Gamereactor Close White
zaloguj się


Nie pamiętasz hasła?
Nie jestem członkiem, ale chcę dołączyć

Zaloguj się przez konto na Facebooku
Gamereactor Polska
wiadomości
The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season zmierza w kierunku Epic Store

Nowe partnerstwo przynosi kolejny wielki tytuł platformie Epic, chociaż ci, którzy zakupili grę w innym sklepie, nie będą musieli się przenosić.


Facebook
TwitterReddit

Skybound Games ogłosiło, że nawiązało współpracę z Epic Games, aby przenieść finałowy sezon The Walking Dead do sklepu Epic Games (na PC). Fani, którzy zakupili pełny sezon na innej platformie, na przykład na Steamie, nie muszą się martwić i otrzymają resztę epizodów tą samą drogą.

"Zespół Epic rozpoczął ważny rozdział w historii branży gier. Jesteśmy podekscytowani współpracą nad ich najnowszym sukcesem, uruchomieniem Epic Games Store. Epic od razu podjęło się partnerstwa z nami, aby przywrócić oryginalnych twórców i zapewnić, że fani otrzymają zakończony sezon The Walking Dead: The Final Season od Telltale" - powiedzieli we wspólnym oświadczeniu Dan Murray i Ian Howe ze Skybound Games.

Jak mogliście się zatem spodziewać, już nadchodzący trzeci odcinek sezonu, Broken Toys, który nadejdzie 15 stycznia, ukaże się w sklepie Epic. Jeśli chcielibyście umilić sobie czas oczekiwania, Skybound opublikowało także wideo, na którym głos Clementine - Melissa Hutchison - odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Planujecie przenieść się do Epic Store?

The Walking Dead: The Final Season