Polski
Gamereactor
Videos
Harry Potter TV
HQ

GRV News - serial HBO o Harrym Potterze znalazł swojego showrunnera i reżysera

Do projektu dołączeni są absolwenci Succession i Game of Thrones.

Audio transcriptions

"Dzień dobry wszystkim i witajcie ponownie w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj ponownie porozmawiamy trochę o telewizji. Dzisiaj będziemy rozmawiać w szczególności o o nadchodzącym serialu o Harrym Potterze, który jest produkowany przez HBO. Dla Maxa, może nie dla Max, kto wie, to nie jest już wymienione jako oryginał Maxa, co jest dziwne, ale albo tak czy siak nadchodzi. Będzie coś w rodzaju rebootu Harry'ego Pottera, kolejna adaptacja której celem będzie powtórzenie całości książek, dokładnie tak, jak zrobiły to filmy, ale będzie to robić w formacie serialu telewizyjnego, więc prawdopodobnie nieco bardziej dogłębnie."

"Ale powodem, dla którego rozmawiamy o tym dzisiaj, jest to, że wiemy już, kto będzie w zasadzie kto będzie showrunnerem, kto będzie reżyserował niektóre odcinki, wiemy, kto podejmie się tego monumentalnego zadania, więc zanurzmy się w to.
Twórcy Sukcesji i Gry o Tron tworzą serial o Harrym Potterze."

"Francesca Gardner będzie showrunnerką, a Mark Melod wyreżyseruje kilka odcinków.
Minął więc ponad rok, odkąd Warner Brothers Discovery potwierdziło, że Harry Potter książki staną się serialem telewizyjnym i od tego czasu nie słyszeliśmy nic nowego godnego uwagi, to się zmienia dzisiaj. W komunikacie prasowym ujawniono, że Francesca Gardner, producentka Succession, His Dark Materials i Killing Eve, będzie showrunnerką serialu o Harrym Potterze."

"serialu. Nie jest ona jedyną osobą związaną z projektem, co wskazuje na to, że Warner Brothers chce go zrealizować aby był dobry, jak Mark Melod, ponownie, Sukcesja, Menu i Gra o tron, wiesz, naprawdę, naprawdę niewiarygodna passa tych dwóch tytułów. W każdym razie, będziemy reżyserować kilka odcinków, obaj będą również producentami wykonawczymi. Nie powiedziano nam nic nowego poza tym, że ale zdecydowanie brzmi to tak, jakbyśmy mogli dowiedzieć się, kto zagra Harry'ego, Hermionę, Rona i resztę przed końcem tego roku. Teraz myślę, że oczywiście kluczową rzeczą jest wzmianka o Grze o Tron i myślę, że wiele osób prawdopodobnie potraktuje to z przymrużeniem oka."

"trochę, może troska jest właściwym słowem, trochę ostrożności, ale ci dwaj, oni oboje byli zaangażowani w Sukcesję, a Sukcesja to niesamowicie uznany i dobrze przyjęty serial.
Francesca Gardner była również zaangażowana w His Dark Materials i Killing Eve, które są również dwoma serialami.
bardzo popularne programy, a Mark Melod był również zaangażowany w The Menu, który jest zaskakująco naprawdę całkiem interesujący i zabawny film. Jeśli jeszcze go nie sprawdziłeś, upewnij się, że to zrobisz, to świetne małe, świetne show, świetny film do obejrzenia. Wygląda na to, że ta dwójka ma duże doświadczenie. Teraz, oczywiście, z programem tego kalibru i używając marki tego kalibru, nie sądzę, że doświadczenie to wszystko. Wiesz, jest będzie wiele pułapek i będzie wiele osób dzielących się swoimi opiniami na ten temat."

"Niezależnie od tego, czy jest świetny, czy nie, czy jest okropny, czy nie, zawsze znajdą się ludzie.
siedzący po obu stronach tego spektrum, więc zobaczymy, jak to się ukształtuje, ale wiemy, kto będzie będzie prowadził program za kulisami, teraz pytanie brzmi, kto będzie przed kamerą.
Wiesz, będziemy mieli tutaj nową obsadę, ponieważ, oczywiście, Daniel Radcliffe, Evan Watson, Rupert Grint, oni wszyscy są już za starzy, by grać dzieci, więc zamierzamy będziemy mieli nową obsadę, która, zakładając, że serial się przyjmie i znajdzie oglądalność, najprawdopodobniej będą grać te postacie przez następną dekadę, tak jak robił to oryginalny gang, więc bądźcie czujni. Daj znać, jeśli uważasz, że jest ktoś kto waszym zdaniem powinien wcielić się w te postacie. Wiecie, kiedy mówimy tutaj o postaciach, które są młode lub, wiesz, nawet nie są nastolatkami, wiesz, trudno jest wskazać konkretną gwiazdę, o której powiedziałbyś, że powinna wypełniać tę rolę."

"rolę. Zwykle wybierają jakieś nieznane twarze, które według nich mogą się rozwinąć.
postać, więc zobaczymy i będziemy na bieżąco, ale tak, daj znać, co myślisz o tym poniżej. Jak myślisz, kto powinien zostać obsadzony w serialu? Może w jednym z bardziej ról drugoplanowych? Czy jest ktoś, kto Twoim zdaniem powinien przejąć rolę Dumbledore'a? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej, ale poza tym, to był GRTV News. Do zobaczenia jutro na następny lub ostatni w tym tygodniu, a do tego czasu życzę wam miłego czwartku."

"Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej