Polski
Gamereactor
Videos
Hollow Knight
HQ

GRTV News - Hollow Knight jest dostępny za darmo przez tydzień na Nintendo Switch Online

Czy to kolejny znak dla Hollow Knight: Silksong?

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na GRTV News. Jestem Alex, jak zwykle relacjonuję popołudniowe najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, technologię, rozrywka, wszystko, co lubisz, wszystko, co kochasz tutaj w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor jako całości. Więc jeśli lubisz recenzje gier, gry zapowiedzi, ekskluzywne treści, wywiady, będziemy mieć ich wiele na SGF sezon. Koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz. Ale bez dalszych ceregieli, przechodzimy dzisiaj do spekulacji. Wiesz, że uwielbiam dobre plotki, a ta przeskakuje od Hollow Knight dostępnego dla tygodniowej wersji próbnej na Nintendo Switch Online. Więc jeśli jesteś użytkownikiem Nintendo Switch Online subskrybentem, nie próbowałeś tej Metroidvanii, daj jej szansę. To jedna z najlepszych według ludzi, którzy w nią grali. Ja w nią nie grałem, a jednak prawdziwa wiadomością nie jest oczywiście to, że gra będzie testowana przez tydzień."

"wiesz, że procesy w grach zdarzają się cały czas, a zamiast tego o wiele bardziej warte opublikowania są że to sprawi, że ludzie znów zaczną gorączkowo szukać Silksong.
Wszystko, co związane z Hollow Knight, wszystko, co robi teraz Team Cherry, jest postrzegane jako podpowiedź w kierunku ujawnienia Silksong. To prawda, że mieliśmy zobaczyć grę w zeszłym roku na w pewnym momencie, a następnie została przesunięta na 2024 rok. Więc ludzie są ważni w swoich oczekiwaniach, że wkrótce pojawią się jakieś wiadomości, a wiele osób jest mając nadzieję, że w przyszłym tygodniu Nintendo potwierdzi Nintendo Direct, a następnie, że może wysłać pociąg z rurami, który znów ruszy, aby ludzie byli rozczarowani."

"To jest coś, co pojawia się w tym momencie tak często, jak prośby o Bloodborne chociaż jest to znacznie bardziej uzasadnione. Jak już mówiłem, tylko w tym roku widzieliśmy Xbox Store, widzieliśmy, no cóż, wiemy, że coś powinno być.
wkrótce, jeśli chodzi o ujawnienie, ogłoszenie lub coś podobnego. Więc tak Spodziewałbym się, powiedziałbym, że nie wskakuj w to z żadnymi oczekiwaniami, ale to jest nie jest niesprawiedliwe, abyś powiedział, że jest teraz 2024 rok, ujawniłeś tę grę lata temu, my ostatnio widzieliśmy coś z tej gry w 2022 roku na prezentacji Xbox, więc byłoby to Byłoby miło zobaczyć coś wkrótce, ale to jest to, co Team Cherry ma dla niego na koniec dnia. Nie wiem, dlaczego ludzie zawsze mówią, że to jest będzie ujawnieniem Nintendo, biorąc pod uwagę, że ostatnim razem widzieliśmy coś od Silksonga to był Xbox. Teraz oczywiście Silksong nie zamierza być wyłącznością na Xboxa w żaden sposób, ale tylko dlatego, że wiesz, myślałem, że może się powtórzyć, ale najwyraźniej ludzie zawsze oczekują Nintendo będzie tym, które ogłosi datę premiery Silksong lub da nam aktualizację. Ale tak, Silksong jest jedną z tych rzeczy, które będą dominują tematy, po prostu zawsze uważam, że fajnie jest relacjonować takie wiadomości, ponieważ tak naprawdę wiadomości są po prostu, tak, jeśli chcesz wypróbować Hollow Knight po raz pierwszy czas, daj mu szansę, i że naprawdę ludzie po prostu się podniecają szał o nic. Ale to jest to, co gracze robią najlepiej."

"sezon na to, wiesz, Summer Games Fest jutro, zobaczymy dużo ujawnia, nawet jeśli Jeff Keighley z jakiegoś powodu próbował zabić hype na swój własny program, mówiąc, że nie będzie on tak hype'owy jak zeszłoroczny.
Zeszłoroczny nie był nawet tak dobry w mojej opinii, więc tak, myślę, że będziemy mieli po prostu poczekać i zobaczyć. Na co czekasz najbardziej? Myślisz, że będziemy doczekamy się ujawnienia Silksong w ten weekend? Daj mi znać, co jeszcze może się pojawić ujawnione w ten weekend i do zobaczenia jutro na GRTV News. Żegnajcie."

"Wy"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej