeń dla Xbox i Microsoft, robią prezentację gier Xbox w zwykłym rodzaju czasu i robią prezentację gier Xbox w rodzaju, myślę, że to niedzielne popołudnie wieczorową porą dla nas w Europie, a potem podążają za tym bezpośrednim, bezpośrednim jak widzieliśmy w zeszłym roku ze Starfield, prawda, gdzie robią główny pokaz, a potem a potem robią dodatkowy pokaz skupiony na jednej konkretnej grze. W tym roku tak naprawdę nie widzieliśmy tej gry, prawda, nie ujawnili jej, powiedzieli tylko, że jest to nieznana gra, chociaż sądząc po obrazkach, zwiastunach i różnych raportach i tak dalej, zawsze wiedzieliśmy, czym będzie ta gra, ale teraz jest to zostało oficjalnie potwierdzone i tak, to jest Black Ops 6, Call of Duty Black Ops 6, więc pozwól nam zanurzcie się i zobaczcie, jak to będzie wyglądać."

"A więc tak, Call of Duty Black Ops 6 potwierdzone jako tajna gra pokazowa Xbox, pojawi się na PC, PS5 i Xbox Series jesienią tego roku. Teraz myślę, żeby zacząć, prawda, Myślę, że to fascynujące. Platformy tutaj, wiesz, jak to ujął Eric, myślę, że jest to absolutnie fascynujące, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy Call of Duty ma to zrobiło. Teraz jesteśmy mniej więcej w połowie tej generacji konsol, ale to jest pierwszy raz."

"raz widzieliśmy premierę Call of Duty specjalnie na tych platformach, a nie na PS4 i Xbox One i to faktycznie sprawia, że jestem trochę podekscytowany tą grą, ponieważ sprawia, że myślę, że choć raz dostaniemy Call of Duty obecnej generacji.
Ale tak czy inaczej, Activision może być teraz częścią Xbox Game Studios, ale to nie znaczy, że firma zmieni swoją strategię marketingową dla Call of Duty. Firma drażniła się z swoje tegoroczne Call of Duty już od jakiegoś czasu, a wczoraj przeniosła to na inny poziom. To nie zajęło graczom na całym świecie długo, aby uzyskać trochę informacji z tych tajemniczych wiadomości i obrazów, więc teraz jest to oficjalne. Treyarch i Activision potwierdzają, że Call of Duty Black Ops 6 jest kartą 2024 roku, a wraz z tym potwierdzają również że będzie to sekretna gra, która otrzyma własny stream po Xbox Game Showcase 9 czerwca. Nie powiedziano nam nic więcej, ale niezwykle wiarygodne plotki twierdzą, że że przeniesie nas do wojny w Zatoce Perskiej. Spodziewaj się, że wiele się dowiesz w mniej niż trzy tygodnie. Tak, teaserowy obrazek. Więc tak, Call of Duty Black Ops 6 zostało potwierdzone. Jeszcze raz, Nie wiemy jeszcze nic więcej, ale plotki krążyły już od dłuższego czasu."

"że tegoroczna odsłona Call of Duty przeniesie nas do czasów wojny w Zatoce Perskiej i sądząc po teasery i tajemnicze wiadomości, a co nie, że Treyarch i Activision były rodzajem w ciągu ostatnich kilku dni, wydaje się, że tak właśnie jest. Jest wiele odniesień do wczesnych lat 2000, późnych 90, tego rodzaju okresu. Tak więc to era wojny w Zatoce Perskiej. Gdy zbliżają się do współczesności, to znaczy, że to prawda mają serię Modern Warfare, która jest współczesna, ale jest w niej wiele bardzo sprzecznych rzeczy."

"i bardzo polaryzujących wojen, w które seria Call of Duty zaczyna się angażować teraz. Seria Black Ops zawsze była czymś w rodzaju ery zimnej wojny, a wcześniej to zawsze była w pewnym sensie bardzo subiektywna, ale teraz dochodzimy do tych bardzo nowoczesnych wojny, które są wysoce udokumentowane i myślę, że będzie trochę, zawsze jest luz z grami wojennymi, ale myślę, że pojawią się pewnego rodzaju frustracje związane ze sposobem, w jaki wykorzystywany jest materiał źródłowy. To są wojny toczone między dwojgiem ludzi, niezależnie od tego, po której są stronie."

"wojny, która strona ma rację. To wciąż wpływa na wiele wojen. Więc tak, dochodzimy do bardzo rodzaj nowoczesnej i konfliktowej ery, ale znowu będziemy wiedzieć na pewno, czy to jest wkrótce. Wygląda na to, że jest to era wojny w Zatoce Perskiej, ale znowu będziemy wiedzieć na pewno na 9 czerwca, kiedy to Call of Duty Black Ops 6 Direct Showcase odbędzie się po Xbox Games Showcase. Tak więc bądźcie czujni, aby dowiedzieć się więcej i ponownie, że pojawi się na PC, PS5 i Xbox Series Więc jeśli masz konsolę, jeśli masz jedną z tych konsol obecnej generacji i byłeś zastanawiasz się, dlaczego kupiłeś konsolę obecnej generacji, ponieważ nic nie wychodzi specjalnie dla konsole obecnej generacji, to mamy dla ciebie dobre wieści, ponieważ Call of Duty to w końcu pozbędziesz się PS4 i Xbox One dzięki tej grze. Ale tak, ponieważ wiemy więcej na pewno będziemy was informować i aktualizować, w przeciwnym razie wrócę we wtorek na następny GRTV Aktualności. To dla nas długi weekend, więc do zobaczenia po drugiej stronie. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej