Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Najbardziej znany przeciek Nintendo znika z internetu po ujawnieniu jego źródła

Pożegnaj się z Pyoro.

Audio transcriptions

"Witajcie z powrotem w GRTV News, jestem Alex, jak zwykle zajmuję się popołudniami, najnowszymi i najświeższymi wiadomościami.
najlepsze, jeśli chodzi o gry, technologię, rozrywkę, sprzęt, cokolwiek lubisz, cokolwiek kochasz, zawsze mamy to dla Ciebie w GRTV News i w szerszej sieci Gamereactor Network jako całości, więc jeśli lubisz recenzje gier, recenzje filmów, zapowiedzi gier, ekskluzywne i jak zawsze o wiele więcej, koniecznie sprawdź Gamereactor, gdziekolwiek jesteś."

"skąd go bierzesz.
Bez zbędnych ceregieli, dziś mamy dla Was trochę ciekawostek na temat leakera. Nintendo's Prawdopodobnie najbardziej znany leaker całkowicie wymazał się z internetu po wycieku swoje źródło reporterowi, tym reporterem był Jason Schreier z Bloomberga, którego już znamy."

"o którym często rozmawialiśmy w GRTV News i w szerszym Gamereactor News jako całości, ponieważ zwykle jest on całkiem dobry w raportowaniu rzeczy z Bloomberga i zwykle łamie całkiem interesujące historie. W każdym razie, Jason znowu się tym zajął. Jeśli znasz imię Piero, możesz nie być zaznajomiony z tym nazwiskiem, jeśli nie, to są całkiem dobrze znani."

"znany leakster Nintendo, który miał całkiem solidne osiągnięcia. Teraz Schreier poszedł za tym osoba nie jako rodzaj, tylko jako wysiłek śledczy, aby spróbować zobaczyć, gdzie są czerpali informacje, a Piero po prostu powiedział wprost, że są uzyskując te informacje od dewelopera Nintendo jako ich źródła, a teraz zablokowali ich konto i wydaje się, że zniknęli na dobre, ponieważ jak każdy dziennikarz wie, jeśli twoje źródło jest kimś, kto jest, wiesz, rodzajem, jest to wrażliwe źródło, jak na przykład, jeśli przeciekasz rzeczy Nintendo, nie chcesz wiedzieć, że to deweloper Nintendo ponieważ znajdą taką osobę i prawdopodobnie ją zwolnią. Będziesz chciał to ukryć i nie mów nikomu, jakie jest twoje źródło. Tak, mam na myśli, To naprawdę interesująca historia, ponieważ my, jako branża gier, teraz w pewnym sensie się poruszamy."

"od przecieków. Jest wielu ludzi, którzy są tam na Twitterze, X lub czymkolwiek innym.
chcesz to nazwać, próbując wyrobić sobie nazwisko jako następny facet, który będzie, ty wiesz, niezawodnym głosem wycieków gier, ale jedynym sposobem, w jaki możesz być niezawodny głosem w sprawie przecieków gier jest posiadanie wiarygodnych informacji. Wysyłanie sygnałów i mówienie co twoim zdaniem może pojawić się w następnej prezentacji Xbox, nie jest tak dobre, jak posiadanie tego dewelopera który z tobą rozmawia, mówi: tak, pokażemy to lub tak, pokażemy tamto, ale to jest naprawdę rzadkie do znalezienia i tak naprawdę Piero, po pozbyciu się ich źródła i prawdopodobnie spaleniu tego mostu, nie dostarczy już żadnych wartościowych przecieków."

"Widzieliśmy również, jak Jason Schreier badał dwóch z innych znanych wycieków społeczności.
jako Midori, znanego z przecieków na temat Segi i Atlusa, ale tak, to naprawdę interesujące zobaczyć tego typu rzeczy. Wiem, że mogliśmy porozmawiać o Elden DLC i innych rzeczach.
ale myślę, że jest to dość duży, interesujący temat, zwłaszcza jeśli śledzisz gry naprawdę, naprawdę uważnie, prawdopodobnie będziesz zaznajomiony z Piero i zobaczysz, że odeszli oznacza, że może być miejsce dla kogoś nowego, ale oznacza to również, że możemy mieć aby, wiesz, posunąć się naprzód z bardziej oficjalnymi informacjami. Co sądzisz o przeciekach? Słuchasz przecieków czy czekasz na oficjalne ogłoszenia? Dajcie znać dowiedzcie się wszystkiego i jeszcze więcej, a do zobaczenia jutro z kolejnymi wiadomościami GRTV. Pa pa!"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej