Polski
Gamereactor
lifestyle

W Wielkiej Brytanii kończą się duchy

Nawet to, co nadprzyrodzone, ma swoje granice.

HQ

Jeden z czołowych brytyjskich ekspertów od zjawisk paranormalnych wydał ostrzeżenie przed tym, co wydaje się być upadającym przemysłem. Dr Paul Lee stwierdził, że Wielka Brytania stoi w obliczu poważnego spadku i braku duchów, ponieważ najwyraźniej kraj ma do czynienia z obfitością starzejących się alkoholi, które przeszły na drugą stronę, a ich miejsce zajęły ograniczone młodsze duchy.

Jak podaje Daily Star, dr Lee dodaje: "Od stycznia 2020 roku kontaktuję się ze wszystkimi rzekomo nawiedzonymi miejscami w mojej aplikacji i pytam, czy mieszkańcy, właściciele lub pracownicy doświadczyli jakiejś niewyjaśnionej aktywności.

"Do tej pory otrzymałem prawie 800 odpowiedzi i nawet niektóre rzekomo bardzo nawiedzone miejsca, takie jak Conisbrough Castle w South Yorkshire, Ettington Park Hotel w Stratford, o którym mówi się, że jest jednym z najbardziej nawiedzonych hoteli w Wielkiej Brytanii, a Fortnum i Mason na Piccadilly, twierdzą, że nie doświadczyli niczego w ciągu ostatnich kilku lat.

"Wygląda jednak na to, że wiele słynnych duchów jest albo uśpionych, albo zniknęło, albo odeszło".

To jest reklama:

Możesz się zastanawiać, w jaki sposób nadprzyrodzona i nieśmiertelna istota skutecznie kończy się czasem? Dr Lee wyjaśnił również, co się dzieje, mówiąc: "Możliwe, że duch miał naturalne źródło energii, które z czasem zanikło, pozostawiając go bez rezerw do manifestacji".

Czy spotkałeś się ostatnio z jakimiś paranormalnymi doświadczeniami, które mogłyby umniejszyć twierdzenia dr Lee o widmowym exodusie?

W Wielkiej Brytanii kończą się duchy
To jest reklama:


Wczytywanie następnej zawartości