Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Wiadomości GRTV - Neil Druckmann: Naughty Dog "nie będzie studiem 'The Last of Us' na zawsze"

Naughty Dog nie chce być znane tylko z jednej rzeczy na zawsze.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejne GRTV News, jestem Alex, jak zwykle zabieram was przez popołudniowe najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, technologię i rozrywkę, sprzętu i wszystkiego innego, co kryje się pod tym hasłem. Jeśli to lubisz, jeśli to kochasz, to jest tutaj w GRTV News, a także w szerszej sieci Gamereactor Network, więc jeśli lubisz recenzje filmów, gier recenzje, zapowiedzi gier, ekskluzywne treści i wiele więcej, koniecznie sprawdź to, gdziekolwiek jesteś."

"skąd pobierasz swój Gamereactor. Ale bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do dzisiejszego newsa i mówimy o Neilu Druckmannie, mówimy o The Last of Us. Zdaję sobie sprawę, że dwie ostatnie pary wiadomości nie były tak naprawdę związane z grami, więc pomyślałem, że wrócimy do Gamereactor, a ten jest o tym, że być może przejdziemy od The Last of Us, Naughty Dog nie będzie już na zawsze studiem The Last of Us. Szczerze mówiąc, miło to słyszeć ponieważ zawsze dobrze jest widzieć, że deweloperzy, nawet jeśli są przez coś definiowani, mogą chcą od tego odejść i zdefiniować się przez coś innego. Pamiętaj, że Naughty Dog było kiedyś deweloperem Jak and Daxa, potem było deweloperem Uncharted i teraz przechodzimy do bycia deweloperem The Last of Us. Ale ja tylko przytoczę cytat z wywiadu dla LA Times, a nie, jak zauważa Ben w swoim artykule, nie sfabrykowany z Sony, o którym informowałem w zeszłym tygodniu, a który był pełen Druckmanna rzekomo śpiewającego pochwałę sztucznej inteligencji i tym podobnych rzeczy. Poinformowałem o tym bardzo szybko po tym, jak wywiad upadł a potem okazało się, że sam Neil Druckmann powiedział, że to nie było to."

"powiedział w wywiadzie. Więc jeśli oglądasz Neila, przepraszam za to, ponieważ to było okazało się całkowicie fałszywe. Wywiad został zdjęty, był aż tak fałszywy. Więc tak, bardzo interesujące rzeczy. Ale ten wywiad z LA Times jest legalny i Druckmann mówi, obiecuję że nie będziemy wiecznie studiem The Last of Us. Wiele projektów dla jednego gracza jest podobno w rozwoju w firmie i mają jakiś filozoficzny rdzeń w firmie."

"start. Więc prawdopodobnie możemy spodziewać się podobnych gier. Nie spodziewałbym się, że nagle hej, mamy nową platformówkę Metroidvania, wiedząc o tym. Właśnie to powiedziałem, założę się, że to jest dokładnie to, co wyjdzie teraz, kiedy powiedziałem, że nie oczekuję tego. Ale nie, oczekuję, że Naughty Dog będzie pracować nad tym, co robią najlepiej, a to jest głównie rodzaj gier narracyjnych, które wciąż mają bardzo silne systemy rozgrywki w swoim sercu ale mają ten filozoficzny rdzeń narracyjny, do którego nawiązuje Druckmann. Miło jest usłyszeć, że The Last of Us nie pochłonie całkowicie Naughty Dog, bo szczerze mówiąc po części trzeciej myślę, że naprawdę mogliby po prostu zamknąć tę książkę i ten rozdział."

"Myślę, że jest wielu ludzi, którzy być może są już trochę znudzeni The Last of Us. Z pewnością jest wokół niego wiele kontrowersji po części drugiej i tak dalej.
część trzecia mogłaby naprawdę po prostu zawinąć to w ładny mały pakiet. Nie nie wiemy, co się dzieje z Nathanem Drake'em czy Uncharted, ale fakt, że jest ich wiele linii ognia w Naughty Dog jest całkiem miły do usłyszenia i dobrze, że niewielu z nich z nich, żadna z nich nie jest multiplayer teraz, gdy The Last of Us frakcje lub multiplayer tytuł, jakkolwiek miał się nazywać, został oficjalnie anulowany. To smutne dla wielu ludzi, ale przynajmniej oznacza to, że dostaniemy to, co Naughty Dog robi najlepiej."

"niż kolejną grę na żywo, która nie osiąga nic poza szarganiem reputacji.
reputacji ukochanego studia. Patrząc na ciebie, Suicide Squad. W każdym razie, pozwólcie mi co sądzicie o Neilu Druckmannie. Jak myślicie, co Naughty Dog zrobi w następnej kolejności?
Po zakończeniu prac nad The Last of Us do zobaczenia jutro w kolejnym materiale GRTV News."

"Pa pa."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej