Polski
Gamereactor
lifestyle

W zeszłym tygodniu w Londynie pojawiła się restauracja pop-up tylko z frytkownicą powietrzną

Fred Sirieix zaprezentował tymczasową knajpkę, w której można było zaprezentować najnowsze produkty do frytkownicy powietrznej Ninja.

HQ

Chociaż w dzisiejszych czasach wydaje się, że każdy ma frytownicę powietrzną, wielu wciąż jest niejasnych i nieświadomych zalet i możliwości tych urządzeń do gotowania. Producent frytownic powietrznych Ninja postanowił udowodnić, jak wszechstronne i wydajne mogą być te maszyny, tworząc i organizując jednodniową restaurację pop-up w Londynie w zeszłym tygodniu, w której wszystkie potrawy były gotowane w najnowszych modelach frytownic powietrznych.

Jak podaje The Standard, wydarzenie zostało poprowadzone i zaprezentowane przez francuskiego prezentera telewizyjnego i maître d' Freda Sirieixa, który był pod ręką, aby pokazać, jak wszechstronny jest model Ninja Double Stack XL Air Fryer, a wszystko to w tej wyskakującej restauracji, którą można było odwiedzić w londyńskim Southbank 23 maja.

Wydarzenie było jednak czymś więcej niż tylko restauracją, ponieważ miejsce zostało zorganizowane w taki sposób, że goście musieli przejść przez gigantyczną frytownicę, aby wejść do przestrzeni kuchennej, która została również wymodelowana w taki sposób, aby udowodnić, jak można wykorzystać frytownice powietrzne, aby zmaksymalizować małe przestrzenie w kuchni.

W zeszłym tygodniu w Londynie pojawiła się restauracja pop-up tylko z frytkownicą powietrzną
Ninja
To jest reklama:

Właściwie pokrótce zbadaliśmy szał frytownicy powietrznej w Gamereactor, w formie Quick Look skupionego na Xiaomi Smart Air Fryer Pro, który możesz zobaczyć poniżej.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości