Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Bandwerk Sportsband (Quick Look) - Sprawianie, że skóra jest sportowa

Bandwerk zrobił to ponownie z innym akcesorium do iOS, któremu udaje się połączyć zwykłe wybory projektowe z bardziej sportową estetyką.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Nazywam się Maunus i dzisiaj ponownie zajmujemy się przyjrzymy się produktowi jednego z moich ulubionych producentów akcesoriów iOS, Bandwork.
Już wcześniej podzielili się z nami swoimi pokrowcami na iPhone'a z tytanową ramką wokół niego gdzie musisz użyć małego śrubokręta, aby go przymocować. Naprawdę fajne rzeczy."

"Obejrzyj ten krótki film już teraz. Wciąż jeden z moich ulubionych pokrowców na iPhone'a.
Robią też te naprawdę niesamowite skórzane paski, jak naprawdę eleganckie, stworzone dla rzeczy typu garnitur. Robią też te skórzane paski z limitowanych edycji, jak vintage samochody, które kosztują tylko 125 lub 200 dolarów lub cokolwiek innego, co jest bardzo, bardzo pożądane obiekty w ogóle. Ale jeśli chcesz spróbować doświadczenia Bandwork, zapłać trochę mniej a w ostatecznym rozrachunku dostaniesz coś, co jest prawdopodobnie nieco bardziej wszechstronne i użyteczne, wtedy prawdopodobnie dostaniesz jedną z ich opasek sportowych, które mam tutaj w kolorze pomarańczowym wersja pop tutaj. Rzeczą związaną z tymi opaskami sportowymi jest to, że Bandwork w ich mądrości pomyślał, cóż, chcemy zrobić coś bardziej sportowego, co jest zdecydowanie wygodniejsze wokół nadgarstka i użyteczne w wielu różnych sytuacjach bez uczucia dyskomfortu lub coś w tym rodzaju, jak skóra może czasami robić w niektórych przypadkach. Ale nadal chcemy używać skóry. Tak też zrobili. I zrobili to w całkiem sprytny sposób, ponieważ tam jest skóra, ale jest też guma. I możesz zobaczyć, że skóra jest inkrustowana w te gumowe ramki dookoła. Tak więc Bandwork technicznie wykonał skórzaną opaskę, który jest bardzo użyteczny tam, gdzie skóra zwykle nie jest. Jest ku temu kilka powodów."

"Po pierwsze, prawdopodobnie będzie wygodniejszy przez dłuższy czas, szczególnie jeśli ćwiczysz, pływasz lub coś w tym stylu, ponieważ co?
jest w kontakcie z twoją skórą to guma. Skóra tutaj jest również dość wyjątkowa.
Została wykonana z niemieckiej skóry Heine, która słynie z wodoodporności, co oznacza, że jest wodoodporny. To znaczy, jasne, skóra zazwyczaj nie jest wodoodporna."

"jakby była używana do zatrzymywania wody lub czegoś podobnego. Ale charakterystyka skóry, takie jak kolorystyka, rozmiar lub tekstura, nie zmienią się, jeśli weźmiesz popływasz z nią w basenie, jeziorze lub oceanie, gdzie woda jest słona. To jest naprawdę fajny i oznacza, że jest to prawdopodobnie jedna z tych opasek, które trzymają się zarówno w kolacji, jak i po niej, jeśli chcesz pobiegać, co jest świetne, ponieważ zazwyczaj są bardzo podzieleni w tych dwóch bardzo specyficznych kategoriach. Są bardzo nastawieni na trening, ponieważ to jest oczywiście to, czym Apple Watch może być, kumplem do ćwiczeń. Ale jednocześnie wiele osób po prostu nosi je na każdą okazję. Więc posiadanie czegoś, co jest jest również krzykliwe, dobrze wykonane i wygląda luksusowo, przynajmniej pod pewnymi względami, jest bardzo godne pochwały i bardzo fajny. I znowu, jak powiedziałem, może być w pełni zanurzony bez, wiesz, brania żadnego wpływu na teksturę, kolor czy coś w tym rodzaju, co jest naprawdę fajne."

"Ponadto, w porównaniu do innych opasek Bandwork, występuje w wielu różnych kolorach. To to bardzo intensywny pomarańczowy, ale występuje również w bardziej stonowanej, ale wciąż całkiem fajnej zieleni.
Jest więc zdecydowanie więcej opcji kolorystycznych niż gdybyś wybrał bardziej klasyczną skórę rozwiązania, które oferuje Bandwork. Jest również nieco tańszy. Więc jeśli pójdziesz do Bandwork stronę internetową, to powinieneś być w stanie znaleźć ją dość łatwo i wybrać kolor, który Ci się podoba. Zdecydowanie uważam, że to również dowodzi, że Bandwork ma to coś, niezależnie od rodzaju głównej misji produktu. I to jest fakt, że mają dobrych projektantów, którzy dobierają odpowiednie materiały do odpowiednich zastosowań."

"pracy. Aby dowiedzieć się więcej o Bandwork, bądź na bieżąco z Game Rack."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej