Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Zdrowa gra, która wciąż jest dla dorosłych - Cozy Grove: Camp Spirit Wywiad

Usiedliśmy z Alicią Fortier, aby porozmawiać o wszystkich rzeczach Cozy Grove podczas Summer Game Fest.

Audio transcriptions

"Cześć przyjaciele, jestem w LA i relacjonuję Summer Game Fest, a to jest przytulny Netflix obszar, powiedziałbym, gdzie masz nawet przyjazne ognisko. A to jest trzeci przytulna gra, którą widzę tutaj na Summer Game Fest. To pierwsza, która wpadła mi w oko moje oko, ponieważ ma inny styl graficzny i jest przeznaczona dla dorosłych. Więc dziękuję wam że do nas dołączyłaś, Alicjo. Co możesz nam powiedzieć o tym odmiennym podejściu?
Tak, więc Cozy Grove to gra, która naprawdę chce stworzyć ciepłą atmosferę dla naszych graczy. Ale wiesz, opisujemy siebie jako dorosłych przytulnych lub upiornych słodkie, a to dlatego, że chcemy uszanować fakt, że ludzie mają swoje życie. My wiemy, że nie zawsze jest tam słońce i tęcze i chcemy to uszanować."

"i dać ludziom szansę na zbadanie tego w bezpiecznym środowisku. A więc wiesz, dużo żartujemy, to bardzo lekki humor, ale w naszych historiach lubimy badać głębsze tematy, które mogą naprawdę rezonować z ludźmi i dać im szansę wyrazić empatię i zobaczyć inną perspektywę."

"Jeśli chodzi o ten konkretny aspekt, co możesz nam powiedzieć o... Myślę, że to interesujące dowiedzieć się o neuroróżnorodności twoich postaci tutaj, wiesz, bardzo kolorowy, bardzo szczególny rodzaj mentalności i sposobów bycia, które tu przedstawiasz.
Tak, to znaczy, mamy byłego utalentowanego dzieciaka, który nigdy nie dostał swojej szansy na... i zasobów i wsparcia, którego potrzebował, ale potem dowiaduje się, że wywarł wpływ na życie ludzi. W dalszej części gry mamy postać, która jest bardzo ADHD, co ja osobiście. Ale mamy też różnego rodzaju różnorodność. Mamy postać niebinarną streamera, który jeździ na wózku inwalidzkim. Mamy ludzi, którzy byli w biznesie. Mamy mamy ludzi, którzy byli mistrzami obozów. Staramy się wyrażać różnorodność w wielu różnych aspektach. Nasze postacie niedźwiedzi są metaforami i nazywamy je niedźwiedziami."

"Niektóre z nich nie wyglądają jak niedźwiedzie, ale wszystkie są bardzo wyjątkowe i unikalne i kochamy je.
Opowiedz nam trochę o pętli rozgrywki. Co będziemy robić?
Tak."

"Jak długo w każdej sesji gry itp.?
Doskonale. Więc, w Cozy Grove grasz jako Spirit Scout i myślę, że Girl Scout, i wyruszasz na przygodę, aby pomóc niespokojnym duszom odnaleźć spokój. A żeby to zrobić Każdego dnia będziesz mieć dla nich jakieś zadania do wykonania, które mogą obejmować łowienie ryb."

"coś lub wykopanie czegoś, a może spalenie czyichś wspomnień, aby nie musiał już tego trzymać. W tej grze naprawdę staraliśmy się powiązać te proste czynności i działania, które możesz wykonać głębiej, z wpływem narracji z nich. Mamy łowienie ryb, rzemiosło, gotowanie, wszystkie te rzeczy. I w zasadzie sposób to działa, staramy się szanować czas ludzi. Ludzie mają zajęte życie. Więc chcemy abyś codziennie poświęcał około 45 minut do godziny na treści fabularne. Po prostu dostaniesz 3 lub 4 zadania do wykonania i możesz zostać. Jeśli chcesz złapać więcej robaków lub złowić więcej ryb i uzupełnić swoje kolekcje, możesz to zrobić."

"tak długo, jak chcesz, ale nie wymagamy od ciebie zbyt wiele każdego dnia.
A jeśli zostawię grę nietkniętą na tydzień, powiedzmy, że zapomnę o niej na jakiś czas, kiedy do niej wrócę, czy będę musiał zrobić jakieś porządki? Czy będą mnie karać?
w jakiś sposób?
Nie. Chcemy, abyś był zadowolony z powrotu. Nie chcemy, żebyś się wahał. Jest żadnych karaluchów w twoim domu."

"To fajna mini-gra, którą możesz wymyślić.
Cóż, myślę, że w naszej grze raczej dałbyś im mały smakołyk i wysłał ich w drogę. Staramy się być mili dla naszych robali.
Urządź czat grupowy."

"Gra nigdy nie rusza dalej bez ciebie. Jeśli przestaniesz grać w dniu 4, dniu 40 i wrócisz dwa tygodnie później, będzie to dzień 41. Chcemy, żebyś wrócił i nie się wahać. Prawdziwy świat zmienia porę roku, więc będą różne owoce i różne robaki, ale staramy się szanować czas ludzi. Ludzie mają zajęte życie, wychodzą różne rzeczy. Poza tym, jeśli grasz codziennie o tej samej porze, to w porządku. Nie będziesz niczego nie przegapisz. Nie mamy żadnych ryb, które rozmnażają się między 15:00 a 21:00."

"trzeci wtorek księżyca. Wszystko jest tam dostępne. Kolor się zmieni w ciągu roku. Niektóre rzeczy staną się dostępne, ale w większej skali czasowej.
Każdego dnia masz każdą okazję.
Opowiedziałeś mi o postaciach, które stworzyliście. A co z personalizacją?
i co gracze mogą zrobić, aby wyrazić siebie?
To jedna z moich ulubionych części gry. Jestem kimś, kto lubi zmieniać strój każdego dnia. Mamy mnóstwo kapeluszy i małych strojów dla twojego Skauta. Skaut ma do dyspozycji wiele kolorów skóry i fryzur. Mamy również specjalne kolory oczu, które są nieco upiorne, ponieważ jest to magia Skauta i to właśnie pozwala im rozmawiać z duchami. Ale mamy też tak wiele dekoracji, tak wiele elementów dekoracyjnych. Mamy wszystkie przedmioty z CG1, a także kilka nowych, które nadchodzą w Cozy Grove, Camp Spirit. I planujemy nadal rozszerzać grę i utrzymywać dodawać nowe rzeczy. I jesteśmy naprawdę podekscytowani, widząc, co rezonuje ze społecznością, więc możemy dać im tego więcej. Ale na początek moim faworytem jest grzyb opaska na głowę. I uwielbiam zestaw dekoracyjny z żabką. To po prostu mała zjeżdżalnia dla żab i jest to bardzo uroczy."

"Cała sprawa z personalizacją prowadzi mnie do stylu graficznego, o którym wspomniałem na początku.
na początku tego wywiadu. Co możesz nam o nim powiedzieć? Jest bardzo wyraźne. To coś bardzo... Co to było?
Fajerwerk."

"O tak. To coś innego. Jesteśmy przyzwyczajeni do pewnego rodzaju chibi, pewnego rodzaju anime, sztuki styl, Animal Crossing, wszystkie gry. To jest bardzo osobiste. Co możesz nam powiedzieć?
o artyście?
Tak, więc nasza sztuka jest bardzo ugruntowana. Naprawdę robimy wiele odniesień do tradycyjnych mediów i tym podobnych rzeczy. Mówimy o tym, że jest to szkicownik, który jest pusty, a gracz jest tym, który wypełnia strony kolorem. Jest duży mechanika w grze, która po prostu rozprowadza kolor na wyspie za pomocą lamp i różnymi rzeczami i ożywiając ją. Noemi, która początkowo była naszą główną artystką, była klasyczną ilustratorką i tak naprawdę nauczyła się tworzyć gry poprzez SpriteFox, kiedy została zwerbowana do pracy nad pierwszą grą. I myślę, że to naprawdę przez całą grę i nasze podejście do niej. Naszym celem jest posiadanie wielu ciepła, dużo światła, tekstur i detali. Możesz zagrać w grę i zastanawiasz się, czy ten krzak ma oczy? Przechodziłeś obok niego milion razy."

"razy. Nasz świat ma punkt widzenia. Zmienia się on każdego dnia. Nie masz pełnego nad nim kontroli, więc musisz zwracać na to uwagę i reagować na to w sposób którego nie musisz często robić w grach.
Jeśli się nie mylę, to już prawie skończyliście. Jesteście bliscy wydania. Jesteście z Netflixem, co oznacza, że zamierzamy się zrelaksować i zastanowić nad naszymi inteligentnymi urządzeniami."

"Czy to prawda? Kiedy wypuszczacie grę?
Za dwa tygodnie, 25 czerwca. Będzie dostępna na iOS i Androida. I tak, jeśli masz subskrypcję Netflix, to możesz grać.
Dziękuję bardzo za twój czas, Alicia. Cieszę się moim przytulnym czasem tutaj."

"Witaj na naszym kempingu. Dziękujemy za przybycie."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej