Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Huawei FreeBuds 6I (szybki przegląd) — tańsza, ale wydajna alternatywa douszna

Huawei po raz kolejny udowadnia, że jego sprzęt jest solidny, nawet jeśli nadal nie jest kompatybilny z oprogramowaniem Google.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejny szybki przegląd Gamereactor.
Telefony Huawei nadal nie mogą uruchamiać usług Google, a to cholerna szkoda ponieważ niezależnie od tego, co myślisz o bezpieczeństwie oprogramowania lub czymkolwiek innym, chodzi o to, że robią doskonały sprzęt i zawsze tak było."

"I nie tylko musisz spojrzeć na zdjęcia lub filmy z ich telefonów w regionach, w których są używane, ale tylko inny sprzęt, który produkują, czy to monitory komputerowe, głośniki czy małe słuchawki douszne, takie jak te."

"Nazywają się FreeBuds 6i i powinienem od razu powiedzieć że są w tej samej cenie co Google Pixel Buds A lub nic, tańsze ucho nic.
Więc są one uważane za, cóż, zasadniczo niższy poziom."

"Są to tanie alternatywy dla istniejących flagowców na rynku, ale tak naprawdę nie ma wiele, czego nie oferuje aktywnie.
Po pierwsze, w środku znajdziemy same jednostki, który wygląda bardzo, powiedziałbym, AirPods Pro-esque."

"Oznacza to, że mają silikonową końcówkę i naprawdę krótki trzon, więc nie będzie wystawać z twojego ucha, co coraz bardziej wydaje mi się wyglądać trochę głupio.
Więc jeśli chodzi o krótki trzon, to naprawdę fajnie."

"I to jest również miejsce, w którym masz funkcje ściskania dla podstawowych funkcji, co jest świetne.
Wewnątrz mamy 11-milimetrowe przetworniki z poczwórnym magnesem, które dostarczają dźwięk w zakresie od 14 do 40 kiloherców.
Świetnie, fantastycznie, naprawdę."

"Obsługuje Bluetooth 5.3, co oznacza, że uzyskasz większy zasięg i uzyskasz spójną jakość dźwięku i jakość połączenia na całej płycie, niezależnie od tego, czy jesteś blisko, czy daleko, więc to naprawdę fajne.
Wewnątrz każdego pączka znajduje się bateria o pojemności 55 miliamperogodzin, W tym przypadku otrzymujesz baterię o pojemności 510 miliamperogodzin."

"Wygląda na to, że nie ma bezprzewodowego ładowania, ale to w porządku.
Zwłaszcza jeśli uzyskasz około 35 godzin z wyłączonym ANC lub 20 godzin z włączonym ANC, i jest bardzo lekki, więc myślę, że to naprawdę dobry kompromis.
Jeśli chodzi o to, co również ma, co zwykle jest narażone na szwank, gdy są tak tanie to aktywna redukcja szumów."

"Otrzymujesz nie tylko aktywną redukcję szumów, otrzymujesz ANC Dynamic 3.0, który jest własnym pakietem Huawei, który może przyciemnić hałas do 27 decybeli.
To bardzo dużo."

"I znowu, za 99 euro.
Premiera 18 czerwca, przynajmniej w krajach skandynawskich.
Została uruchomiona tylko w innych krajach, ale uważam, że to naprawdę solidny zawodnik jeśli chodzi o niedrogie słuchawki douszne do niemal wszystkich zastosowań."

"Chodzi mi o silne magnesy, świetną jakość wykonania, piękne krajobrazy dźwiękowe i aktywna redukcja szumów za 99 euro.
To jest naprawdę dobre.
Czekamy na naszą recenzję."

"Dziękuję bardzo za oglądanie.
Mechanika Microsoft www.microsoft.com.au"

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej