Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Wszystko o nowym JBL Quantum 100N, 360 Wireless i nie tylko z Mikaelem Herje

Harman właśnie zaprezentował swoją nową linię gier, w tym słuchawki i mikrofony, takie jak JBL Quantum 50N, JBL Quantum 360 Wireless, JBL Quantum 100N lub JBL Quantum 100 M2, a w tym ekskluzywnym wywiadzie nagranym w Madrycie otrzymujemy drobniejsze szczegóły na temat produktów w kolorze Nintendo Switch i nie tylko.

Audio transcriptions

"Witajcie przyjaciele Gamereactor, jesteśmy na prezentacji JBL w Madrycie z jeziorem w w tle, a kiedy to widzisz, oznacza to, że możemy Ci powiedzieć o tym i o niektórych produktach do gier, które wprowadziliście."

"tutaj z linii JBL Quantum, więc dziękuję bardzo za dołączenie do nas jeszcze raz Mikael. Te, które mam na sobie naprawdę wyglądają jak moje Nintendo Switch. Czy to celowo? Switch jest konsolą, która jest ważna w rynku i widzimy, że coraz więcej konsumentów chce dopasować swój sprzęt z ich konsolą, więc jest to fajna aktualizacja koloru dla Quantum 100 Nintendo Switch. I są podłączone przewodowo, jak widzę. Gram na Switchu z Quantum TBS, jak wiesz, z dangle, ale to tylko alternatywa opcja? Tak, to tradycyjna, lekka opcja przewodowa. Większy budżet niż prawdziwa bezprzewodowa. A także dla młodszych graczy, którzy chcą wyróżnić się, mają również coś modnego. Jest to więc bardzo przystępne poziom? Tak, to podstawowy poziom asortymentu. A cena wynosi €29.99, jeśli jestem masz rację? Powiedziałbym, że mniej więcej tak. W euro? W euro. W porządku i Oczywiście schemat kolorów i wszystko przypomina mi Switcha, a potem my masz inny sposób. Te same kolory, ten sam kolor, to samo okablowanie. Te są całkiem fajne ponieważ są również w przestrzeni wejściowej, ale na tych zrobiliśmy ulepszenia kolorów, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, to nazywamy to skrętem a to mocowanie jest takie samo, jakiego używamy w naszych słuchawkach sportowych. Więc skręcają się i naprawdę trzymają. Więc do gier mobilnych, gier na Nintendo Switch i trochę się poruszasz, pozostają na swoim miejscu. Są więc bardzo wygodne i pozostają na swoim miejscu Tak i naprawdę fajnie tutaj. A to są dwa mini jack, tak samo jak poprzednie, a następnie możesz kontrolować głośność itp. Wszystko na twoim przycisk wyciszenia itp. Ale jeśli chcesz tego samego typu transakcji, ale na USB-C, to również masz to zapewnione. Dokładnie tak. Mamy więc Quantum 50C, który jest dostarczany z kluczem sprzętowym z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Oznacza to, że możesz również podłączyć go do komputera do gier i uzyskać wsparcie dla silnika kwantowego. Więc wtedy otrzymujesz dźwięk przestrzenny, masz EQ, personalizację, wszystko to, co dostajesz w bardziej premium dostaniesz również na tych słuchawkach. I jeśli się nie mylę, wszystko to jest na tym samym mniej więcej przedziale cenowym, przedziale cenowym wejścia, a następnie możemy się trochę nauczyć więcej niż 100, prawda? To jest poprawne 100. Więc zaczynamy od koloru Ulepszenie, ulepszenie poduszek, otrzymujesz bardziej miękkie poduszki dla dłuższego wygodnego noszenia. Więc to druga generacja Quantum 100 w nowej edycji kolorystycznej. To bardzo dobry, gdy robi się ciepło. Jest i na długie sesje. Są bardzo lekkie, mogę ci powiedzieć. Ale jeśli chcesz, masz również wersję bezprzewodową tych 350. 350, zgadza się. To samo ulepszenie, poduszki, kolory sprawiają, że jest bardziej I oznacza zabawę zamiast tradycyjnej czerni. Ale te same funkcje, które masz regulację głośności, masz pokrętło czatu w grze, wyciszenie, odłączany mikrofon, wszystko te fajne funkcje, które miałeś w 350. A te są dostarczane z kluczem sprzętowym, jak sądzę?
To ma klucz sprzętowy, ale także USB A. Ale także Bluetooth. Możesz więc odtwarzać muzykę na twoim telefonie i jest to Bluetooth 3.5.3. Poprawnie 5.3. Oczywiście, że tak wiele cyfr, liter i modeli. Na przykład ten mikrofon tutaj, myślałem, że to był poprzednim modelem, ale tak nie jest. Ten nie został jeszcze wydany i jest bardziej wersja premium dla studia. Nazywamy ją Stream Studio. Więc jeśli chcesz studio jakość nagrywania w domu lub robisz podcast, wprowadziliśmy na rynek wersję Quantum Stream Studio. Ma cztery wzorce biegunowe. Posiada w pełni cyfrowy interfejs więc współpracuje z Quantum Engine Suite. Możesz podłączyć go do EQ."

"Możesz zrobić wszystkie ustawienia wstępnego nagrywania i tym podobne rzeczy. Ma trzy mikrofony pojemnościowe. Stuknij, aby wyciszyć na górze. Miernik VU z przodu, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile nagrań audio. Posiada wbudowany obwód redukcji dźwięku, więc jeśli jest bliski odcięcia, dostosowuje również kontrolę wzmocnienia. Możesz dostosować ręcznie, a także ma wielofunkcyjny stojak, dzięki któremu możesz podłączyć go do M4. W pudełku znajduje się również dwumetrowy kabel, dzięki czemu jest łatwo go podłączyć, ale masz też mocowania do stopy, więc możesz zrobić wszystko adaptacje, których potrzebujesz również dla ramienia wysięgnika."

"Fantastyczne i to się ukaże latem?
Latem w cenie 1 za 9.
No dobrze i na koniec mamy tutaj dwa modele. Rozmawialiśmy już trochę trochę o tym, ale proszę, daj nam podsumowanie, ponieważ uwielbiamy ten mały tutaj."

"Tak, to jest fajne, ponieważ komunikacja strumieniowego tworzenia treści odbywa się nie tylko przy biurku, ale także w podróży. Więc wprowadzimy na rynek coś, co nazywamy bezprzewodowym streamem, który jest małym mikrofonem z klipsem.
bezprzewodowy mikrofon pojemnościowy, ale jest również dostarczany z kluczem sprzętowym, który działa z Android i iOS. Ma oczywiście przejście zasilania. Jest również dostarczany z aplikacją, więc faktycznie może wykonać wstępne nagrywanie, ustawiając tłumienie szumów itp."

"I masz je w dwóch wersjach USB-C i Lightning, który jest tym, który możesz przeczytać naszą recenzję na Game Reactor. I wreszcie bardziej podstawowy mikrofon, ale jest to chyba dobry dla streamerów.
Jest. To naprawdę wysokiej jakości wykonanie wpisu mikrofonu wejściowego. Ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz do naprawdę dobrej rozmowy lub nagrywania. Jest to pojedynczy wzór biegunowy. Jest kierunkowy ale możesz go dostosować. Posiada złącze USB-C, kanał zwrotny audio, to samo interfejs jak w droższym modelu. Stuknij, aby wyciszyć, kontrola wzmocnienia, regulacja głośności."

"Obsługiwany również przez silnik kwantowy.
Fantastycznie. To są wszystkie nowe głośniki JBL quantum. Czekam z niecierpliwością na nowe quantum TBS. Nie wiem czy pojawi się w najbliższym czasie."

"Może. Może. Może. Bądź na bieżąco. Bądź na bieżąco.
Tak. Dziękuję bardzo za twój czas. Dziękuję."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej