Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 zadebiutuje w listopadzie

Zamówienia przedpremierowe są już otwarte.

HQ

W ramach najnowszego ogłoszenia informacji o Company of Heroes 3, Sega i Relic Entertainment ujawniły dokładną datę, kiedy gra strategiczna wyląduje na PC jeszcze w tym roku.

Zaplanowana na 17 listopada 2022 roku gra Company of Heroes 3 ukaże się wyłącznie na PC i będzie zawierać cztery grywalne frakcje, a także dwie unikalne kampanie dla jednego gracza.

Jeśli chodzi o kampanie dla jednego gracza, mieliśmy ostatnio okazję zapoznać się z niektórymi operacjami północnoafrykańskimi w ramach praktycznej zapowiedzi gry. Pamiętaj, aby złapać nasze przemyślenia na ten temat właśnie tutaj.

W przeciwnym razie zauważono, że zamówienia przedpremierowe na Company of Heroes 3 zostały już otwarte i że od teraz i do 19 lipca Mission Alpha jest bezpłatna dla wszystkich graczy na Steam do pobrania i sprawdzenia.

HQ
Company of Heroes 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości