Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 22

Dołącz do nas na F1 22 na dzisiejszym GR Live

Będziemy palić gumę w najnowszej odsłonie serii wyścigowej Codemasters.

HQ

Dzisiaj jest nieoficjalna data premiery F1 22, ponieważ właściciele Edycji Mistrzów gry mogą zacząć grać od dzisiaj, mimo że faktyczna data premiery to piątek, 1 lipca. W związku z tym zamierzamy sprawdzić najnowszą iterację serii wyścigowej Codemasters na dzisiejszym GR Live, gdzie będę gospodarzem i biorąc nową erę samochodów na spin.

Pamiętaj, aby dołączyć do mnie na stronie głównej GR Live o zwykłej porze 15:00 BST / 16:00 CEST na godzinę rozgrywki, gdzie będę popychał samochód do granic możliwości w polowaniu na zwycięstwa i nieuchwytny tytuł mistrza świata.

I dopóki nie przejdę na żywo, koniecznie obejrzyj zwiastun premierowy F1 22 poniżej, a także przeczytaj naszą recenzję gry tutaj.

HQ
F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości