Polski
Gamereactor
Videos
HQ

gaming Gossip: Odcinek 17 - Czy Nintendo wygrało konkurs pokazowy na targach Not-E3 ze swoim najnowszym Direct ?

Omawiamy najnowszy pokaz i jego miejsce w porównaniu z innymi prezentacjami nie-E3, a wszystko to przed zapowiedzią nowej Zeldy, Mario & Luigi i Metroid Prime 4.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie z powrotem w kolejnym odcinku Gaming Gossip. Myślę, że to nasz siedemnasty odcinek, który powstawał już od dłuższego czasu. Byliśmy ostatnio bardzo zajęci.
To był Summer Game Fest, dużo się działo. Ja i Dav podróżowaliśmy, byliśmy w podróży."

"do LA, byliśmy w YouTube Theatre, byliśmy na Play Days Campus, w Belasco Teatr dla Ubisoft, byliśmy wszędzie. Alex utrzymuje tutaj fort.
Tak, dokładnie, byliśmy wszędzie. Byliśmy bardzo zajęci i dlatego też musieliśmy nagrać kolejny z nich. Byłem też na plaży. Byłeś byłeś na plaży? Tak, byłem na Venice Beach. Co mogę powiedzieć? Nie sądzę, że dostaniesz luksusu zobaczenia złotego Los Angeles. Byłem też w Treyarch. Byliśmy wszędzie."

"Ale tak czy inaczej, nie będziemy dziś o tym rozmawiać, ponieważ, cóż, rozmawialiśmy już o tym.
o tym dużo i jeśli chcesz to sprawdzić, możesz to zrobić w swoim lokalnym Game Reactor regionie. Jest wiele relacji z Summer Game Fest, które wciąż się pojawiają, więc bądźcie czujni na to. Nie, dzisiaj będziemy mówić o Nintendo Direct, ponieważ to się wydarzyło, w momencie nagrywania tego, wczoraj po południu. Wiele osób mówi, że był to rodzaj zbawcą tego nie-E3 okresu w tym roku, że była to swego rodzaju najlepsza prezentacja."

"Mam, powiedziałbym, sprzeczne opinie na ten temat. Ale bez wątpienia, myślę, że wszyscy jesteśmy będziemy mieli różne przemyślenia na ten temat. Zacznijmy więc. Dav, jesteś Nintendo więc powiedz nam, co sądzisz o Direct? Czy był na żywo zgodnie z oczekiwaniami? Taką plakietkę dostałem, jak sądzę, z napisem pierwszym lub drugim Gaming Gossip Show, więc zachowuję go. Czułem się dobrze. Myślę, że po prostu dobrze. Myślę, że to miłe zwieńczenie letnich wydarzeń przed Gamescom, takich jak czerwcowej rundy showcase'ów. Myślę, że mniej optymistyczni z nas i obawiają się, że dostaniemy dużo wypełniaczy. Myślę, że dużo więcej wypełniacza niż dostaliśmy. Spodziewaliśmy się na przykład remastera Zeldy, Wind Waker i Twilight Princess. Niektóre plotki głosiły lata temu, że te gry są gotowe do wydania na Switchu z wersji HD na Wii U. Inne plotki były następujące mówiące o tym, że otrzymamy remaster A Link Between Worlds z 3DS-a, a nawet remaster lub remake A Link to the Past. Ale dostaliśmy nową pozycję. Prawdą jest, że jest to odgórny rodzaj spin-offu, jeśli wiecie, co mam na myśli. To już nie jest główna seria, ale dostajemy te odgórne spin-offy, które są naprawdę, naprawdę fajne i wszystkie opierają się na łamigłówkach itp."

"Więc to była nowa gra. Nie spodziewaliśmy się nowego Mario i Luigiego, a dostaliśmy go. Spodziewaliśmy się że ta seria upadnie, że będzie martwa na zawsze, że będzie skończona po zamknięciu AlphaDream. A dostaliśmy Paper Mario od Intelligent Systems. Dostaliśmy nowe Mario RPG. Więc to naprawdę nie dało nam nic nadziei dla Mario i Luigiego. I dostaliśmy nowego, niesamowicie kreskówkowego Mario i Luigiego."

"Myślę, że to była niespodzianka. A mniej optymistyczni z nas nie spodziewali się zobaczyć Metroid Prime 4 w akcji. Możemy się w nie zagłębić, jeśli chcecie. Nie sądzę, żeby to wyglądało super ekscytująco w tym momencie, na tym etapie. Premiera w przyszłym roku, ale nie spodziewałem się, że w ogóle ukaże się na Switchu. Więc poza tym, tak, mnóstwo remake'ów, remasterów, remasterów takich rzeczy jak Mario Party z gier, które widzieliśmy wcześniej i wiele japońskiej miłości. Ale myślę, że im mniej Optymistyczni z nas nie spodziewali się pokazu z Triforce od Nintendo. To Mario, Zelda i Metroid, a dostaliśmy po jednym z każdego. Więc pod koniec dnia jest o wiele, wiele lepiej niż mniej optymistyczni z nas się spodziewali. Szalenie optymistyczni z nas mogli prosić o więcej."

"Naprawdę, nie wiem. Wszyscy wiemy, że to ostatni, pożegnalny rok dla Switcha. Więc Czego byś się spodziewał, gdybyś był jeszcze bardziej optymistyczny niż teraz?
Silksong. To jedyna rzecz, o której myślę, że ludzie...
Poza zasięgiem Nintendo, jak sądzę."

"Czego się spodziewaliście?
Tak, dla mnie najważniejsze jest to, że oczywiście oglądałem program na żywo. Wszyscy oglądaliśmy, wiesz, relacjonując to, ponieważ tak robimy te rzeczy. Ale przez pierwsze 15 minut, Myślałem, mój Boże, ten program jest trochę nudny. Naprawdę myślałem, wiesz, po prostu dostaliśmy remaster lub reedycję jedną po drugiej i to było trochę jak motyw przewodni Nintendo ostatnio, zwłaszcza w tym ostatnim okresie zachodu słońca dla Switcha, zremasterowało gry, wersje HD, takie rzeczy. I dostaliśmy tego sporo, a ja pomyślałem, mój Boże, ten program jest przestarzały. Jest naprawdę przestarzały. Byłem naprawdę zaniepokojony kierunkiem, w którym zmierza."

"A potem, oczywiście, dostaliśmy wiadomość o Mario & Luigi. Mieliśmy, wiesz, sprawę Zeldy, Nowe Mario Party, pojawił się Metroid. Jest więc wiele interesujących rzeczy, które ostatecznie się pojawiły z tego show. Ale myślę, że jest wielu ludzi, którzy mówią, że ten rodzaj pokazu, jak widzieliśmy w przeszłości z okresami E3, jak Nintendo przyszło i uratowało okres nie E3. Osobiście nie sądzę, aby tak było, ponieważ nie dostaję podekscytowany, wiesz, widząc powrót Marvel vs. Capcom 2. To nie jest nowa gra. To ta sama gra. Ludzie są po prostu podekscytowani, że mogą zagrać w nią ponownie, prawda? Więc to tak naprawdę nie robi czegokolwiek dla mnie. Wiem, że wiele osób jest tym podekscytowanych, ale ja wolę być podekscytowany nowymi, świeżymi rzeczami, dlatego uważam, że ten program był trochę przeciętny pod wieloma względami, ponieważ uważam, że gra Zelda wygląda świetnie. Jestem nią naprawdę podekscytowany."

"Myślę, że wrzesień będzie naprawdę imponującym miesiącem, zwłaszcza z tą Zeldą.
na końcu. Naprawdę słodki, uroczy miesiąc wypełniony dwiema naprawdę ekscytującymi, obiecującymi grami.
No i oczywiście mamy Mario & Luigi w listopadzie. A potem jest Również październikowa gra. Myślę, że to może Mario Party jest grą październikową. Więc jest wiele obiecujących rzeczy, które pojawią się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku i którymi jestem podekscytowany."

"Powiem też, że tak jak powiedziałeś Dav, Metroid wygląda dobrze. Jestem bardzo zainteresowany, aby zobaczyć, jak ta gra w rzeczywistości działa, ponieważ, wiesz, dobrze jest pokazać gameplay, sprawiając, że wygląda jak Doom i rodzaj estetyki, element pierwszoosobowy i tak dalej. Idziesz, wow, to wygląda naprawdę fajnie. Ale zobaczymy, jak to faktycznie działa i działa, ponieważ to będzie prawdziwe wymowny punkt. Myślę, że było może 25 minut tego programu, który nic dla mnie nie zrobiły. I właśnie dlatego uważam, że Nintendo tak naprawdę nie miało mocnego zwycięzcy w tym programie. Żadnych hitów na święta. Nie ma też dużej gry na Boże Narodzenie."

"To dziwne. Żadnej wielkiej gry do sprzedania. Cóż, rozumiem, że nie muszą sprzedawać Switcha, ponieważ Switch jest trzecią najlepiej zarabiającą lub sprzedającą się konsolą wszech czasów.
Ale nie, dlatego nadal uważam, że Ubisoft wygrał ten okres E3, ten nie okres E3, ponieważ uważam, że naprawdę zrobili to, co chcieli zrobić. Oto ich gry. Tutaj masz gry, które nadchodzą. Pokażemy wam wiele z nich. Zamierzamy drażnić się z kilkoma rzeczy, które pojawią się w 2025 roku, ale skupiamy się na teraźniejszości, na tym, co już wkrótce."

"I pokazali dokładnie to, co chcemy zobaczyć w tych grach. Myślę więc, że Ubisoft nadal wygrywa z Xboksem, prawdopodobnie blisko, głównie dlatego, że wiele z ich zapowiedzi było całkiem ekscytujące. Wiesz, Doom. Ja i Dav uwielbiamy grę mixtape, chyba tak się nazywała.
Tak. Tę, która wygląda jak film, tak jak przedstawili to w Gearsach. Więc tak. Ale nie, Tak, takie jest moje zdanie na ten temat. Myślałem, że to było coś w rodzaju średniego programu, powinniśmy powiedzieć."

"Myślę, że inaczej jest doświadczać tego w teatrze, a inaczej w domu. Tak myślę Alex ma nieco inne zdanie na temat Xboxa, jak na przykład to, że Xbox jest na szczycie. Dla nas, nie wiem, potwierdzasz lub zaprzeczasz. Dla nas, myślę, że Ubisoft był szczególnie wyjątkowy ze względu na sposób, w jaki zaaranżowali to w stary sposób z bardzo ludzkim podejściem. Nie wiem, Alex, czy miałeś wrażenie, że to. Oczywiście, Nintendo, wszyscy czuliśmy to samo, jeśli chodzi o to, jak to było, wiesz, streamowane."

"Mówiąc najpierw o Nintendo, naprawdę podoba mi się ta prezentacja, ponieważ kiedy spojrzysz na sumę jego części, jest o wiele lepszy niż wiele innych rzeczy. Nintendo tak naprawdę nie ma nic do udowodnić. Jak mówimy, to era zachodzącego słońca dla Switcha. A jednak wciąż udało im się dać kilka bangerów, niekoniecznie na święta, ale zdecydowanie jak Metroid jest bangerem, nowym Zelda to banger, nowy Mario & Luigi to banger dla Nintendo. Powiedziałbym więc, że poradzili sobie całkiem nieźle, biorąc pod uwagę niskie oczekiwania. Myślę, że jedyną rzeczą, której nie osiągnęli, było ogłoszenie Silksong, o które ludzie się modlą, ale nie dostaniesz go."

"Dostaniesz to od Team Cherry. Nie dostaniesz go na losowym Nintendo Direct w tym momencie. A potem, tak, umieściłbym Xboxa na szczycie od Summer Games ponieważ był to najbardziej ekscytujący pokaz i nie skończył się. Zawsze jestem, nie wiem, wiecie o moim uprzedzeniu do Summer Game Fest jako konceptu."

"Myślę więc, że jest po prostu rozdęty, ale w tym roku udowodnił to bardziej niż w większości lat, z faktem, że tak naprawdę nie miał zbyt wielu ekscytujących rzeczy. A jednak wciąż udało mu się uciec przez dwie godziny, podczas gdy Xbox w o połowę krótszym czasie zdołał umieścić dwa razy więcej ekscytujących zapowiedzi.
A Ubisoft był, jak sądzę, tym, czego oczekiwaliśmy. Wyobrażam sobie, że teatr robi to doświadczenie dużo inne, ale dla mnie samo oglądanie tego było jak, okej, tak, tak, okej, wiesz, dzięki. Ok. Rozumiem. Rzeczy, które my również, nie jestem, nie jestem tak wielki na Ubisoft jak kiedyś. Więc, wiesz, nie wiem czy, wiesz, nie wiem jak bardzo mogę być napalony na wiele ogłoszeń, które wychodzą, ponieważ wiesz, co to będzie, chyba że jest to poza dobrem i złem. Nic nie może cię naprawdę zaskoczyć, bo tak będzie, jeśli nie będzie to gra Assassin's Creed, która wychodzi teraz, to będzie to Assassin's Creed która wyjdzie za dwa lata. Jeśli nie Far Cry teraz, to Far Cry za dwa lata."

"za dwa lata. Jeśli nie będzie to Star Wars Outlaws, to będzie to jakaś inna gra z otwartym światem z dużym IP.
prawdopodobnie będzie podobna do Assassin's Creed lub Far Cry, ale z odrobiną polotu.
Tak więc, nie wiem, to prawdopodobnie określa mnie jako mniej optymistycznego z nas wszystkich. Ale Tak, wszedłem z bardzo nieoptymistyczną atmosferą tej prezentacji Nintendo, ponieważ nie oczekiwałem czegokolwiek, ponieważ jest to ostatni rok Switcha. Tak naprawdę nie zamierzają wchodzić w cokolwiek, co wyjdzie również na Switcha, ponieważ nie zamierzają o tym rozmawiać ponieważ jeszcze go nie ujawnili. A mimo to udało im się pokazać wiele ekscytujących rzeczy nawet jeśli 25 minut prezentacji było trochę, wiesz, zwykłymi reedycjami. Ale jednocześnie czy możesz argumentować, że przynajmniej, wiesz, powiedziałbym, że tak samo było z Xboxem i Ubisoftem?
i Summer Game Fest. Wszystkie miały ten problem, że co najmniej 20 minut każdego pokazu było prawdopodobnie zmarnowane. A jednocześnie wiele gier, o których mówimy, że są wypełniaczami lub są reedycje otrzymało odpowiednie zapowiedzi również na inne platformy. Więc nie możemy powiedzieć, że to tylko wypełniacz dla Switcha. Zostały one po prostu wyróżnione w Nintendo Direct, ale wiele z nich, takich jak Marvel vs. Capcom lub Dragon Quest lub inne gry, również zostaną wydane na innych platformach i jest to miłe ogłoszenie dla tych, którzy grają na PC lub konsolach."

"Cóż, w przypadku Hello Kitty, to pojawi się tylko na Switchu i PC w przyszłym roku.
To konsolowy exclusive, który zostanie wydany na PlayStation rok później. Sprawdź nasze ekskluzywny wywiad z Summer Game Fest, który zachowaliśmy na wczoraj. Ale poza tym, wszystkie te zapowiedzi mogą... Są one również wypełniaczem dla innych platform i dla całkiem prawie wszystkich. Więc chyba wszyscy mogą być zadowoleni. I faktycznie, Dragon Quest wygląda absolutnie niesamowicie. Myślę, że to remake 2D HD, na który czekam najbardziej, ponieważ jestem miłośnikiem Dragon Quest, a nie Final Fantasy. I uwielbiam oprawę wizualną. To znaczy, mogę oglądać ten zwiastun w kółko i w kółko. Sprawdź też zapowiedź Alberto na ten temat, przystojny zwiastun na Switchu. Myślę, że wyglądało to niesamowicie. Więc nie wiem, chłopaki, jeśli chcesz porozmawiać trochę o Zeldzie, Mario i Luigim oraz Metroidzie."

"przez krótką chwilę lub... Ponieważ skończyło się to jak podsumowanie całego Summer Events rzecz. Tak, to ma sens. Tak, porozmawiajmy. Powinniśmy zrobić to tematycznie? Więc, zaczniemy od Zeldy. Nie jesteśmy pierwsi. Rafę łatwo usłyszeć obok mnie za plecami kamerą. Mówimy o Zeldzie, Rafa. Tak, głównej bohaterce."

"Tak.
Ty.
Całkowicie. Tak, mam na myśli to, że Link's Awakening działa na bardzo wielu ten sam silnik, ta sama grafika. Miał pewne problemy z wydajnością. Liczba klatek na sekundę spadała za każdym razem, gdy zbliżałeś się do końca ekranu, by załadować następną sekcję lub cokolwiek innego. I myślę, że część przyczepy tutaj wyglądała tak samo, jak w przypadku zmagania się z ładowaniem następnego kafelka."

"Zobaczymy jak to będzie. Myślę, że będzie świetnie. Nie wiem, czy to już było.
potwierdzone. Zrobili remake Ocariny i Majory, a także Link's Awakening, współczesna wersja. Myślę, że to będzie to samo studio. Ale znowu, to co powiedziałeś jest tym co ja uwielbiam w tej serii, że eksperymentują z nową mechaniką. Przede wszystkim, to będzie to. Zamierzamy zbudować wokół tego całą grę. I będziesz kontrolować Zeldę, o czym oczywiście plotkowano kilka razy. Ale ostatnia plotka była bardzo, bardzo dokładna, że w następnej grze to ona będzie protagonistką. I myślę, że ta mechanika jest bardzo, bardzo interesująca. Muszą być jakieś ograniczenia, jeśli chodzi o przedmioty, które możesz zdobyć."

"możesz kopiować i nosić ze sobą, prawda?
Tak, albo potwory. Ile możesz mieć potworów?
Hmm.
Hmm.
Hmm."

"Tak, możemy przejść do Metroid Prime 4. Więc, jestem wielkim fanem. Jestem wielkim fanem. Byłem wielkim fanem oryginalnej trylogii. Grałem w Metroid Prime Remastered w zeszłym roku na Switchu. To było nawiązując do mojej ery GameCube'a i Wii, która uczyniła mnie dziennikarzem gier. Więc, to naprawdę uderza mnie mocno w patatę, jak mówimy po hiszpańsku. Myślę więc, że ten zwiastun, nawet jeśli wygląda trochę generycznie i trochę surowo w tej chwili, zobaczymy, jak sobie poradzi, Myślę, że to, co ten zwiastun chciał pokazać i dla fanów, aby upewnić się, że jest to dokładnie to samo formuła. Pokazano więc bardzo wyraźnie eksplorację z perspektywy pierwszej osoby, skanowanie z perspektywy pierwszej osoby, pierwszoosobową walkę z celownikiem i zagadki z kulą morficzną. Myślę, że dla mnie ta gra będzie wszystko będzie związane z projektowaniem poziomów. Wiem, że jest w tym trochę historii. Jest trochę fioletowa i trochę trochę generyczne sci-fi dla mnie, ale Metroid w końcu taki jest. I jak widzimy teraz, piękne natura, piękne naturalne środowiska do zbadania, jakiś starożytny rodzaj cywilizacja, mająca związek z tym, jak zdobywasz swoje moce. Ale w końcu wszystko zależy od poziomu w 3D i myślę, że to sprzeda grę dla mnie lub nie."

"I w pewnym sensie ufam zespołowi, który zbudowali z obu Retro, które nie było już studiem, ale zatrudniali ludzi, bardzo utalentowanych ludzi, którzy rozwijali zachodnie sci-fi FPS. Są teraz w Retro w Austin, w Teksasie. Więc w pewnym sensie ufam im i Nintendo.
z tą grą. Myślę, że byłoby trochę nieoczekiwane, gdyby to nie było tak wysokiej jakości, jak side-scrollowe gry MercurySteam, które stały się naprawdę ważne i najlepiej sprzedającymi się grami Metroid w historii, co jest szalone. Więc naprawdę nie widzę tego w 2025 roku, biorąc pod uwagę niewielką ilość materiałów, które nam pokazano, ale nie mogę się doczekać. Myślę, że to mój ulubiony gra wszech czasów, podobnie jak Super Metroid i Metroid Prime. Jestem frajerem tej serii. Po prostu kocham Samus. Po prostu kocham, spójrz na tych kosmicznych piratów. Nie mogę się doczekać, by strzelić im w twarz, na przykład jutro, ale zobaczymy, kiedy to się stanie."

"To nie wygląda na prawdziwy silnik. Wygląda jak ich własna rzecz i czasami jest to dobre, czasami źle. Daje im to ich własny charakter, ale może to być trudne do osiągnięcia.
ładnie działać w niektórych aspektach.
Statek. To kalambur. To kalambur, wiesz, ponieważ to łódź i nylon. To nylonowa łódź z którą nawigują po świecie. Dlatego właśnie nazywa się to bratnim statkiem."

"Brakuje nam tego kalamburu w języku hiszpańskim. To nie ma sensu. To jak conexión fraternal, czyli jak braterskie połączenie, co jest w porządku, ale uwielbiam kalambury w języku angielskim i kreskówkowy styl. Co o tym sądzisz? Czy w ogóle lubisz Mario RPG?
Tak. W którą z nich grałeś? Z gazet?
Ok. Więc nie najnowszy główny wpis, ale remake z gry na GameCube. Wydaje mi się, że to prawdopodobnie najlepszy, ale pisanie jest tak dobre. Te są trochę bardziej o platformówkach, jak widzicie. Więc to ma sens. To platformówka RPG, jeśli wiecie, co mam na myśli. To w przygody i minigry, jak widzisz tutaj, i podoba mi się, że zdecydowali się na całkowicie inny styl wizualny. Jest bardziej podobny do komiksów lub Disneya, jeśli o to pytasz, i to jest oba... Tak, tak, tak, tak. Animacja jest szalona. Animacja jest naprawdę, naprawdę dobra, i jest zarówno odrębna od Mario RPG, klasyczne CGI, styl 3D, jak i od Paper Mario, papierowy oszczędzanie. To była niespodzianka."

"Nie jestem do końca pewien, jak Nintendo podejdzie do drugiej połowy 2024 roku, ale teraz mamy nową Zeldę, mamy nowe Mario Party i mamy nowego Mario i Luigiego.
z których wszystkie wyglądają obiecująco. To znaczy, tak, oczywiście, Mario Party ma wiele powracających minigier, ale to trochę jak Mario Party."

"Sprzeda się w milionach egzemplarzy.
Tak, zamierzam kupić miliony.
Tak, nie ma znaczenia, co jest w grze, tak długo, jak jest fajna. Tak właśnie myślę, sposób, w jaki patrzę na Mario Party. Więc tak, mamy na co czekać, i jestem podekscytowany możliwością sprawdzenia wielu z nich. A potem, oczywiście, 2025, mamy kilka rzeczy, na które warto czekać. Dragon Quest również pojawi się w przyszłym roku, prawda Dav?
Nie, Dragon Quest jest w tym roku, ale potem przerabiają też inne."

"Dragon Quest jest... To znaczy, wow, spójrz na to. Nie przygotowaliśmy dla niego zwiastuna. To jest coś innego, człowieku.
Chciałbym to sobie wyobrazić. Wygląda naprawdę dobrze.
Ale 2025, wiesz, to znaczy, dla mnie to całkiem jasne, że ratują nową grę przez facetów, którzy robią główne gry 3D Mario. EAD Tokyo albo jest... Oh, mamy to gotowe, ale nie uwzględniliśmy w... Dobra. To może być nowy Mario 3D lub, jak głosi plotka, nowy Donkey Kong ponieważ to miał być rok Donkey Konga z parkiem rozrywki itp. Ale, wiesz, właśnie dostaliśmy remaster remastera Donkey Kong Country Returns, i to już niedługo w styczniu. To świetna platformówka i był to pierwszy pokaz Retro Studios."

"na tym pokazie, co sprawiło, że byliśmy podekscytowani z niewłaściwych powodów, ale potem wyszedł Metroid Prime 4.
Ale tak, jak mówisz, to gry drugiego poziomu, dopóki nie otrzymamy dużych gier na nową konsolę.
Na koniec ostatnie pytanie, kiedy myślisz, że dostaniemy gry na nową konsolę?
właściwego następcę, który, mamy nadzieję, będzie nazywał się Super Nintendo Switch, Chyba?
Chodzi mi o to, że we wrześniu dostaniemy Zeldę z nowym, o czym nie wspomnieliśmy, z nowym modelu Nintendo Switch Lite. To sprawi, że Switch prześcignie PS2 sprzedaż live-to-date prawie wszędzie."

"To skomplikowane. Myślę, że muszą coś powiedzieć przed końcem naturalnego roku. Myślę, że muszą aby umieścić na nim nazwę lub po prostu pokazać koszulkę dla nich, tak jak to miało miejsce w przypadku Switcha.
Pełne ujawnienie, praktyczne ujawnienie w styczniu, lutym, myślę, że tak musi być, jeśli konsola zostanie wydana, podobnie jak Switch, w ciągu pierwszych dwóch lat."

"Jeśli konsola zostanie wydana, podobnie jak Switch, w pierwszym kwartale.
Ale nie zobowiązali się do tego. Zobowiązali się do pokazania konsoli przed kwietniem, a nie do jej wydania. Być może mamy więc do czynienia z nieco przesuniętym terminem, i wtedy nie muszą być tacy jak teraz i mogą poczekać do stycznia, aby to pokazać."

"Więc mam nadzieję, że zostanie pokazany w 4 kwartale tego roku, 2024. Taką mam nadzieję, że wszystko przesunęli. Ale powiedziałbym, że Zelda to ostatnia duża premiera, więc może po Zeldzie i tak, po Zeldzie i świetle, i złotym świetle, Hyrule something edition. To bardzo trudne w obecnych czasach, z branżą i z czasem. To bardzo trudne."

"Będziemy musieli być na bieżąco, ponieważ Nintendo trzyma nas na krawędzi naszych miejsc o w jaki sposób ujawniają następcę Nintendo Switch przez długi czas. Myśleliśmy, że to zostanie ujawniony w marcu, myśleliśmy, że może nawet zostanie wydany stosunkowo wcześnie w ciągu roku, potem to się zmieniło, a teraz nie jesteśmy pewni, kiedy go otrzymamy cokolwiek. Bądźcie więc czujni. Ale nie, jak tylko dowiemy się więcej na ten temat, na pewno będziemy was informować."

"na bieżąco. W przeciwnym razie wrócimy w przyszłym tygodniu z naszym 18 odcinkiem Gaming Gossip. Nie wiem o czym będziemy rozmawiać, ponieważ w tym momencie będziemy już po sezonie eventowym, więc bądźcie czujni. Nadszedł czas zaległego odcinka?
Bardzo różne."

"Chodzi mi o to, że latem ma sens mówienie o zaległościach.
Tak czy inaczej, jeśli robimy zaległości, nie wiem, ale tak czy inaczej, będziesz musiał po prostu dostroić się do przyszłotygodniowego odcinka, aby dowiedzieć się wszystkiego. Ale poza tym, Dav, Alex, jak zawsze, miło mi i do zobaczenia w następnym odcinku Gaming Gossip."

"Miło mi."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej