Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Mechanicus II

Warhammer 40,000: Mechanicus II zapowiedziany, pojawi się na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Kontynuacja strategii została właśnie ujawniona jako headliner podczas prezentacji Warhammer Skulls 2024.

HQ

Games Workshop nie przebierało w sobie z tegorocznym Warhammer Skulls Showcase. Cała masa ekscytujących zapowiedzi i ujawnień opartych na serii Warhammer znalazła się w centrum uwagi podczas prezentacji online, a główną atrakcją było ujawnienie zupełnie nowej gry, kontynuacji ulubionego przez fanów turowego tytułu taktycznego.

Warhammer 40,000: Mechanicus II został ogłoszony, a jest to kontynuacja, która jest rozwijana przez Kasedo Games i Bulwark Studios i ma ostatecznie zostać uruchomiona na PC, PS5 i konsolach Xbox Series X/S, chociaż dokładnie nie potwierdzono jeszcze.

Warhammer 40,000: Mechanicus II

Wiemy natomiast, że gra będzie wykorzystywać strategiczną i turową rozgrywkę do walki jako Adeptus Mechanicus walczący z Necrons, ale także jako Necrons w próbie odbudowania i rozszerzenia swojej dynastii. Obie frakcje otrzymają w tym sequelu w pełni grywalną historię podzieloną na wiele kampanii.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, obiecano nam nowe jednostki do wykorzystania, głębszą mechanikę środowiskową i wydarzenia fabularne definiowane przez wybory graczy, które kształtują historię. Otrzymaliśmy również zwiastun historii w postaci streszczenia poniżej.

"Po tysiącleciach snu Vargard Nefershah mobilizuje legiony swojej dynastii, aby unicestwić intruzów Adeptus Mechanicus, którzy nieświadomie osiedlili się w jej świecie. W całej galaktyce Magos Dominus Faustinius zostaje wezwany, aby wykorzystać swoją ciężko zdobytą wiedzę i upewnić się, że Nekroni nie odniosą sukcesu. Konflikt szybko staje się tyglem o nieoczekiwanym znaczeniu, przyciągając do siebie zewnętrznych aktorów, jeszcze dziwniejszych i bardziej śmiercionośnych.

Obejrzyjcie poniżej zwiastun zapowiadający Warhammer 40,000: Mechanicus II, a także kilka zdjęć z rozgrywki.

HQ
Warhammer 40,000: Mechanicus IIWarhammer 40,000: Mechanicus II
Warhammer 40,000: Mechanicus IIWarhammer 40,000: Mechanicus II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości