Polski
Gamereactor
wiadomości
Watch Dogs

Watch Dogs dostaje film

Zobaczymy, czy tak się stanie, w przeciwieństwie do The Division i Splinter Cell.

HQ

Ubisoftowi nie jest obce tworzenie filmów i programów telewizyjnych opartych na swoich franczyzach. Assassin's Creed, Far Cry, Prince of Persia, Rabbids i mieszanka wszystkiego w Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix to tylko niektóre przykłady, które widzieliśmy przez lata. Mogliśmy zobaczyć jeszcze więcej, ponieważ minęło siedem lat, odkąd plotkowano o filmie The Division z Jake'iem Gyllenhaalem i Jessicą Chastain w rolach głównych, a wkrótce potem potwierdzono, że trafi w stan zawieszenia. Tom Hardy prowadził też kiedyś rozmowy na temat występu w filmie Splinter Cell, więc nie wszystkie plany Ubisoftu ujrzały światło dzienne. Zobaczymy, co stanie się z ujawnionym dzisiaj projektem.

Deadline donosi, że New Regency kręci film na podstawie Watch Dogs, a Sophie Wilde z Talk To Me prowadzi rozmowy (...), aby w nim zagrać. Mathieu Turi ("Wrogi" i "The Deep Dark") ma wyreżyserować film napisany przez Christie LeBlanc ("Tlen"), ale to w zasadzie wszystko, co wiemy o projekcie.

Nie są to aż tak wielkie nazwiska, jak te związane z filmem Rainbow Six w zeszłym roku, ale samo założenie Watch Dogs wystarczy, żebym przynajmniej był ciekawy filmu. A ty?

Watch Dogs

Powiązane teksty

0
Watch Dogs i bezpieczeństwo w sieci?

Watch Dogs i bezpieczeństwo w sieci?

PUBLICYSTYKA. Przez Piotr Pisiewicz

Watch Dogs pokazuje, że bezpieczeństwo w sieci w wykreowanym przez grę świecie praktycznie nie istnieje. Czy zatem ta wizja, swego rodzaju „cyberrzeczywistość", jest już faktem?Wczytywanie następnej zawartości