Polski
Gamereactor
Videos
Elden Ring
HQ

GRTV News - Elden Ring: Shadows of the Erdtree to najwyżej oceniane DLC w historii Metacritic

Elden Ring's jedyna ekspansja spełnia oczekiwania.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejne GRTV News, jestem Alex, jak zwykle dostarczam wam popołudniowe wiadomości.
najnowsze i najlepsze, jeśli chodzi o gry, technologię, sprzęt, rozrywkę, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie, GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor jako całości, więc jeśli podoba ci się to, co widzisz i chcesz zobaczyć więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, skądkolwiek go pobierasz, aby zapoznać się z recenzjami gier, filmów recenzje, zapowiedzi gier, ekskluzywną zawartość i wiele więcej."

"Ale bez zbędnych ceregieli, dzisiaj rozmawiamy o gorącym temacie, którym nie jest Nintendo Direct, czyli jest Elden Ring's Shadow of the Earth Tree. Premiera już za dwa dni, 21 września.
czerwca 2024 roku, a już pojawiły się recenzje. Daliśmy jej 10 punktów na Gamereactor UK, a Wiele osób przyznało mu podobne oceny i jest to najwyżej oceniane DLC w historii."

"na Metacritic. Jest to najwyżej oceniane wydanie z 2024 roku, obecnie ma wynik medialny wynoszący 95. Teraz jest to również oparte na 56 recenzjach, więc to nie jest tak, że trzy osoby dały go 10s i to wszystko. To bardzo szeroka pula. Podstawowa gra ma 96 punktów, więc DLC właśnie stało się trochę lepsze. Myślę, że większość recenzji, które widziałem, była szersza, poza nami, była bardzo podobna do naszej w rodzaju, że jest bardzo, bardzo dobra. 10s, Dziewiątki, kilka ósemek. Wiem, że Gamereactor Sweden przyznał mu 8, ale poza tym tak, bardzo, bardzo chwalę to DLC. Jest to jedno z najdroższych rozszerzeń DLC w historii."

"Pamiętam, że to tylko jeden kawałek zawartości, ale ten jeden kawałek jest tak duży że wydaje się, że podbił serca wszystkich, którzy do tej pory w niego grali. Nie byłem w stanie zagrać w nią do tej pory, wiem, że kilka osób w biurze Gamereactor to zrobiło i mają bardzo im się podobało, ale tak, to będzie ekscytujące zobaczyć. Myślę, że krytyka która wyszła z tego, wiem, że Eurogamer jest tym, który wyróżniałby się dla mnie jako oni dali jej 3 na 5, co odpowiada 6 na 10, co wydaje się nieco niskie jak na to, czego ludzie mogliby oczekiwać, ale to FromSoftware, oni zwykle wybijają to z parku. Nie sądzę, by ktokolwiek spodziewał się, że to DLC będzie do bani, a ja się spodziewam Wydaje mi się jednak, że w ostatnim czasie wśród dziennikarzy zajmujących się grami panuje pewien trend."

"do przesadnego wychwalania pracy FromSoftware. Nie chodzi o to, że nie jest świetna, ale szczególnie Elden Ring Myślę, że otrzymywanie 10-tek i tego typu rzeczy było trochę jak, no dobra, w W przeszłości ludzie krytykowali gry FromSoftware za to, że są zbyt trudne, więc teraz to już nie jest możliwe.
być krytycznym, wiesz, czymś, na podstawie czego możesz skrytykować grę, czy jest naprawdę dobra?
Tak, jest. Więc tak, najwyraźniej jest też skok trudności w DLC, który mogliśmy się naprawdę spodziewać i myślę, że należy się zastanowić, czy FromSoftware za bardzo się forsuje, jeśli chodzi o trudność, ale z drugiej strony masz też argument, by po prostu być dobrym i jednocześnie nie dać się pokonać, nie graj w gry FromSoftware. Ale tak, daj mi znać, jeśli zamierzasz zagłębić się w to DLC w piątek. Prawdopodobnie rzucę na to okiem, gdy będę miał okazję, nie jestem nie jestem pewien, kiedy to będzie, ale na pewno będę tam z wami, próbując wziąć Mesmer the Impaler i do zobaczenia jutro z kolejnymi wiadomościami GRTV. Żegnajcie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej