Polski
Gamereactor
Videos
Hello Kitty Island Adventure
HQ

Hello Kitty Island Adventure Wywiad: Wszystko o nowym symulatorze życia zwierząt na Switcha

Na Summer Game Fest w zeszłym tygodniu w Los Angeles mieliśmy okazję zagrać w Hello Kitty Island Adventure na Switchu i porozmawiać z reżyserem gry Sunblink, Tomem Blindem, ale nie mogliśmy nic powiedzieć aż do dzisiaj, kiedy nowa wersja została właśnie ogłoszona na Nintendo Direct. Oto wszystko, czego możesz się spodziewać po pełnym przygód symulatorze życia na licencji Sanrio.

Audio transcriptions

"Cześć przyjaciele, jesteśmy w LA na Summer Game Fest i przyglądamy się bardzo ekscytujące ogłoszenie. Ta gra została wydana na innych platformach wcześniej, a teraz ukaże się na Switchu, gdzie, jak sądzę, będzie się dobrze czuła jak w domu. Dziękuję, że do nas dołączyłeś. Co możesz nam powiedzieć o doświadczeniu, doświadczeniu przygody społecznej, które macie z Hello Kitty? Cóż, Hello Kitty Island Adventure to coś, co nazywamy przytulną grą co oznacza niski poziom stresu, coś w rodzaju swobodnego, po prostu dobrze się bawisz."

"doświadczenie, ale wymieszaliśmy to również z rozgrywką przygodową, więc jest otwarty świat z wieloma zagadkami, zadaniami i różnymi rodzajami rozrywki.
Rozgrywka przygodowa, w którą można się zaangażować, więc jest to rodzaj połączenia dwóch różnych gatunków, które moim zdaniem naprawdę dobrze do siebie pasują. Myślę, że to jest w tytule masz już Island i Adventure. Porozmawiajmy o Island, pozwól mi porównać ją do Animal Crossing. Jakie są działania społeczne, które podejmujesz w grze?
dostaniesz tutaj? Jakiego rodzaju postacie spotkasz i jak możesz je poznać?
możesz się z nimi socjalizować? Więc socjalizacja z postaciami w grze to w rzeczywistości podstawową zasadą rozgrywki, więc obejmuje Hello Kitty i jej wiele przyjaciół Sanrio, a dla każdego z nich możesz tworzyć prezenty, dawać te prezenty aby podnieść poziom swojej przyjaźni z nimi i robiąc to, faktycznie odblokowujesz nowe historie, nowe zadania, nowe obszary do zbadania, nowe zagadki do wykonania i to główny czynnik wpływający na to, jak doświadczasz gry. A co powiesz na miejscami i personalizacją, której możesz użyć do budowania rzeczy wokół siebie."

"wyspie? Tak więc wyspa ma osiem unikalnych biomów, wszystko od nadmorskiego do podwodnego obszaru Atlantydy do wulkanu wypełnionego lawą, więc są to bardzo zróżnicowane i pełne unikalnych postaci. Musisz przejść przez wyspie, aby znaleźć te różne postacie i spotkać się z nimi, abyś mógł rozwijać swoją przyjaźń z nimi i uzyskać dostęp do większej ilości zawartości. A potem dadzą ci misje, dzięki którym możesz wyruszyć na eksplorację i znaleźć ich więcej, przygodowe zagadki i rzeczy do rozwiązania? Zgadza się, jest tajemnica na całej wyspie o tym, dlaczego została opuszczona i popadła w ruinę więc wyruszasz na wyprawę, aby spróbować wszystko naprawić i odkryć prawdziwą prawdę."

"tajemnicę wyspy i dlaczego jest taka, jaka jest. A więc spotykając postacie i eksplorując te biomy, jesteś w stanie kontynuować tę misję i rozwiązać zagadkę. Jakiego typu zagadek możemy się tutaj spodziewać?
Istnieje wiele różnych rodzajów łamigłówek, od prostych zagadek logicznych do wyzwań platformowych, wyścigów, jest wiele gier, w których robisz coś takiego jak dopasowywanie i tego typu rzeczy, więc całkiem spora różnorodność. Kim jesteś w grze?
Kim będzie gracz w grze? Czy Kitty lub inną postacią, która dostosujesz i stworzysz samodzielnie? Zgadza się, to postać, którą sam stworzysz."

"tworzysz na samym początku gry. To postać, którą może przybierać wiele różnych typów ciała, dzięki czemu wtapia się w inne postacie.
w uniwersum Sanrio, ale mamy koty, psy, ptaki, króliczki i jeszcze więcej takich jak gatunków, w które możesz się wcielić i dostosować w różnych różne sposoby. Co możesz mi powiedzieć o konwersji projektu na Nintendo Switch? To jest ogłoszenie, które wypuszczacie również na Switchu, pochodzi z Apple Arcade, jeśli się nie mylę. Co możesz powiedzieć mi o tym procesie i czy są jakieś znaczące różnice, które możemy znaleźć w tej nowej wersji? Myślę, że głównym ogłoszeniem jest po prostu to, że będzie to zawierać całą zawartość, która już istniała na iOS. Wyspa Hello Kitty Adventure będzie kompletną grą i niczego w niej nie zabraknie. Czy jest to doświadczenie przygodowe dla jednego gracza, czy też macie również jakiś rodzaj funkcję multiplayer? Więc gra jest w pełni multiplayer, możesz zaprosić znajomego w dowolnym momencie do swojej gry i może on uczestniczyć we wszystkich różnych aktywnościach, od grania w minigry po zbieranie przedmiotów, mogą nawet ustawić własną przestrzeń na twojej wyspie i udekorować ją po swojemu."

"sposób. A kiedy gramy w trybie wieloosobowym, czy jest jakaś progresja lub jakiś sposób gracze mogą angażować się, dalej angażować się w rozgrywkę wieloosobową w na dłuższą metę? Oczywiście, tak jak z przyjaciółmi Sanrio w grze, możesz również rozwijać swoją przyjaźń ze znajomymi z prawdziwego świata, więc kiedy twój znajomy wchodzi do gry, uczestniczycie razem w aktywnościach, budujecie więź z prawdziwymi przyjaciółmi."

"poziom przyjaźni i odblokowujecie razem nagrody i umiejętności. Na przykład gdy twój przyjaciel dołączy do twojej wyspy, możesz poruszać się szybciej po całym świecie lub wspólnie zbierać przedmioty i zdobywać ich duplikaty.
przedmioty, ponieważ rozwinąłeś swoją przyjaźń na tyle, aby to zrobić. I to jest tylko online, nie lokalnie, prawda? Zgadza się, tylko online. I powiedz mi o korzystaniu z licencji i o tym, jak używacie licencji Hello Kitty tutaj i czego fani mogą oczekiwać od tej strony. Byliśmy bardzo podekscytowani współpracą z marką Hello Kitty, a Sanrio było absolutnie fantastycznym partnerem i współpracując z nami, aby naprawdę stworzyć magiczne doświadczenie. My faktycznie możemy wykorzystać wiele różnych postaci ze świata Sanrio, a nie tylko Hello Kitty lub nawet niektóre z bardziej znanych, takich jak oczywiście My Melody i Badtz-Maru, ale udało nam się sprowadzić wiele innych."

"postaci, takich jak rodzina Hello Kitty, Cinnamoroll i wszyscy jego przyjaciele oraz zintegrować je również z grą. Mamy nawet Aggretsuko z Netflixa show. Tak, tak, ona również się pojawia, jest jedną z przyjaciół. Jestem bardziej podekscytowany, tym bardziej podekscytowany. Absolutnie, tak, tak, ona jest Zdecydowanie ulubienica fanów i może, ale nie musi, wykonać swoje metalowe karaoke na w niektórych momentach gry. Ok, to brzmi fantastycznie. Co możesz mi powiedzieć?
o szczegółach wydania? Nie wiem, czy już je sfinalizowaliście."

"ale czym możecie się teraz podzielić? Wciąż finalizujemy wszystkie szczegóły, ale będzie dostępna wyłącznie na Switch w 2025 roku na konsole. Dziękuję bardzo za twoje czas, miłego oglądania. Tobie również bardzo dziękuję, to była świetna rozmowa."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej